Cystokopie

Anonymní
20.5.21 17:29

Cystokopie býlí ste

Zdravím čeká mě cystokopie strašně se toho bojím. Nevíte jak to probíhá? Jestli to bolí? Bude mě potom palet atd při čůrání?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15908
20.5.21 17:38

1. neboli to
2. normalne si pak na wc dojdes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4099
20.5.21 17:47
@Anonymní píše:
Zdravím čeká mě cystokopie strašně se toho bojím. Nevíte jak to probíhá? Jestli to bolí? Bude mě potom palet atd při čůrání?

Ahoj, vůbec není čeho se bát, na cystoskopii jsem byla 3-krát už. Na tu hadičku nanesou znecitlivující gel a mě to tedy nebolelo ani malinko, nikdy. Při čůrání mě nikdy potom nepálilo, ale asi se to stát někdy může. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5521
20.5.21 17:48

Je to rychlé, nic nebolí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
20.5.21 17:59

Mě to tak šimralo, fakt v pohodě… :)
Strašně bolelo jen rozšiřování trubice (diletace)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5521
20.5.21 18:02
@Karolína13210 píše:
Mě to tak šimralo, fakt v pohodě… :)
Strašně bolelo jen rozšiřování trubice (diletace)

diletace se dělá v narkóze, ale je možné, že někde šetří i na nakróze :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
20.5.21 18:05

@DanielaD Mně proste řekl: Tak to uděláme rovnou.. a neptal se mě, co si o tom myslím. A to tam ještě byli studenti medicíny 🙈
Ale toho se zakladatelka nemusí bát, cystoskopie je vyšetření, tohle je zákrok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5521
20.5.21 18:16
@Karolína13210 píše:
@DanielaD Mně proste řekl: Tak to uděláme rovnou.. a neptal se mě, co si o tom myslím. A to tam ještě byli studenti medicíny 🙈
Ale toho se zakladatelka nemusí bát, cystoskopie je vyšetření, tohle je zákrok

je to tak, ale byl to netaktní doktor, studenty můžeš odmítnout, no teď už ne, už to máš hotové, ale pro příště :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.21 21:43

@Lollitka a byla stě kvůli močového měchýře i na CT.. vyšetření? Jdu nato 9.6 a nevím co tam budou semnou dělat.

• Citovat
  • Nahlásit
4099
21.5.21 16:34
@Anonymní píše:
@Lollitka a byla stě kvůli močového měchýře i na CT.. vyšetření? Jdu nato 9.6 a nevím co tam budou semnou dělat.

Byla jsem na CT břicha a malé pánve, měla jsem dvojitý kontrast (musela jsem vypít kontrastní látku a pak mi druhou píchli do kanyly). Nevím, proč na to jdeš a jestli taky budeš mít kontrast, ale u CT kdyžtak jen ležíš a oni to nějak snímají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat