Cykličnost a těhotenství

51
20.9.20 09:16

cykličnost a těhotenství

Ahoj, četl někdo knihu od M. Gray - Cyklická žena? Případně vyplňoval cyklickou mapu? Co vám to dalo?
S manželem se dlouho snažíme o potomstvo (min.rok SP) a já už začínám přemýšlet i tímto směrem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20.9.20 10:22

Ahoj knížku mi doporucila moje psychoterapeutka, tak jsem si ji koupila. Téma je super, člověk když se nad tím zamysli, tak je na tom hodně pravdy a dá se s tím dobře pracovat, ale celkově se mi knížka četla celkem špatně. Jsou tam stále se opakující pasáže, je to napsané dost nepřehledně pro mne. Nakonec jsem si sama vypsala na asi 5 stránek základní pro mne zajímavé body jednotlivých fázích cyklu.
O miminko se snažíme 3 roky, 2× ivf, 2× ET, 1× ket, iui. Vše bez úspěchu. Oba jsme zdraví.
Nakonec jsem v dubnu začala celou naši situaci řešit s homeopatičkou, chodila jsem na mazaze plosek nohou, našla jsem si psychoterapeutku, užívala jsem různé bylinné kapky a čaje. Knížku jsem si přečetla minulý měsíc a řekla si, že od dalšího cyklu začnu ty fáze sledovat… No a místo MS mám pozitivni těhotenský test :lol:

Takže knížku určitě ano, jen je to těžší čtení. Mě hodně pomohly bylinky, psychicky se dostat do klidu - prošla jsem si fází odpuštění, přiznání svých strachů, posílení sebedůvěry a sebelasky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
20.9.20 10:24

@Margit. Tomanova a doporucis mi nějaké bylinky atd.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.9.20 10:31

No já brala femigard, je to směs bylinek v tekuté formě. Mělo by to srovnat cyklus, dobře nastavit hormony v těle. Dal jsem pila čaj BYLINNÝ ČAJ „V2“ DLE PI. KAMENICKE, předtím jsem pila denně kontryhelovy čaj a jednou za týden jsem si dělala sedací lázeň, stačí koupit jakýkoliv čaj na neplodnost, 25g zalít 1 litrem vody, nechat půl hodiny louhovat, dát do velkého lavoru, přidat dle potřeby vody a sednout si do toho, bylinky budou působit přímo na pohlavní orgány.

Jinak moc taky doporučuji homeopatii a akupunturu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10329
20.9.20 11:12

Omlouvám se za OT, ale@Margit. Tomanova, pamatuju si Te z naší Cube skupiny. Ty jsi těhotná??? Moc gratuluju :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.9.20 11:16

@Ba-stet ahojky :mavam: dekuju :kytka: no nemůžu rict těhotná 😊 test je pozitivní hcg 663😊 ve středu jdu na kontrolu jestli bude vidět neco víc, ale po třech letech snažení poprvé pozitivní test a navíc přirozeně :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10329
20.9.20 11:39

@Margit. Tomanova Jasně, ale to už něco znamená! Držím palce, Ty drž nohy křížem :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.9.20 13:00

@Ba-stet příroda je mocná čarodějka :srdce: ona to nějak zařídí, když to tak má být :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1953
20.9.20 16:47

@Margit. Tomanova Take si Te pamatuji z nejake diskuse a moc gratuluji, at se dari! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
20.9.20 16:52

@Helca83 taky gratuluji a díky za informace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.9.20 17:57

@Helca83 jeee moc dekuju :D snad bude vše tak jak má být :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
20.9.20 17:58

@Margit. Tomanova to patřilo tobě :) klikla jsem vedle. Gratuluji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.9.20 18:01

@Katka900 dekuju :kytka: a ty se drž, přeji moc moc štěstí :kytka: určitě k vám brzo dušička přijde :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama