Vlhkost 99% v bytě. Je rozbitý ukazatel vlhkosti?

549
24.1.16 22:32

vlhkost 99% v bytě? Je rozbitý ukazatel vlhkosti?

Ahoj holky, je možné aby bylo v bytě 99% vlhkosti? Máme zvlhčovač s ukazatelem vlhkosti a nejvíc jsme tu měli když se vařilo 70%… Ted mi to ukazuje 99% aniž by jsme vařili… myslíte že je možné když už je okno zavřené několik hodin aby byla v bytě vlhkost taková? Třeba tím že je venku hodně vlhko?… Nezdá se mi že by to bylo tolik…
doufám že to není porucha :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14637
24.1.16 22:35

@Marky983 Ani deštné pralesy nemají 99 %.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2844
24.1.16 22:37

To už by se vám pomalu kondenzovala voda na nábytku…Máte porouchaný ukazatel.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14637
24.1.16 22:38

@Marky983 Asi by ti ukázal 100, kdyby na to měl místa. Je prostě rozbitý. Nemohl se namočit? Došla baterka? (I když to by spíš míň svítil, když je digitální…).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13787
24.1.16 22:38

To by vám tam muselo pršet :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
549
24.1.16 22:45

No ja si právě říkám ze by jsme tu museli byt asi na sněhu… To je paráda…a to ho máme chvíli..ze druhé ruky :(..Tudiz bez záruky…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14637
24.1.16 22:47

@Marky983 První ruka s měřením asi taky nebyla spokojená. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
549
24.1.16 22:56
@Litta píše:
@Marky983 První ruka s měřením asi taky nebyla spokojená. :mrgreen:

Fungoval nám krásně celý měsíc… bez problému… každý den… :(… Kéž by se to teda vrátilo zpět do normálu…Holt bude servis. Kupovala jsem ho dokonce tady.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14637
24.1.16 22:59
@Marky983 píše:
Fungoval nám krásně celý měsíc… bez problému… každý den… :(… Kéž by se to teda vrátilo zpět do normálu…Holt bude servis. Kupovala jsem ho dokonce tady.

To je škoda no. :( A vy to potřebujete kvůli plísním/monitoringu po úpravách, nebo jen tak? Já nemám ani teploměr a taky žiju. :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
549
24.1.16 23:10
Máme suchý vzduch doma. Špatně semi v noci dýchá a ještě trpím na ekzémy a suchou kůži. Dcerce se taky zlepšil kašel. je to hrozně znát když si ho zapnu.Je tam nastavení požadované vlhkosti a pak se sám vypne a jen udržuje. Ted ale nezvlhčuje na požadovanou vlhkost, protože prostě máme doma 100% vlhkosti… :zed:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14637
24.1.16 23:13

@Marky983 Lol, promiň, já si nevšimla že jsi psala, že je to zvlhčovač s ukazatelem, vybavil se mi normální vlhkoměr na domácí meteostanici. :lol: Úplně to přebila ta hodnota, že jsem neviděla. :mrgreen: Tak to chápu, že je někdy potřeba. A asi to nebylo levné. :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21231
24.1.16 23:13

Zažil jsem mockrát vlhkost 96 a víc, takhle u nás vypadá srpen - a to bys rozhodně poznala sama bejt to tak vysoko.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4569
25.1.16 07:31

No nevím jestli míváte vlhkost okolo 70 tak by to chtělo spíš odvlhčovač :( My se kvůli plísním snažíme držet do 60 ale spíš níž. Záleží kolik teda máte když nevaříte. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
549
25.1.16 11:23

Uz je to v poradku. Zvlhcovac jsem nechala mimo zasuvku pres noc a rano bylo 35%…Tak nevim cim by to mohlo byt…Ale hlavne ze zase funguje..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák