Daně 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 20:53
Daně 2019

Ahojte ????
Chci se pozeptat zda-li si někdo bude či podává Daně sám? A pokud ano jak se to dělá? Popřípadě nějakou účetní mi doporučit a kolik to tak stojí? Co vše musím doložit atd? :roll: :roll: :roll: zaměstnavatel mi to nechce udělat tak musím holt sama :roll: děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Zuziky
Neúnavná pisatelka 16830 příspěvků 07.02.19 20:56
@Anonymní píše:
Ahojte ????
Chci se pozeptat zda-li si někdo bude či podává Daně sám? A pokud ano jak se to dělá? Popřípadě nějakou účetní mi doporučit a kolik to tak stojí? Co vše musím doložit atd? :roll: :roll: :roll: zaměstnavatel mi to nechce udělat tak musím holt sama :roll: děkuji

Klidně pošli sz, pomůžu :wink:

janickaIII
Závislačka 3171 příspěvků 07.02.19 20:58
@Anonymní píše:
Ahojte ????
Chci se pozeptat zda-li si někdo bude či podává Daně sám? A pokud ano jak se to dělá? Popřípadě nějakou účetní mi doporučit a kolik to tak stojí? Co vše musím doložit atd? :roll: :roll: :roll: zaměstnavatel mi to nechce udělat tak musím holt sama :roll: děkuji

taky připadně pomůžu. Napiš SZ.

Lara Klara
Povídálka 42 příspěvků 41 inzerátů 07.02.19 21:22

@Zuziky napsáno

Lara Klara
Povídálka 42 příspěvků 41 inzerátů 07.02.19 21:23
@Zuziky píše:
Klidně pošli sz, pomůžu :wink:

Nechápu proč mi to tam naskočili jako anonymně :? :think:

Lara Klara
Povídálka 42 příspěvků 41 inzerátů 07.02.19 21:24
@janickaIII píše:
taky připadně pomůžu. Napiš SZ.

Děkuju :hug:

Terka14
Kecalka 343 příspěvků 07.02.19 21:32

Holky, co tomu rozumíte :) od ledna 2018 jsem pobirala PPM a pak od srpna RP. Musím si podávat daňové přiznání? :) mělo by to vůbec smysl?

ClubP22
Nováček 9 příspěvků 9 inzerátů 07.02.19 21:33

Dobry den myslite zeby ste mi mohli taky pomoc?dekuji :kytka:

janickaIII
Závislačka 3171 příspěvků 07.02.19 21:42

@Terka14 a vybírala sis mezi MD a RD dovolenou? PPM ani RP nejsou předmětem daně. Pokud sis dovolenou vybirala, tak by ti ale mel udelat zuctovani dane zamestnavatel.

Terka14
Kecalka 343 příspěvků 07.02.19 21:59

@janickaIII ne nevybirala. Já měla smlouvu na dobu určitou. Takže už jsem neměla jakou dovolenou čerpat.

janickaIII
Závislačka 3171 příspěvků 07.02.19 22:13

@Terka14 a kdy ti smlouva koncila? Pokud sis dovolenou nevybirala, tak DP podavat nemusis.

Terka14
Kecalka 343 příspěvků 07.02.19 22:15

V říjnu 2017.pak jsem byla na nemocenské a od prosince na mateřské a od srpna pak na rodicaku. @janickaIII

janickaIII
Závislačka 3171 příspěvků 07.02.19 22:18

@Terka14 ok, tak to jo. Za MD totiz jeste nabiha dovolena.

Terka14
Kecalka 343 příspěvků 07.02.19 22:37

@janickaIII tak moc děkuji za radu. Jsem ráda, že nemusím podávat :) asi bych to neuměla :zed: Loni mi to ještě vyplnila účetní z práce, ale letos už bych musela sama.

Hanula1212
Kelišová 5316 příspěvků 08.02.19 07:31
@janickaIII píše:
@Terka14 a kdy ti smlouva koncila? Pokud sis dovolenou nevybirala, tak DP podavat nemusis.

Tak povinnost podat přiznání snad nezávisí na tom, jestli si vybíralala dovo.
@Terka14 a k ukončení pracovního poměru nebyla žádná dovolená proplacená?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >