Dárkový poukaz Alza

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 12:58
Dárkový poukaz Alza

Dobrý den, je to možná blbý dotaz, ale zkusím to tady třeba někdo bude vědět. Koupila jsem si nový telefon v Alze. K tomu jsem dostala elektronický dárkový šek. Zkoušela jsem teda koupit sluchátka nebo něco takového ale bohužel mi to ukazuje že „poukaz nelze použít pro zboží v této kategorii“ zkoušela jsem snad všechno a vždy mi to ukáže tohle :think: :roll: neví někdo, na co to jde tada použít? Děkuji

Reakce:
Cenarius
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 09.06.19 13:47

Neni u toho poznamka, ze musi byt nakup treba nad 3tis.? Aby sel pouzit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.19 13:53
@Anonymní píše:
Dobrý den, je to možná blbý dotaz, ale zkusím to tady třeba někdo bude vědět. Koupila jsem si nový telefon v Alze. K tomu jsem dostala elektronický dárkový šek. Zkoušela jsem teda koupit sluchátka nebo něco takového ale bohužel mi to ukazuje že „poukaz nelze použít pro zboží v této kategorii“ zkoušela jsem snad všechno a vždy mi to ukáže tohle :think: :roll: neví někdo, na co to jde tada použít? Děkuji

Zavolej na call centrum. Uvidí v pc kód poukazu a vyřešíte to. Je dost možné, že došlo k chybě na straně Alzy, probíhala teď velká migrace dat a mnoho produktů se odpárovalo apod. (anonym - neveřejné info)

Váš příspěvek
Reklama