Podání daně, i když bude nulová?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AliaAtreid
Kecalka 185 příspěvků 26.03.18 08:43
dane a smrt

Ahoj ženy, prosím vás, musím podat i nulové daňové přiznání v případě, že mám vedlejšák při RD? Děkuji moc! :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 26.03.18 08:55

@AliaAtreid :think: kde je ta smrt :lol: jinak pokud máš vedlejšák, a nemáš příjmy, tak prohlášení

stinga
Závislačka 2925 příspěvků 1 inzerát 26.03.18 08:56

@AliaAtreid a kdo jako zemřel?

AliaAtreid
Kecalka 185 příspěvků 26.03.18 08:58

Protoze to marne hledam na strankach FU a pod. a za chvili me z toho… :D…dekuji za info

Sofie2013
Ukecaná baba ;) 2007 příspěvků 26.03.18 09:06

@martina.se @stinga Neznáte citát Benjamina Franklina? „Na světě jsou jen dvě jistoty - daně a smrt.“ :D

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 26.03.18 09:08
@Sofie2013 píše:
@martina.se @stinga Neznáte citát Benjamina Franklina? „Na světě jsou jen dvě jistoty - daně a smrt.“ :D
:mrgreen:

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26724 příspěvků 9 inzerátů 26.03.18 09:15
@AliaAtreid píše:
Protoze to marne hledam na strankach FU a pod. a za chvili me z toho… :D…dekuji za info

a máš nulové příjmy nebo nulovou daňovou povinnost (jako že ti to vyšlo tak, že nebudeš platit žádné daně)?

AliaAtreid
Kecalka 185 příspěvků 26.03.18 09:27

@Regina Hero snad :D… nevím :? nemyslím, že bych měla něco platit…od čeho to ještě zavisí?

AliaAtreid
Kecalka 185 příspěvků 26.03.18 09:29

Já si jen otevřela živnost, kterou jsem měla před RD - teď na vedlejší - s tím, že když bude čas tak budu něco dělat…ale čas nebyl…

Regina Hero
Nadpozemská drbna 26724 příspěvků 9 inzerátů 26.03.18 09:36
@AliaAtreid píše:
@Regina Hero snad :D… nevím :? nemyslím, že bych měla něco platit…od čeho to ještě zavisí?

jestli jsi neměla vůbec žádné příjmy za loňský rok nebo jestli jsi příjmy měla, ale po odečtu nákladů a následně po uplatnění slevy na dani ti vyšla nula k placení…

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 60959 příspěvků 3 inzeráty 26.03.18 09:39
@Sofie2013 píše:
@martina.se @stinga Neznáte citát Benjamina Franklina? „Na světě jsou jen dvě jistoty - daně a smrt.“ :D

Znám, ale to nic nemění na tom, že jako nadpis diskuze je to dost matoucí…

AliaAtreid
Kecalka 185 příspěvků 26.03.18 09:44

@Regina Hero nene, neměla, už jsem našla to čestné prohlášení…

AliaAtreid
Kecalka 185 příspěvků 26.03.18 09:46

@j.a.n.i1 noo, tak promiňte, shame on me, ze smrti bych si nedovolila dělat žerty

stinga
Závislačka 2925 příspěvků 1 inzerát 26.03.18 10:09
@Sofie2013 píše:

no to znám, taky používám, že musím jen dvě věci - platit daně a zemřít, ale tady k tomu dotazu mi to nějak nesedí :nevim: prvně jsem si myslela, že opravdu někdo umřel a zadavatelka řeší, jak za něho vyplnit daňové přiznání :oops:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 60959 příspěvků 3 inzeráty 26.03.18 11:05
@AliaAtreid píše:
@j.a.n.i1 noo, tak promiňte, shame on me, ze smrti bych si nedovolila dělat žerty

Nejde o žerty ze smrti, spíš o to, že ten nadpis fakt působí, jak kdybys řešila, jak dořešit daně třeba za umřelého podnikatele a pak to logicky spousta lidí vynechá s tím, že k tomuhle nevědí nic, přestože s běžným dotazem by ti poradili.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama