Cyklus po Biochemku

Anonymní
17.3.20 21:12

Cyklus po Biochemku

Dobrý den, zdravím všechny a předem chci poděkovat za názory :)

v únoru jsem prodělala biochemické těhotenství. Přesně 5.2.-11.2. přišlo přirozené čištění, kdy ze mne odešlo vše přirozenou cestou. Poslední návštěvu jsem měla u lékaře právě v únoru, kdy byla i kontrola HCG, které kleslo. Pak v únoru jsem měla ještě ke konci měsíce 2 dny, kdy jsem tzv. špinila.
Teď 6.3. jsem měla mít normálně cyklus. Ale nic nepřišlo. Tak by mne jen zajímalo, zda někdo zažil něco podobnýho, a zda menstruace přišla normálně jak měla a nebo měla větší zpoždění… já mam dnes 12dní zpoždnění.
Děkuji moc. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
17.3.20 21:32

Mela jsem 2 biochemicke po sobe a treti cyklus uz vydrzelo..ms prisla vzdy v terminu plus minus. Nikdy jsem nemela pravidelne cykly a testovala brzy :D, jinak bych na to ani neprisla ze biochemicke ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
17.3.20 21:52
@Anonymní píše:
Mela jsem 2 biochemicke po sobe a treti cyklus uz vydrzelo..ms prisla vzdy v terminu plus minus. Nikdy jsem nemela pravidelne cykly a testovala brzy :D, jinak bych na to ani neprisla ze biochemicke ;)

já právě měla vždy MS pravidelnou, až u biochemka jsem měla 4dny zpoždění tak jsem testovala a byl tam duch no.. a pak se to nějak semlelo, a šlo to všechno pryč…
Teď zas 12dní zpoždění, tak nevím… 8o

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama