Popkornovač-dobrý dárek ?

Anonymní
12.11.20 16:44

Popkornovač-dobrý dárek ?

Vánoce se blíží tak jsem dneska přemýšlela co budu kupovat a napadlo mě že bych sestře mohla koupit popkornovač. Nemám s tím vůbec žádné zkušenosti jen jsem to našla na internetu tak mne to zaujalo, sestra miluje popcorn tak by to mohl být dobrý dárek ale zajímá mne jak to vůbec funguje? Nebo jestli máte stim nějaké zkušenosti? Myslíte že je to dobrý dárek? Omlouvám se za anonym ale nechci aby z rodiny mně někdo našel :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1036
12.11.20 16:58

Nac popkornovac, staci hrnec, poklice a olej. Tak delame popcorn doma my. Za me vyhozene penize

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8107
12.11.20 17:04
@Anonymní píše:
Vánoce se blíží tak jsem dneska přemýšlela co budu kupovat a napadlo mě že bych sestře mohla koupit popkornovač. Nemám s tím vůbec žádné zkušenosti jen jsem to našla na internetu tak mne to zaujalo, sestra miluje popcorn tak by to mohl být dobrý dárek ale zajímá mne jak to vůbec funguje? Nebo jestli máte stim nějaké zkušenosti? Myslíte že je to dobrý dárek? Omlouvám se za anonym ale nechci aby z rodiny mně někdo našel :)

Za mě zbytečné, koupíš popcorn v pytlíku, hodíš do mikrovlnky nebo trouby a je to..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19717
12.11.20 17:05

Tak jestli ma sestra zalibu ve sbirani zbytecnych spotrebicu, tak to urcire potěší :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
160
12.11.20 17:35

Ona nema mikrovlnku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8235
12.11.20 17:40

Dárek k ničemu :-(

Já něco takového dostat, tak to tady bude rok ležet někde hodně hluboko ve skříni a pak to poletí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1198
12.11.20 17:42

Delam v mikrovlnce nebo hrnci. Neurazilo by me to, ale za me je to zbytecnost do domacnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.11.20 17:43

Jako za mě by to byl zbytečnej krám do bytu a to místo mám. :nevim: Popcorn občas taky dělám a vystačím si s hrncem, troubou nebo mikrovlnkou. Ale jestli je ségra milovnice popcornu a má místo, tak dělaj i dobře ujetý mašiny na jeho výrobu. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50971
12.11.20 17:44

Radeji dej poukaz, at si vybere sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4439
12.11.20 17:46

@jahodova.limonada @Kosopemi @ocean.mama Jeee, jak to děláte v hrnci? :nevim:

@Skaiqy A jak v troubě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
12.11.20 17:56

Já bych ho chtěl. Vždycky bych pozval kámoše na popkornovou párty. (Jiný kamarád má za tímto účelem párkovač v rohlíku.) Ale samozřejmě záleží na tom, kolik je sestře let a jestli je párty typ…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8107
12.11.20 18:05
@Samy píše:
@jahodova.limonada @Kosopemi @ocean.mama Jeee, jak to děláte v hrnci? :nevim:@Skaiqy A jak v troubě?

Koupíš popcorn v pytlíku, dáš ho tam a je to :) na pytlíku je návod:) nevím kolik stupňů, už si nepamatuju..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2008
12.11.20 18:15

Za mě je to další krám do kuchyně :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
12.11.20 18:25
@Samy píše:
@jahodova.limonada @Kosopemi @ocean.mama Jeee, jak to děláte v hrnci? :nevim:@Skaiqy A jak v troubě?

Naliješ do hrnce trochu oleje, jak se rozpálí nasypeš zrníčka, přikryješ poklicí a protřepáváš. Pytlík kukuřice stojí v kaufu asi 10 Kč a je toho jednou tolik než z toho sáčku do mikrovlnky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1198
12.11.20 18:37
@Samy píše:

Jak psala @Kvestorka, akorat doporucim vetsi hrnec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama