Dárek pro budoucí maminu

35
31.7.13 07:54

Dárek pro budoucí maminu

Ahoj holky, prosím o radu. Potřebuji koupit dárek pro budoucí maminku a zajímalo by mne, co tak ženy před či těsně po porodu využijí nejvíce. Mám namysli nějakou kosmetiku či nějakou praktickou pomůcku k ulehčení situace. Vím, že každý je individualita, ale v lecčem se shodujeme. Poradíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
31.7.13 07:58

Tak zalezi, jeslti vis, co uz ma nakoupeno…
kojici polstar, nejakou peknou kojici nocni kosili.
jestli to teda ma byt vylozene pro maminu. pro mimco by toho bylo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
31.7.13 08:05

@Ali-Ali Ano, pouze pro ni. Dárků pro mimčo je spousta, to je pravda, ale ona už teď zapomíná na sebe a přeje si pouze dárky pro mimino :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Callendula
31.7.13 08:06

Ja jsem koupila sadu pro otlacek rucicky miminka. Budouci mama to neznala a popravde se netvarila nadsene, nejdriv ani nechapala na co to je. Pak jsem rok o tom neslysela, az od kolegynek v praci kde se pry prisla pochlubit jak mela jeji holcicka malou rucku, ted uz pry ma 2× takovou. Pochopila jsem ze nakonec darek nejen vyuzila ale taky je libil a chlubi se s tim…

• Nahlásit
  • Citovat
23857
31.7.13 08:11

@Káča31 ono asi záleží, jaká kamarádka je. třeba mě štvalo všechno, co byl dárek, který se týkal i mimina apod. Takže mně udělala největší radost knížka, prostě něco, co bylo moje oblíbené z té minulé doby.
Dostat něco ke kojení, tak se asi i naštvu, co ve mně vidí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
31.7.13 08:12
@Káča31 píše:
@Ali-Ali Ano, pouze pro ni. Dárků pro mimčo je spousta, to je pravda, ale ona už teď zapomíná na sebe a přeje si pouze dárky pro mimino :-).

tak to bych fakt koupila neco pekneho na sebe v cem se da kojit. nebo pekny zupan do porodnice (vyuzije samozrejme i pak ;) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
31.7.13 08:14

@danyk Chápu :) Předpokládám ale, že pokud si sama přeje dárky převážně pro dítě, že ji něco spojeného s miminem a péčí o něj či o sebe asi vadit nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
31.7.13 08:16

@danyk
tak ja nepredpokladam, ze jde treba o darek k narozeninam, ale ciste o darek budouci matce - tudiz logicky se vetsina tyka mimina a veci okolo nej.
ja jsem skoro anti-laktacni liga, kojeni nemam rada, ale prvorodiccka kojit urcite bude chtit, takze at se aspon u toho muze pekne oblect :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
31.7.13 08:18

@Ali-Ali Je to dárek k narozeninám. Antilaktační liga je dobrá :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9577
31.7.13 08:19

Fotky od profesionálního fotografa? záleží kolik do toho chceš vložit… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5166
31.7.13 08:19

Jestli nemá hlídací babičky po ruce, tak bych se jí nabídla, že si vezmu dítko v kočárku na procházku. Ona bude mít čas pro sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2133
31.7.13 08:23

Doporučuji plenkový dort :) http://www.pistikovydorty.cz/ paní je strašně moc šikovná a dá se s ní domluvit na jakémkoliv tvaru nebo náplni. Nastávající mamince určitě udělá radost :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4691
31.7.13 08:26

Já bych taky dala něco užitečného. Buď ten kojicí polštář, ale ten už možná má a nebo bych taky byla pro tu kojicí košili. Já ji taky dala švagrové, když byla těhotná. Koupila jsem jí tu samou, co jsem nosila já pořád dokola, jen jsem ji ráno vyprala a večer už sundavala z věšáku, byla nejlepší. Byla to košilka normálně z CA, ale měla dobrý rozepínání ve výstřihu ze kterýho šly vyndat obě prsa najednou :mrgreen: Mám dvojčata, takže jsem to využila. Teď ji nosím dál, jen jsem zapla knoflíčky ve výstřihu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
31.7.13 08:28

Holky, díky za rady a klidně pokračujte, jde vám to dobře :palec:. Vybírám, přebírám a promýšlím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5916
31.7.13 08:31

Knizku, nebo poukaz na pedikuru, masaz ono telo se po porodu dava polmalu dokupy. Nebo poukaz ke kadernici at si maminka vzedne sebevedomi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama