Daňe u finančního úřadu splátkový kalendář

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3.12.21 17:56

Daňe u finančního úřadu splátkový kalendář

Ahojky chtěla bych se zeptat zda máte některá zkušenost s finančním úřadem a splátkovým kalendářem s daněmi. Příští rok mám podávat daň z příjmu při prodeji nemovitosti (peníze jsem vydělala ale bohužel jsem musela všechny poslat bývalému příteli na vyplacení jeho půjčky aby mi dal klid-pro pochopení situace) potřebovala bych splátkový kalendář..jenže daň je celkem 60 000,– paní na infolince mi řekla že je možné udělat splátkový kalendář ale mě zajímá jestli se dá uspůsobit nějak podle mých potřeb (prijmy-vydaje) abych platila cca 2tisice měsíčně a ne třeba 6 tisíc každý měsíc protože to by mě asi položilo, moc děkuji za každou odpověď ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7304
3.12.21 18:17

Požádat o spátkování jde. Navrhnete splátkový kalendář, zaplatíte kolek 400,– a uvidíte. Lepší než splátkování je žádat o posečkání, kdy dáte jen datum, do kdy dluh zaplatíte a můžete splácet jak chcete, jen do uvedeného data musí být celá částka na FÚ. U splátek jakmile se zpozdíte byť jen u jedné splátky, celý splátkový kalendář se zruší. Delší dobu jsem to už neřešila, ale vím, že FÚ chtěl u jak u splátek tak posečkání doložit, že nemáte dostatečné finance a zároveň jste schopná daň zaplatit. Od určité částky chtěl FÚ zástavu. A také dřív platilo, že v případě delší dob splatnosti než rok posuzoval žádost nadřízený orgán. Ale už je to nějaký ten pátek. To by ti měli říct na FÚ. A nevztahuje se na tebe nějaké osvobození?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat