Dámské boty z e-shopu

241
28.5.14 16:02

Dámské boty z eshopu

Ahoj, maminky kde kupujete na internetu boty na sebe? Máte někdo zkušenost z obchodem http://www.chicboty.cz/

nechci nic drahého, potřebuji jen nějaké lítačky na léto, doporučíte mi nějaké obchody kde kupujete boty?
Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24915
28.5.14 16:43

Deichman, musím si boty vyzkoušet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
695
28.5.14 16:50

@Lucipe Z netu boty neobjednávám, chodím přímo do obchodu..musím si je vyzkoušet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.14 17:17

Deichman. Taky bych si to pres net nelajzla. Ale pritel mi koupil pres internet jako darek asi za 2000 a kupodivu sedej uplne akorat:-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Teru.linka20
28.12.15 11:19

Ahojte mám takovej dotaz v listopadu jsem si objednala z eshopu sportisima boty Reebook DANCE URLEAD MID velikost EU 37.5 a přišli obě dvě boty levé není tady náhodou někdo kdo má ty dvě pravé díky já už si fakt nevím rady

• Nahlásit
  • Citovat
Run
20682
28.12.15 11:21

A proč jsi jim je neposlala zpátky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Teru.linka20
28.12.15 11:41
@Run píše:
A proč jsi jim je neposlala zpátky?

Boty jsme poslali zpět ale oni si je dali znovu na internet a ještě se slevou o 75 procent tak jsem je objednala znova a byli to zase dvě levé oni neví prý kde jsou ty dvě pravé protože jsem tam volala jestli si ze mě dělaj srandu nebo co tak se tady ptám jestli je někdo bud už nevrátil nebo nemá doma ty pravé

• Nahlásit
  • Citovat
28.12.15 12:10
@Teru.linka20 píše:
Boty jsme poslali zpět ale oni si je dali znovu na internet a ještě se slevou o 75 procent tak jsem je objednala znova a byli to zase dvě levé oni neví prý kde jsou ty dvě pravé protože jsem tam volala jestli si ze mě dělaj srandu nebo co tak se tady ptám jestli je někdo bud už nevrátil nebo nemá doma ty pravé
:lol: :lol: To je mazec. Hledají se dvě pravé boty! A jsou tam fakt magoři, když pošlou dvakrát obě levé…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Teru.linka20
28.12.15 12:22
@Leopoldina píše: :lol: :lol: To je mazec. Hledají se dvě pravé boty! A jsou tam fakt magoři, když pošlou dvakrát obě levé…

No jako já myslela že jí to tam už obiju o hlavu

• Nahlásit
  • Citovat
5725
28.12.15 13:39

@Teru.linka20 A opravdu myslíš, že na emiminu narazíš na osobu, která má doma dvě pravé boty? :think: Já bych jim to vrátila, a objednala v úplně jiném obchodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Teru.linka20
28.12.15 13:44
@WaIl píše:
@Teru.linka20 A opravdu myslíš, že na emiminu narazíš na osobu, která má doma dvě pravé boty? :think: Já bych jim to vrátila, a objednala v úplně jiném obchodě.

Boty jsme vrátili ale nejdou sehnat jinde vím že tady asi nikoho nenajdu ale chtěla sem to jen zkusit když mi tvrdí jak sem tam volala že neví kde ty boty jsou tak jsem si myslela že bych se jen zeptala

• Nahlásit
  • Citovat
5725
28.12.15 13:49

@Teru.linka20 Tak to mě mrzí, že je nemají jinde. Nezbývá než vrátit a vybrat jiné někde jinde. :? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Teru.linka20
28.12.15 14:00
@WaIl píše:
@Teru.linka20 Tak to mě mrzí, že je nemají jinde. Nezbývá než vrátit a vybrat jiné někde jinde. :? :kytka:

Nemáte náhodou zkušenosti s posíláním zboží přes internet ze slovenska?

• Nahlásit
  • Citovat
31.1.20 21:12

Ahoooj, já miluju na toto období kontníčkový boty. Nejlíp conversky. Ty zbožňuju ze všeho nejvíc. Ty nosím i na jaře a v létě. Ale ne teda kotníčkový :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama