Darky k vánocům, potřebuji inspiraci!

36
13.11.20 20:44

Darky k vanocum, inspirace

Ahoj :lol:
Mate nejake nápady na darky k vanocum?
Pro maminku, babicku, tatinka, pritele, deda,.. At uz nejake mekci dárky nebo prakticke?
Xo davate treba pritelum, přítelkynim se kteryma bydlite jste spolu kratce? S muzskyma mam vzdy problém :D
Přeji pekny vecer, třeba zde najdete take inspiraci :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.11.20 20:50

Přítel - kožený opasek, sonický zubní kartáček, kvalitní kosmetika; babičky a dědečci předplatné časopisů + jedlé dárky

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 20:51

Budeme stavět dům, takže manžel dostane základní kámen s vyrytým jménem a datem.

• Citovat
  • Nahlásit
12164
13.11.20 20:52
@Anonymní píše:
Budeme stavět dům, takže manžel dostane základní kámen s vyrytým jménem a datem.

To je hezke :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
881
13.11.20 20:57

Pro mamku mám noční košili, pro taťku kvalitní kávu z místní pražírny, pro dědu křížovkářský slovník a knížku křížovek, pro babičku jsme se skládali na myčku, kterou si dlouho přála :)

Příspěvek upraven 13.11.20 v 21:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8095
13.11.20 21:09

Mno..já mamce dám vitamíny na artrózu plus Chromecast nebo něco od Villeroy and Boch.. taťka dostane glukometr a vtipné ponožky.. sestřička dostane knížku a brož, švagr taky knížku :) přítel? Je fanouškem F1 takže asi mikinu svého oblíbeného teamu nebo oblíbený parfém od Diora :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8897
13.11.20 21:15

My si mezi dospělými už nějaké velké dárky nedáváme, spíš jen tak něco pro potěšení. Rodičům dáme letos opletený demižonek 1l slivovice, švagrové ještě nevím. Loni dostala sadu pečených čajů, dárkovou sadu levandule a kosmetiky, nástěnný kalendář, hnojivo na růže. Manžel dostane kalendář a diář a asi mu koupím lopatu od Fiskars, to on ocení. My jsme celá rodina zahrádkářů. :lol: Mě by třeba udělal radost granulovaný hnůj, klidně 5kg, ale nikdo mi nechce koupit. Přitom takový poklad. Dědovi jsme zatím kopili kolekci černých čajů a jeho oblíbenou Metaxu. Ještě dostane nějaké dobroty. On má přes 80 let a „nic nepotřebuje“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1308
13.11.20 21:31

Manžel má zatím stojan na notebook a vzácné nesehnatelné knihy, které jsem úplnou náhodou sehnala vlastně za pusu.

Chce ještě jednu programovací knihu, ale nemám paypal a poplatky kvůli tomu platit nebudu, on ho má. Tak jsem řekla ať si ji koupí a jdu vymyslet dál.

Vymyslela jsem elektrickou koloběžku, ale v jeho firemním systému máme dost bodů, aby si to koupil za to a nemusím do toho dávat peníze - takže opět hozené vidle.

Hledám asi hezkou šálu z kašmíru. Říká, že je mu malá čepice, ale těžko říci, jak bych online odhadla větší, takže šálu.

Babička s dědou mají rádi rakytníkové čaje a já jsem viděla nějakou sadu, plus povlečení. Jinak babičce dávám každoročně parfém.

Tchanovce nechám na manželovi, našla jsem zajímavou sadu na mlsoty z chuť Moravy, působí to ojediněle. Takže tohle, švagrová chce něco dobrého, tak taky od tama plus mléko pro mimino.

S mojí rodinou jsme si řekli jaké drobnosti chceme, já chci ponožky, brácha doutník a kravatu, švagr čaje, rodiče nože (jo jsou fakt nutné).

Řeším pubetalni třináctku, zatím jsem vybrala parfém, kondicionéry do vlasů a co dál, já nevím třináctiletého kluka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
13.11.20 21:32

Já jsem letos objednala muži kožený opasek… A když už jsem byla v tom, tak jsem ho objednala i bráchovi, taťkovi, oběma švagrovým a i jeden sobě 😃většina rodiny tímto vyřízena :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21861
13.11.20 21:32

My letos drobnosti. Knížky, kosmetika, handmade dárky, víno, sojové svíčky. :srdce:…podpořila jsem holky na instagramu. A určitě zase koupím nocleh někomu bez domova od Armády spásy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
13.11.20 21:35

@Altavista nejakou kosmetiku, pokud rada cte tak knizku, poukaz například do rossmanu nebo H&M,..
Pokud nema tak treba vlastní zehlicka na vlasy nebo kulma, fen :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
13.11.20 21:36

@machninka mohu se zeotat kde si objednávala? :think: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 21:39

Me by zajinalo, pokud tu jsou i nejaci muzi nebo se pozeptat doma :D co treba opravdu může potěší jako darek? Samozrejme jsou konicky, pak praktické darky, kazdy je jiny..
Mylsim si ze my zeny nejak vime co by nas potěšilo, i pro nase maminky,.. Ale pro ty muzske je docela orisek :dance:

• Citovat
  • Nahlásit
24937
13.11.20 21:49

@Altavista
já nevím třináctiletého kluka?
Tak to mám úplně stejný problém (synovec). :think: Brácha (jeho táta) říkal, že asi „hadry“ :),tak co by se mu tak mohlo líbit. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 22:09

@Žirafa 69 napadly me sluchatka at k pocitaci tedy herni nebo jen ty spunty, nejake hry, oblečení take nic nezkazíte, deti si samy nic nekoupi a vetsinou to unosi (beru podle nasich synovcu) takze mikca, tepláky, nejake srandovni ponozky (pekne maj v dedoles)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama