Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Ahoj, nevíte někdo, jestli už jsou následky povodní odstraněné a jestli se dá jet autem do ZOO směrem od Vychovatelny a jestli funguje v ZOO parkoviště? Díky ![]()
Omlouvám se za OT, ale co ty máš furt s těma autama
jinak podle mě už je po pododni průjezdný všechno