Darek pro miminko

Anonymní
14.12.20 08:21

Darek pro miminko

Ahoj holky, v říjnu se nám narodila holčička. Od mé kamarádky jsme dostali dárky v hodnotě cca 3000 (sumiciho medvídka my hummy, 2 balení pampersek, vlhčené ubrousky, oblečky a kosmetiku Hipp) všechno to měla zabalené do obřího plenkoveho dortu. Za měsíc se má narodit pro změnu miminko ji. Taky holčička a já jsme úplně bezradna. Plenkovy dort dělat nechci, nechci se opicit. Chtěla bych do toho investovat +- stejně jako ona, ale vůbec nevím, co koupit. :nevim: asi bych spíš raději koupila věci, které jsou fakt praktické a budou se jí hodit obzvláště jako prvorodicce. Nemáte nějaké tipy pro inspiraci? Případně i jak zabalit? :mrgreen: :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1018
14.12.20 08:28

Ja jsem treba od kamaradky dostala balicek veci, ktere se ji prvni mesic osvedcily - Razitko na otisky, milnikove karticky, detske mydlo, Biogaia s “D”, enticon apod… Za me super a nektere veci mi opravdu ulehcily tech prvnich par tydnu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6486
14.12.20 08:35

Sadu na otisk nožičky. Prodávají se pěkný i s rameckem kam dáš fotku. Jinak moc nevim, záleží co má a co ne. A ta suma mi přijde teda hodně premrstena. To jsme si nedavali ani se sestrou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66768
14.12.20 08:36

Tak veci, ktere pomohly a libily se Tobe :-) mne se libila i ta sada na otisk ruky/nohy, sama bych to nekoupila a mame pamatku. Plinky bych ji taky dala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.20 08:39

@JancaS84 tak o cenu úplně nejde. Známe se od školky a jsme si opravdu blízké :hug: navíc, když ona investovala takovou částku, necítila bych se nejlépe, kdybych koupila něco třeba za 500.

• Citovat
  • Nahlásit
66768
14.12.20 08:42

Ja si teda pozdeji poridila houpatko na kocarek, Rockit, super vec. Ale neni jistota, ze mimino nebude nosici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15495
14.12.20 08:43

Tak nemusíš dělat rovnou dort, ale prostě nějaký koš potřebných věcí. Sama určitě nejlíp víš, co se ti hodilo ze začátku. Eventuelně můžeš zapátrat, zda by nestála třeba o monitor dechu, dětskou váhu, parní hrnec, manducu apod. Ale to bych se domluvila přímo s ní (nebo jejím partnerem, pokud má ponětí o tom, co chtějí kupovat)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11756
14.12.20 08:43
@Anonymní píše:
@JancaS84 tak o cenu úplně nejde. Známe se od školky a jsme si opravdu blízké :hug: navíc, když ona investovala takovou částku, necítila bych se nejlépe, kdybych koupila něco třeba za 500.

No a co se ji zeptat?
A klidně bych koupila dítěti i šperk, zlatý. Ten tedy vyuzijeaz později. To ale nemusí být ideální pro každého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5531
14.12.20 08:48

Tak asi jako prvorodicka bude mít každou kravinu, ale ještě třeba nemá nositko nebo šátek, tak nějaký poukaz na to??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
506
14.12.20 08:48

Jestli víš že jí chybí něco ve výbavě tak to pořiď, vycházej z vlastní zkušenosti - co se hodilo tobě. Jinak můžeš koupit jen nějakou drobnost a dát dárkový poukaz do dětského obchodu, aby si koupila co bude potřebovat (třeba i dýl).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2567
14.12.20 08:51

Asi bych ji koupila kosmetiku od Weledy a k tomu řetízek z bílého zlata. Když už bych měla utratit takovou částku. 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10108
14.12.20 08:52

@Pidulka1991 tak v tomhle by si musela být 100% jistá, že dotyčná chce nosit. Co znám z okolí nosící mámy, spíš si to pořídily až po porodu a to z toho důvodu, že měly neutěšitelné mimino. Jen málo je takových, které jsou o tom přesvědčené už v těhotenství a většinou je to spíš u druhého dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15495
14.12.20 08:52
@g.sandova píše:
No a co se ji zeptat?
A klidně bych koupila dítěti i šperk, zlatý. Ten tedy vyuzijeaz později. To ale nemusí být ideální pro každého.

Vidíš, tos mi připomněla, že moje máma dala oběma mým dětem při narození zlatou pečetní minci (dělají se každý rok nové a mají docela pěknou hodnotu) - to by mohla být taky cesta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15495
14.12.20 08:54
@modravlocka píše:
Asi bych ji koupila kosmetiku od Weledy a k tomu řetízek z bílého zlata. Když už bych měla utratit takovou částku. 🙂

Tyjo bacha, znám hodně lidí (včetně mě), kteří kosmetiku Weleda nesnesou kvůli parfemaci. Ona je teda přírodní, ale mě to vyloženě smrdí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10108
14.12.20 08:54

Když to hodnotím že své strany, největší radost mi udělal dárkový poukaz. Dostala jsem z rodiny tolik plen, bohužel malých, že jsem je ani nestihla použít, než z nich prcci vyrostli. A na spoustu věcí, co se mi budou hodit, jsem přišla až v praxi. Pak jsem byla ráda, že mě to nestalo tolik a poukaz jsem využila vždycky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat