Dárek a návštěva...?

Anonymní
5.1.21 18:06

Dárek a návštěva...?

Ahoj ženy. Ptám se anonymně, protože spousta lidí v mém okolí ví, ze to řeším.

Chci se zeptat na váš názor.

Na Silvestra a pak před 3 dny jsem se na ulici potkala se ženou z mého nejbližšího příbuzenstva. Byla jsem s dvouapulletým dítětem a dotyčná dítěti a potažmo i mně pokaždé řekla, že pro dítě má u nich pod stromečkem vánoční dárek. A že mu ho donese někdy k nám domů. Dítě přikývlo a více nereagovalo a já se jen pousmála a neřekla ani slovo. Já jsem naštvaná, ale o to více zklamaná a smutná z toho, že bydlíme od sebe asi tři minúty cesty a tato příbuzná dítěti dárek nedonesla v době Vánoc nebo ho nezavolala, at si dáreček vezme u nich pod stromkem a pritom vím, že u nich na návštěvě byla spousty jiných lidí- část naší rodiny, i rodina ze strany jejího partnera, kamarádů a známých, a k nám stačí přijít až v „dalším“ roce. Mrzí mě to. Nejde mi o dárek (ani nemuseli dárek nosit, naše dítě spíše uvítá, když se mu někdo věnuje, pohraje si), ale o tu dobu předání (jakože ne o svátcích) Jak to vysvětlit :think:? Jakože jim ani nestojíme za to, aby nás na chvíli navštívili a dali diteti ( pokud chtějí dát) dárek o Vánocích. Jak to vnímáte vy?
Díky! A omluva za anonym :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
778
5.1.21 18:18

Neřešila bych to. Třeba to řekla jen tak, že jí bylo blbý, že niuc nekoupili a ve skutečnosti vlastně stále nic nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5590
5.1.21 18:18

A ty tam nejdeš proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19320
5.1.21 18:20

Když je to blízká příbuzná, tak stejně tak jsi mohla jít ty k nim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4179
5.1.21 18:21

Zmiňuješ hromadu příbuzných, asi už má svátků plné zuby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 18:23

Holky, nešli jsme tam, protože nás k nim nepozvali. My jsme je zvali k nám asi 10 dnů před Štědrým dnem

• Citovat
  • Nahlásit
19320
5.1.21 18:24
@Anonymní píše:
Holky, nešli jsme tam, protože nás k nim nepozvali. My jsme je zvali k nám asi 10 dnů před Štědrým dnem

Tak to neřeš. Proč se proboha babráš v takový kravině :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 18:27
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 18:29

@terien protože mě to mrzí, jinou nejbližší rodinu než je, nemáme

• Citovat
  • Nahlásit
19320
5.1.21 18:32
@Anonymní píše:
@terien protože mě to mrzí, jinou nejbližší rodinu než je, nemáme

A to je takový problém říct tak jo Máňo, my se ve středu stavíme na kafíčko? Hlavně že to řešíš všude možně, ale domluvit se s nima neumíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 18:36

@terien asi neumím, ale díky

• Citovat
  • Nahlásit
982
5.1.21 18:40

Nerozumim. Ona to rekla pred tremi dny a tebe stve ze od te doby (behem tri dnu) vam ho neprinesla nebo vas nepozvala? Tak ji pozvi ty, ne?

Jinak pokud jde o to, ze jste se nevidely driv uz mezi svatky - iniciovala jsi to? Odmitla te?

Asi to uplne nechapu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.1.21 18:46

@Galitea jde mi o to, že když jsme je pozvali před Vánocemi, řekli že ano, staví se o Vánocích, ale o Vánocích i mezi svátky u nich byly hodně návštěvy a i oni jezdili jinde po návštěvách, takže k nám jim to prý jaksi nevyšlo…mně to mrzí, že jsme pro ně „na druhé koleji“ že prostě dali před námi přednost i kamarádům a známým, my nikoho jiného blízkého nemáme

• Citovat
  • Nahlásit
14773
5.1.21 18:46

Nechápu ze to řešíš. Se domluvte ze tam zajdete a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
5.1.21 18:50
@Anonymní píše:
@Galitea jde mi o to, že když jsme je pozvali před Vánocemi, řekli že ano, staví se o Vánocích, ale o Vánocích i mezi svátky u nich byly hodně návštěvy a i oni jezdili jinde po návštěvách, takže k nám jim to prý jaksi nevyšlo…mně to mrzí, že jsme pro ně „na druhé koleji“ že prostě dali před námi přednost i kamarádům a známým, my nikoho jiného blízkého nemáme

Jeee, ahaa, to neber tak tragicky! :P
Sama vim co to je objizdet vic clenu rodiny, clovek nema pak ani na ten “vanocni odpocinek” cas. Nevis, co u nich mohlo nastat za situaci, mohli se doma dostekat, Vanoce jsou pro nektere o nervy :D Je to jen par dni mezi svatky, sotva tyden. Neves hlavu, pozvi ji ted a rekni klidne, ze jste se na ni o Vanocich tesili a ze snad priste si na vas vzpomene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat