Cykly bez ovulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dominička_94
Stálice 71 příspěvků 02.05.19 10:52
Cykly bez ovulace

Ahoj holky,

už rok a čtvrt se snažíme o miminko. Byla jsem včera na gyndě a dělala mi ultrazvuk na ovulaci, která prý u mě vůbec neprobíhá. Je pravda, že za poslední 4 měsíce jsem měla pozitivní ovulační test jen jednou, a to jsem neotěhotněla.

Doktorka mi dala Clostybegyt a Gynprodyl, abych mívala ovulaci. Maté s těmito léky některá zkušenosti?

Jinak nevíte o nějakém alternativním způsobů, jak ovulaci vyvolat. Z těch léků mám docela strach.

Moc děkuji a hezký den ♥

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 14304 příspěvků 02.05.19 10:57

Po clostiku mám syna hned z prvního cyklu. Vedlejší účinky žádné. Nebala bych se toho, Dr tě bude hlídat

Dominička_94
Stálice 71 příspěvků 02.05.19 11:02

@Tichošlápek Děkuji moc. Mám právě Leidenskou mutaci - sklon k nadměrnému srážení krve, doktorka to ví, ale přesto mám strach. Mám zafixováno, že nemůžu brát žádné hormony, tak jsem nejistá.

Čajíček1980
Ukecaná baba ;) 1120 příspěvků 02.05.19 11:15

U několikátého cyklu s Clostylbegytem jsem najednou přestala vidět na pravé oko. Jak to přišlo, tak to odešlo. Docela mě to vyděsilo. Stav trval cca dvě hodiny. U mě se nezadarilo, protože léky neresily můj skutečný problém. Přeju hodně štěstí :kytka:

fly.zuzka
Kecalka 138 příspěvků 02.05.19 12:20

Mě na ovulaci pomohl gynex. Mrkni na net.Po něm se mi podařilo zapadnout skoro hned.

Dominička_94
Stálice 71 příspěvků 02.05.19 12:25

@fly.zuzka Skvěle, kouknu. Užívalas od prvního dne cyklu?

fly.zuzka
Kecalka 138 příspěvků 02.05.19 17:11

@Dominička94 Začala jsem ho brát hned, jak jsem si ho koupila. Psala jsem přímo vyrobcum a bylo mi odepsáno, že se nemusí brát 1.den cyklu. Dulezite je brát to 3 týdny a potom týden pauza.

hananabanana
Nováček 2 příspěvky 10.05.19 20:36

Měla jsem podobný problém. Začala jsem chodit na akupunkturu (jehličky) a to mi pomohlo. Měla jsem pak ovulaci pravidelně.

kokosek89
Povídálka 12 příspěvků 10.05.19 21:06

Holky já měřím BT a podle ní taky ovulace neprobíhá, jen co mě mate je to, že ovulační testy bývají pozitiní, máte s tím některá zkušenosti?

MonaSun
Kecalka 494 příspěvků 11.05.19 22:27

Taky doporucuju gynex. Pul roku bez ovulace, jakmile jsem zacala uzivat gynex tak ovulace prisla po 14dnech a hned jsem otehotnela :srdce:

Váš příspěvek
Reklama