Cysta na vaječnících u miminka

Anonymní
11.6.15 11:54

Cysta na vakecnicich u miminka

Ahoj nemate nekdo prosim zkusenost s cystami na vajecnicich u miminka? Dnes mi u dvoumesicni dcery zjistili na kazdem vajecniku cystu. Zitra na podrobny utz jsem vystrasena :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

KackaDoup
11.6.15 12:35

Muzu se zeptat prosim jak je napadlo to zkoumat? Co je k tomu u dvoumesicni vedlo?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.6.15 13:05

Bolesti briska, koliky, hlen ve stolici. Potvrdilo se ABKM a premnozena bakterie ve streve. Utz dal dr.jako doplnujici vysetreni s nahodne se prislo na tohle :(

• Nahlásit
  • Citovat
56906
11.6.15 13:24
@Anonymní píše:
Ahoj nemate nekdo prosim zkusenost s cystami na vajecnicich u miminka? Dnes mi u dvoumesicni dcery zjistili na kazdem vajecniku cystu. Zitra na podrobny utz jsem vystrasena :,(

na vaječnících ne, ale můj měl cyst fakt dost vč mozku a je to v pohodě :hug: :hug: neboj, neděs se toho, většina se vstřebá..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.15 13:33
@Anonymní píše:
Bolesti briska, koliky, hlen ve stolici. Potvrdilo se ABKM a premnozena bakterie ve streve. Utz dal dr.jako doplnujici vysetreni s nahodne se prislo na tohle :(
@Anonymní píše:
Bolesti briska, koliky, hlen ve stolici. Potvrdilo se ABKM a premnozena bakterie ve streve. Utz dal dr.jako doplnujici vysetreni s nahodne se prislo na tohle :(

pokud je tam to ABKM i to muže ovlivnovat vnitřní prostředív těle. Veřím že všechno bude OK. Bohužel nemžu více poradit. jen držet pěsti aby vše dobře dopadlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.15 13:34
@Anonymní píše:
Ahoj nemate nekdo prosim zkusenost s cystami na vajecnicich u miminka? Dnes mi u dvoumesicni dcery zjistili na kazdem vajecniku cystu. Zitra na podrobny utz jsem vystrasena :,(

U mimin to byva, zmizi samo. Event vysetreni na detske gynekologii, nemusis se toho bat, vcelku nic se tam nedela, jen sono, a tenkou stetickou setrou z genitalu par bunek, jestli jako ok. Byla jsem na tom s dcerou, taky nahodny nalez pri sonu u ABKM… nic se s tim nedela.
anonym ponechat, dekuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.6.15 13:35

@martina.se dekiju :kytka: to potrebuju slyset. Na utz doktorka rikala ze se nemam bat ale musi nas poslat kde s tim maji zkusenosti. A deckej dr.me vystrasil :zed: ale matne si vzpominal ze uz to jednou resil a dopadlo to dobre :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
56906
11.6.15 13:54
@Anonymní píše:
@martina.se dekiju :kytka: to potrebuju slyset. Na utz doktorka rikala ze se nemam bat ale musi nas poslat kde s tim maji zkusenosti. A deckej dr.me vystrasil :zed: ale matne si vzpominal ze uz to jednou resil a dopadlo to dobre :roll:
:hug: ono se to jen sleduje, aby potvory nerostly.. náš měl po narození největší 3×4 cm, teď má malou blechu na ledvině, jinak vše zmizelo :palec: ale prostě budete cca co měsíc chodit na utz.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1158
11.6.15 14:49

Urcite to bude v pohode :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
939
11.6.15 14:53

Moje neteř ji měla. Věděli o ní ještě před porodem. Vstřebala se, když jí bylo asi 6 měsíců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.6.15 14:55

@martina.se mala ma 20×10mm na pravym a 10×7mm na levym. No uz jsem trosku klidnejsi :roll: snad to bude v poradku. Dneska byla mala na utz uplne v pohode :) poprve se zasmala nahlas akorat to budu mit spjaty s tim strachem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
56906
11.6.15 18:09
@Anonymní píše:
@martina.se mala ma 20×10mm na pravym a 10×7mm na levym. No uz jsem trosku klidnejsi :roll: snad to bude v poradku. Dneska byla mala na utz uplne v pohode :) poprve se zasmala nahlas akorat to budu mit spjaty s tim strachem :roll:

to bude dobrý, uvidíš ;) oni to pro sichr sledují, ale jak malá poroste, tak ty potvory vymizí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.6.15 17:47

Tak po kontrole ve vetsi nemocnici jsou cysticky mensi a pry to vidaji casto. Zrentgenovali male rucku na zjisteni kostniho stari a kontrolni utz. Uklidnili me a za tri mesice kontrola :) tak dekuji i vam za podporu by to ten den asi nevydrzela, ty nervy :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
KackaDoup
13.6.15 20:41
@Anonymní píše:
Tak po kontrole ve vetsi nemocnici jsou cysticky mensi a pry to vidaji casto. Zrentgenovali male rucku na zjisteni kostniho stari a kontrolni utz. Uklidnili me a za tri mesice kontrola :) tak dekuji i vam za podporu by to ten den asi nevydrzela, ty nervy :roll:
:palec: :hug: :kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama