Dá se vyčistit klávesnice?

69308
2.2.16 15:07

Dá se vyčistit klávesnice?

Dcera nalila do klávesnice pití. Dá se to nějak vyčistit? Lepí se písemenka, zůstávají dole, můžu je vydloubat a nějak to vyčistit? A jak? Je to klávesnicek tableto acer 2v1. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

59251
2.2.16 15:09

@terinka4444 jj, vyfoť si to, ať víš, co kam, vydloubat, přejet navlhčeným hadrem a šup s tim zpět :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1421
2.2.16 15:09

@terinka4444 Já takhle jednou čistila klávesnici… Vydloubala jsem písmenka, umyla, a zase naskládala, a vše ok, funguje dál :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
2.2.16 15:10

Externí jako nic :lol: Já čistila klávesnici z notebooku, to už byl větší oříšek :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Tunrida
2.2.16 15:13

Jo počkej, teď koukám, že ona to není vyloženě klávesnice. Ono to vypadá vyloženě jako notebook, když se to dá dohromady, že?

• Nahlásit
  • Citovat
49236
2.2.16 15:13
@martina.se píše:
@terinka4444 jj, vyfoť si to, ať víš, co kam, vydloubat, přejet navlhčeným hadrem a šup s tim zpět :mrgreen:
:mrgreen: :palec: to se pozná praktik
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
2.2.16 15:15
@Tunrida píše:
Jo počkej, teď koukám, že ona to není vyloženě klávesnice. Ono to vypadá vyloženě jako notebook, když se to dá dohromady, že?

jo, ale dá se to oddělit.

Normálně navlhčeným hadříkem vodou obyč?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49236
2.2.16 15:15
@terinka4444 píše:
Dcera nalila do klávesnice pití. Dá se to nějak vyčistit? Lepí se písemenka, zůstávají dole, můžu je vydloubat a nějak to vyčistit? A jak? Je to klávesnicek tableto acer 2v1. Díky

hele za mě toto bych raději vezla na servis, mě vyčistili klávesnici u notasu, je jak nová a stálo to 200,– aspoň jsem měla jistotu, že to nějak nepotentonoc ty čudlíky.. no víš jak :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
2.2.16 15:16
@jdukolem píše: :mrgreen: :palec: to se pozná praktik

poprvé jsem vydloubala, aniž bych měla ponětí, jak to potom dát zpět - jako puzzle jak sviňa :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
2.2.16 15:17
@terinka4444 píše:
jo, ale dá se to oddělit.Normálně navlhčeným hadříkem vodou obyč?

Tak to ty tlačítka nedloubej. To se musí rozdělat a propláchnout. Jestli si troufáš, navedu tě, jestli ne, dej to někomu odbornýmu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
49236
2.2.16 15:17
@martina.se píše:
poprvé jsem vydloubala, aniž bych měla ponětí, jak to potom dát zpět - jako puzzle jak sviňa :cert:
:palec: jo mě to přijde bez ironie super nápad..
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
2.2.16 15:18
@terinka4444 píše:
jo, ale dá se to oddělit.Normálně navlhčeným hadříkem vodou obyč?

jj, navlhčeným hadrem.. kluk tam vylil jakou sladkou bžundu, no otřes :think: jsem to čistila půl dne - možná ten servis je lepší volba :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
2.2.16 15:18
@jdukolem píše: :palec: jo mě to přijde bez ironie super nápad..
:mrgreen: někdy je praxe k nezaplacení :oops:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
2.2.16 15:20
@martina.se píše:
poprvé jsem vydloubala, aniž bych měla ponětí, jak to potom dát zpět - jako puzzle jak sviňa :cert:
:mrgreen: To mohla být dobrá zábava :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
59251
2.2.16 15:21
@Tunrida píše: :mrgreen: To mohla být dobrá zábava :mrgreen:

jo, to jo.. jsem se bila do hlavy, jaký jsem pitomec :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...