Reklama

Czc storno objednávky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 07:47
Czc storno objednávky

Ahojte,
včera jsem si z Czc objednala nějaké věci, předání na prodejně, platba na prodejně, ale večer jsem se ještě dívala a uvědomila si, že jsem se překlikla s jednou věcí a chtěla bych teď udělat storno. Podle návodů z internetu se mi tam nic neobjevuje co by mělo. Tak jsem jim přes formulář co tam měli napsala o storno. Myslíte, že to stačí? Chci jim tam zítra i zavolat.
Zajímá mě, jestli to někdo taky zkoušel. Díky.

Reklama

Reakce:

janca0101
Kecalka 246 příspěvků 12.08.18 11:48

Nejlepší je co nejdřív zavolat, dokud to nevyexpedovali. Formuláře si čtou třeba jednou za 3 dny :)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama