Cvičení doma se dvěma dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
verisek26
Povídálka 15 příspěvků 28.01.19 17:37
Cvičení doma se dvěma dětmi

Hezký den holky, prosím o radu jak to děláte se cvičením, když máte doma dvě malé děti (3 roky a mimčo) a manžel jezdí z práce až večer. Kvůli těhotenství jsem teď sportovat nemohla, ale chystám se po porodu a rekonvalescenci zase začít. Někam jezdit cvičit moc nepřipadá v úvahu. Máte třeba nějaký cvičební plán, který se dá skloubit s dětmi, péčí o domácnost, vařením atd. Každodenní procházky, když to počasí dovolí jsou samořejmostí, ale chce to prostě víc máknout. Díky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Annabela11
Závislačka 3045 příspěvků 28.01.19 17:40

@verisek26 Já si myslím že kvalitně cvičit když máš doma děti nejde… :nevim:

chaela
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 1 inzerát 28.01.19 17:47

A co by to nešlo. My jsme cvičili všichni, já jsem musela (RHB) a kluci to dělali se mnou, jako. Nebo jsem jim vymyslela jejich vlastní cviky. Když je to nebavilo, tak si dělali něco jinýho. Když řvali, cvicila jsem jindy. Základem je zacvičit najednou dlouho, ale rozkouskovat si to do menších úseků. Dětí ti nevydrží být ukázkové půl hodiny (pokud pak nechceš zbytek dne uklizet). Ale 3× 10 minut už se zvládnout dá. Nebo ještě víc, ja jsem kolikrát cvicila po 5 min, několikrát dopoledne i odpoledne. Nebo pokaždé, když si sednete k vlackum, stavebnici..

Kajak18
Kecalka 354 příspěvků 28.01.19 17:48

Roční spí a tříletá je ve školce. Když ve školce není, tak se buď kouká na pohádky, maluje si, nebo „cvičí“ vedle mě.

Áňa Máňa
Povídálka 28 příspěvků 28.01.19 17:48

Ahoj :) já osobně nemám zkušenost se cvičením se 2 malými dětmi, ale s jedním ano :) Klukovi je teda už 7 ale pamatuju si, jak sem s ním cvičila když byl mladší :D Mimi bych dala spinkat nebo si hrát vedle mě a s 3 letým prckem bych to cvičení právě zkloubila :) na internetu je plno cviků, jak do cvičení zařadit i dítě. Kdyby ti to samozřejmě nevyhovovalo, tak se u toho nějak aspoň věnuj malýmu a 3 letého prcka třeba nech koukat na pohádku :) já si pamatuju že sem cvičila aktivně po porodu a třeba když sem dělala různé dřepy, tak sem u toho mimčo chovala a nebo když sem dělala cviky na zemi, měla jsem ho jednoduše furt u sebe, položila sem si ho pod sebe a dělala sem kliky, vždycky když sem šla dolů sem mu dala pusu nebo sem na něj udělala nějakej ksichtík ;) ale stejně, uplně pořádně se tak zacvičí jen někdy :nevim:

Mollify83
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 28.01.19 17:51

Fitfabstrong.cz, Blogilates.com, jilian michaels… Je toho mraky, stačí si vybrat ;) mám dva kluky a cvičím s nimi od miminek. Napřed když spali, teď už si spolu hrají a mě nechají cvičit. Když je doma jen mladší pustím na půl hodiny pohádku když nejde zabavit jinak. Jde to, jen si musíš najít systém ;)

lucielorenc
Kecalka 456 příspěvků 7 inzerátů 28.01.19 17:53

Třeba přes poledne pokud obě děti budou spát, tak se to dá, na večerní cvičení já třeba nemám energii :mrgreen: …na internetu je spousta cvičení a různých programů např. fitfabstrong, jillian michaels atd

Kriss Tina
Echt Kelišová 7872 příspěvků 28.01.19 17:54

Taky plánuju v létě až budu po porodu, pro začátek běhat s kočárem, starší pojede na kole, nebo celá rodina chodíme bruslit na ovál. Na doma bych chtěla aspoň švihadlo, to by se malému mohlo líbit, uvidím jak náročné bude miminko. Nějaké cvičení u TV třeba podle videí jsem vzdala, to se pak malý válel po mě a moc sem toho neudělala :mrgreen:

verisek26
Povídálka 15 příspěvků 28.01.19 17:59

S jedním jsem cvičení zvládala, malá je akční takže cvičila se mnou a bylo to super, klidně vydržela i půl hoďky a dýt. Teď si to právě nedovedu představit s tím druhým dítkem jak se mi to podaří dát dohromady. Jinak moc děkuji na odkazy, určitě mrknu.

Tichošlápek
Extra třída :D 12274 příspěvků 28.01.19 18:00

Mam stepper, cvicim když mladší spí - starší uz se zabavi sám

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33919 příspěvků 1 inzerát 28.01.19 18:08

Pokud máš třeba mimino a pak nějakého cca tříleťáka, tak dát spát mimčo a tříleťákovi dát také podložku a cvičit dohromady. Těch 15 minut by ti mohl dát k dobru… Nebo vzít kočárek, naložit obě děti a jít na dlouhou procházku. Někam, kde se to dětem nebo tomu staršímu líbí. Malé usne v kočárku a s větším si můžeš povídat.

Lama Lama
Hvězda diskuse 50762 příspěvků 4 inzeráty 28.01.19 18:31

Běhala jsem večer, jinak s vozíkem online, kolo. Turistika s kočárem a šátkem.

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1249 příspěvků 28.01.19 18:33

Urvat si chvilku, kdyz mimi spi, vse zorganizovat tak, abys mela tu trictvrtehodinku pro sebe na cviceni (posunout si obed, uvarit hned rano, uklizet jindy apod.)jde to, ale musis tomu prizpusobit rezim dne. ;)

Lioness34
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 28.01.19 18:35

Fitnessblender na YouTube hiit … cvicis doma a s dětmi se to v poho da ;)

Lainaire8
Závislačka 2590 příspěvků 2 inzeráty 28.01.19 18:36

Večer jsem chodila běhat, přes den cvíčo do 30minut podle YouTube, nejlépe HIIT. Vymakala jsem se jako nikdy (na váhu 54 kg :pankac: při 170cm), brisaky konečně šly vidět :mrgreen: ale chce to i držet stravu ;)

Teď mě to čeká znovu, jen co porodím třetí dítko :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >