Dárek k Vánocům pro ex

Anonymní
1.12.19 00:22

dárek k Vánocům pro ex

Ahoj holky,

před par týdny jsem se rozešla s přítelem, moc mi chybí, myslím ze i já jemu, ale to je teď jedno. Nejsme v kontaktu ale na Vánoce bych chtěla udělat nějaké gesto. Nic si od toho neslibuji, spis chci aby ho to potěšilo. Samozřejmě by bylo hezky kdyby to byl krok k usmíření ale opravdu to není účel.

No a tak mě napadlo plno věcí a nevím jestli to není trapný anebo třeba aby to nevyznelo ze ho chci dostat zpátky atd.

První věc je ze bych mu to chtěla nechat za steracem u auta…proste aby měl takový překvapeni až k němu přijde. Koupila bych nějaké hezké pranicko a napsala mu tam, ze mu přeju krasne Vánoce a ze jsem přemýšlela, co bych mu mohla dat a dopsala bych tam jednu takovou historku z našich začátku a ze mu to odpouštím (delali jsme si srandu ze mu to třeba jednoho dne prominu - jde o úplnou blbost, ale jeho to pobaví myslím. A dala bych mu k tomu třeba jeho oblíbenou čokoládu.). Je to takový flashback na jednu situaci když jsme spolu začínali a často jsme se tomu smáli.

Anebo kdybych si dala víc záležet, napsala bych nějaký vtipný flashbacky na náš vztah, aby to mělo nějak příběh a závěrem by bylo, ze mu odpouštím (tu věc co tehdy udělal). Cele by to mělo byt pozitivní a vtipný, proste aby se usmál až to bude číst.

Druhá varianta je to pranicko ale napsala bych mu tam ještě p. s. a ze je všechno bez nej takový poloviční. Ale to je už asi “nátlak” a to vůbec nechci, i když je to pravda a mne by to třeba potěšilo, kdybych vedela ze mu chybim a myslí na mě.

A varianta třetí je to pranicko a tam bych mu napsala třeba 5-7 aktivit který má ode mě k Vánocům, my si nikdy nedávali hmotný dárky totiž, vždycky zážitky. Ale protože necjci nic kupovat, to by si připadal závazanej a myslím ze se to ani nehodí, tak by to byly vlastně úplně běžný věci který jsme rádi delali, jako třeba jít si sednout během práce na rychlý kafe anebo jít do sauny apod, akorát ze všechno by bylo se mnou :) Takže by k tomu pranicko dostal třeba 7 lístečku a na každým by byla nějaká aktivita typu “oběd u řeky”).

Je to blbost? Nebo co si o tom myslíte?

Jestli je to trapný tak mi to klidně napište, nebudu se zlobit.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

595
1.12.19 00:28

Jestli ho chceš získat zpátky, tak mu to přání věnuj a uvidíš, co on na to. Pokud ne, tak to trapný je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.19 00:28

Rozešli jste se a není důvod si na Vánoce něco dávat. Proste je pro Tebe těžké připustit, ze je konec.
Dej hezký dárek sama sobě. Přestaň myslet na to, jak budeš hodná na něj a začni být hodně hodná na sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.12.19 00:31

Já si myslím, že to je celý blbost. Takový gesta jsou většinou pochopený jinak. :nevim: Prostě ti ještě chybí, ale když se budeš soustředit na přítomnost, tak to za chvíli pomine ;)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.12.19 00:36

Chybí mi, to ano. Ale účel toho není ho dostat zpět. Spis mu dat najevo ze ho mám moc rada i když už nejsme spolu a ze mi chybí - jako člověk.

Vím ze měl vždycky rad takový kraviny co jsme vymysleli jeden pro druhého, tak jsem si říkala ze by mu to udělalo radost

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.12.19 00:39
@Dlouhá punčoška píše:
Rozešli jste se a není důvod si na Vánoce něco dávat. Proste je pro Tebe těžké připustit, ze je konec.
Dej hezký dárek sama sobě. Přestaň myslet na to, jak budeš hodná na něj a začni být hodně hodná na sebe.

Já vím, ale mne největší radost děla když dělám radost jiným :? Pro mě je taková smutná představa ze bych mu nic nedala, nicim ho nepotesila, milovala jsem ho, byla jsem šťastná, pak i nešťastná, ale to je zapomenuto. Chci aby věděl, ze ho mám rada a chybí mi, a proste ho potěšit. Aby to našel a udělalo mu to hezci den.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.12.19 00:41

A presne proto pulka z nas zaziva antre s expartnerkama. u svych muzu. Holka dej mu pokoj a kup neco sobe. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.12.19 00:42

Jinak jsem to ukončila já teda, jestli to hraje nějakou roli. Kdyby to skončil on tak chápu ze by to asi vyznivalo o něco jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
253
1.12.19 00:43
@Anonymní píše:
Já vím, ale mne největší radost děla když dělám radost jiným :? Pro mě je taková smutná představa ze bych mu nic nedala, nicim ho nepotesila, milovala jsem ho, byla jsem šťastná, pak i nešťastná, ale to je zapomenuto. Chci aby věděl, ze ho mám rada a chybí mi, a proste ho potěšit. Aby to našel a udělalo mu to hezci den.

kolik mu je? ze ma rad takove blbinky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1674
1.12.19 00:48

Chci udělat gesto, který ale nemá nic znamenat :zed: Fakt mi řekněte, kterej chlap se v tomhle tom má vyznat. Ty mu tam budeš psát o vašem vztahu, ale nechceš ho zpátky. Spíš chceš, aby on chtěl zpátky tebe a řekl ti, že se mu stýská. Boha jeho.

Pokud ho chceš zpátky, tak zvedni telefon, pozvi ho na kafe a tam mu řekni „chci tě zpátky“. Jestli ho zpátky nechceš, nedávej žádný psaníčka za stěrač. A už vůbec ne flashbacky o vašem vztahu. Je to trapný, podbízivý, a hlavně už to skončilo.

Takže hlavní rada: Rozhodni se, co chceš. A nevymýšlej píchoviny.

Příspěvek upraven 01.12.19 v 00:50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.19 00:49
@Anonymní píše:
Jinak jsem to ukončila já teda, jestli to hraje nějakou roli. Kdyby to skončil on tak chápu ze by to asi vyznivalo o něco jinak.

Vyzní to úplně hloupě - ať vztah ukončil kdokoliv z Vás.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3528
1.12.19 01:04

Píšeš, že nechceš, aby to vyznělo, že ho chceš zpátky, ale cokoliv z toho popsaného uděláš, tak vyzní. Vkládáš do toho naděje, které nemusí být vyslyšené. Já tě chápu, chceš se mu připomenout a když ti řekne, že se vracet nechce, tak chceš mít tu možnost říct „no jasně, však já to tak ani nemyslela…“ Ale jemu bude jasný, o co se pokoušíš, uneseš to pak? Já teda věřím na vánoční zázraky, takže bych ti držela všechny palce, co mám :mrgreen: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.12.19 01:41
@Michelle_M píše:
Píšeš, že nechceš, aby to vyznělo, že ho chceš zpátky, ale cokoliv z toho popsaného uděláš, tak vyzní. Vkládáš do toho naděje, které nemusí být vyslyšené. Já tě chápu, chceš se mu připomenout a když ti řekne, že se vracet nechce, tak chceš mít tu možnost říct „no jasně, však já to tak ani nemyslela…“ Ale jemu bude jasný, o co se pokoušíš, uneseš to pak? Já teda věřím na vánoční zázraky, takže bych ti držela všechny palce, co mám :mrgreen: :palec:

Dekuju :hug: unesu určitě, chybí mi ale sama nevím jestli bych do toho znovu šla. Ty problémy nevymyzely a znovu by to dopadlo stejně.

My se normlane uvidíme do te doby a potom taky, není to tedy tak ze bych si takhle chtěla vynutit nějaký kontakt. Já opravdu jen chci abych mu nějak udělala radost a nenapadá mě nic jiného než ze mu nechám malý dárek (navíc on pro mě nic mít nebude takže i proto jsem mu to chtěla nechat v autě a ne mu to předávat) který ho pobaví/potěší.

• Nahlásit
  • Citovat
1.12.19 01:55

Tak jsi asi megakreativni, ale zda se mi to prekombinovane :nevim: kdyby se mi to stalo, tak jsem totalne zmatena, o co ti jde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.19 02:05

Dej mu laskave pokoj. Ty jsi mu dala kopacky, tak ho nech zit.. a ne mu plest hlavu tvymi rado by kamaradskymi gesty, ktere jsou nejednoznacne a chlap je muze spatne pochopit.. Zamestnej se radsi, at nevymyslis ptakoviny!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama