Cviky na doma na spodní břicho a vnitřní horní stehna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
V anda
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 26.01.19 15:53
Cviky na doma na spodni bricho a vnitrni horni stehna.

Ahoj,

ma tady nekdo ozkouseny cviky na doma na spodni bricho-mysleno fakt spodni bricho respektive spek nad pipinou? A pak taky na horni vnitrni stehna co sou zase tesne pod pipinou? :mrgreen:
Vetsina cviku co sem nasla na netu nebo co jsem byla cvicit na hodine je na bricho spis horni okolo pupiku a na horni vnitrni stehna nic neznam…zkousela jsem neco z netu ale prislo me to ze to nebylo vylozene vzdy na tu oblast?

Cvicim samozrejme celkove, ale tady ty partie bych chtela nejak vic.

Dekuji

Reakce:
Venetia
Hvězda diskuse 39407 příspěvků 26.01.19 17:36
@V anda píše:
Ahoj,

ma tady nekdo ozkouseny cviky na doma na spodni bricho-mysleno fakt spodni bricho respektive spek nad pipinou? A pak taky na horni vnitrni stehna co sou zase tesne pod pipinou? :mrgreen:
Vetsina cviku co sem nasla na netu nebo co jsem byla cvicit na hodine je na bricho spis horni okolo pupiku a na horni vnitrni stehna nic neznam…zkousela jsem neco z netu ale prislo me to ze to nebylo vylozene vzdy na tu oblast?

Dekuji

Zkus se podívat na superpremena. Cz.. Je tam spousta videí… snad jsem to napsala správně

Venetia
Hvězda diskuse 39407 příspěvků 26.01.19 17:37
@V anda píše:
Ahoj,

Dekuji

Na ten špek zkus.. Kočičí zvraceni..

alimdar
Zasloužilá kecalka 824 příspěvků 26.01.19 19:18

@V anda ahoj, cvicim podle onlinefitnes.cz ( kvůli reklamě si dopln www) a za pul roku mam postavu dobre vyrysovanou. Kdyby tě to zajimalo vic, poradím ti moje oblíbené lekce. Ale nedám dopustit na „břišní pekáč“ s Marketou

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33891 příspěvků 1 inzerát 26.01.19 19:30

Za prvé něco málo shodit celkově. Nevím, jak na tom jsi jinak s váhou a rozložením tuku po těle, něco je ti dáno geneticky a hůž se toho zbavuje. Na dolní část břich zkus leh na zádech, nohy mírně pokrčené směrem ke stropu a zvedat zadek. Snad to zabere. :kytka:

V anda
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 27.01.19 15:48
@Tiger-lily píše:
Za prvé něco málo shodit celkově. Nevím, jak na tom jsi jinak s váhou a rozložením tuku po těle, něco je ti dáno geneticky a hůž se toho zbavuje. Na dolní část břich zkus leh na zádech, nohy mírně pokrčené směrem ke stropu a zvedat zadek. Snad to zabere. :kytka:

No rikam hubnu a cvicim celkove, jak kardio tak i nejake to cviceni, ale tady by chtelo vic…

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >