Dárek pro holku 2 roky a 8 měsíců

293
21.11.20 13:06

Dárek pro holku 2 roky a 8 měsíců

Vybírám dárek pro holku. Má doma dětskou kuchyňku. Dlouho u ní nevydrží. Ráda si hraje se vším, ale jen chvilku. Napadlo mě pořídit dětský set hry na prodavače (pokladna, peníze, košík se zbožím). Nevím, zda na to nenení ještě malá. Myslíte, že by ji to mohlo zaujmout v tomhle věku? Máte jiný tip na dárky pro takto staré holky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
726
21.11.20 13:21

Pokladna je fajn, ideálně pípací a hodně zboží, které se naučí pojmenovávat, to určitě zaujme. Pak Duplo, klidně nějaké dřevěné vláčky nebo farmu. Domeček s nábytkem a panenkami (ale na to asi je ještě malá). Prstové barvy, dřevěné vkládačky a puzzle předpokládám má? Kočárek, případně postýlku pro panenku. Krájecí ovoce. Jsou různá auta, která se dají velkými šrouby smontovat dohromady, to je fuk, že je to klučičí, procvičí si jemnou motoriku
a děti šroubovat často baví. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9295
21.11.20 13:35

Ve třech letech děti většinou lítají od hračky k hračce a u ničeho nevydrží. Je to normální. Klidně bych zkusila i nějaké auto, náš tříletý dostane Albi tužku, autodráhu, co třeba nějaký vláček, když je to holka? Pro tříleté už se toho dá vymyslet spousta, mě zase omezuje hranice 3 dárků, kterou jsem si stanovila. Naše dostanou kuchyňku s velikým vybavením, nakoupila jsem krájecí ovoce, zeleninu, pizzu, dort a potraviny v Lidlu, toustovač a kávovar. Docela hezké hračky dělá Smoby, koukni na to. Mají třeba pultík pro doktorku s miminkem, jako u doktora. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1669
dnes v 00:06

@SábaW Mám o malinko mladší dítě a k Vánocům dostane něco podobného a myslím si, že si s tím dost vyhraje. Ale zase teda on vydrží u hračky docela dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama