Tajně jsem se vdala za muže, kterého moje mamka nemusí

Anonymní
28.11.19 08:41

Tajně jsem se vdala

Holky, maminky…

vím, že mnohé mi nebudete rozumět a možná mě odsoudíte, ale risknu to. Nechci kroužit kolem horké kaše, s rodiči jsem nikdy žádný super vztah neměla, už pár let žiju samostatně s mámou telefonujeme pravidelně. Ale.. tajně jsem se vdala a to za muže, kterého moje matka „nemusí“ a myslím, že by nepochopila moje rozhodnutí si ho vzít. Neřekla jsem o svatbě nikomu z rodiny. Trápí mě to, ale už jsem do toho praštila, přišlo mi to jako nejlepší řešení. Nevím, jak to mámě říct. Stejně jsem svatbu zatajila abych měla klid od jejích výčitek, nadávek a křiku.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2779
28.11.19 08:44

Tak rozhodnutí už jsi udělala, tak si za tím stůj :kytka: nejsi první ani poslední a jestli jsi vynechala ze svatby vlastní rodiče, tak vztahy nebudou nic moc, tak nevím, proč tě trápí, jak jí to říct :nevim: prostě začni o partnerovi mluvit jako o manželovi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7457
28.11.19 08:45

Řekni jí to tak, jak to je, že víš že ho nemusí a měla by milion a jednu připomínku, ale ty ho máš ráda, tak sis ho vzala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.11.19 08:52

@arinecka Uff, no nic jiného ani dělat nemůžu, jen doufat. Ale stejně to nepochopí a otec už vůbec ne.

• Nahlásit
  • Citovat
2974
28.11.19 08:54

Je to tvůj život. Prostě pokud máte problémy oznamte to a hotovo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
28.11.19 09:00

Je to tvůj život, tvoje rozhodnutí… Cítila jsi to tak, proto jsi to tak udělala. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9374
28.11.19 09:01

No tak pokud nejsi neplnoletá… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.11.19 09:02

@lenajs To ne, je mi 28 :)

• Nahlásit
  • Citovat
9374
28.11.19 09:04
@Anonymní píše:
@lenajs To ne, je mi 28 :)

To byla samozřejmě nadsázka a chtěla jsem tím říct, že je a bude to jen tvůj život :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.11.19 09:05

@lenajs Já to pochopila, ale pro každý případ jsem napsala svůj věk :)

• Nahlásit
  • Citovat
2648
28.11.19 09:07
@Anonymní píše:
@arinecka Uff, no nic jiného ani dělat nemůžu, jen doufat. Ale stejně to nepochopí a otec už vůbec ne.

Tak být tvůj rodič tak to taky nepochopím. Věštšina rodičů to nepojme..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11378
28.11.19 09:08

Pošli SMS :mrgreen:
No jednou jim to říct musíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24480
28.11.19 09:12
@Anonymní píše:
Holky, maminky…vím, že mnohé mi nebudete rozumět a možná mě odsoudíte, ale risknu to. Nechci kroužit kolem horké kaše, s rodiči jsem nikdy žádný super vztah neměla, už pár let žiju samostatně s mámou telefonujeme pravidelně. Ale.. tajně jsem se vdala a to za muže, kterého moje matka „nemusí“ a myslím, že by nepochopila moje rozhodnutí si ho vzít. Neřekla jsem o svatbě nikomu z rodiny. Trápí mě to, ale už jsem do toho praštila, přišlo mi to jako nejlepší řešení. Nevím, jak to mámě říct. Stejně jsem svatbu zatajila abych měla klid od jejích výčitek, nadávek a křiku.

Jejda, to bude křiku, nadávek a výčitek, až to praskne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6950
28.11.19 09:16

Mě jako mámu by mrzelo, hodně, kdyby mě dítě nepozvalo na svatbu. Své děti miluji, snažím se jim být co nejlepším rodičem, dělám podle svého nejlepšího vědomí a svědomí. I když budou dospělé, a budou mít svůj život, doufám, že se nedočkám toho, že nebudu moct být na jejich svatbě. Ty už jsi to udělala, tak teď měj dost koule na to to oznámit a stát si za svým.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.11.19 09:16

@Honza 12 Ano, to bude. Proto jsem se také vdala tajně.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama