Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
@Kaja35 píše:
Mam normalni leginy a dlouhou bundu.
Já nemám dlouhou bundu (mám 3 do půlky zadku a nosím pod nimi svetr v zadní části přes zadek) a potřebuju zimní legíny ![]()
Když mi je zima, tak si dávám dvoje na sebe. Ale teda v tomto počasí mi bohatě stačí jedny. Co budeš dělat, až bude fakt mrznout? ![]()
Také by mě zajímalo, nosím tenké legíny a je mně v nich hrozná zima. V těhotenství je mně vždy hrozná zima, mám nízký tlak. Vyřešila jsem to tak, že jsem si koupila termo legíny s merino vlnou a budu je nosit pod klasickýma legínama. Nějaké termo legíny jsem viděla v Bon Prixu, ale měly nic moc recenze, takže jsem nekoupila.
@Kaja35 píše:Já nemám dlouhou bundu (mám 3 do půlky zadku a nosím pod nimi svetr v zadní části přes zadek) a potřebuju zimní legíny
Mam normalni leginy a dlouhou bundu.
@Froseth píše:
Také by mě zajímalo, nosím tenké legíny a je mně v nich hrozná zima. V těhotenství je mně vždy hrozná zima, mám nízký tlak. Vyřešila jsem to tak, že jsem si koupila termo legíny s merino vlnou a budu je nosit pod klasickýma legínama. Nějaké termo legíny jsem viděla v Bon Prixu, ale měly nic moc recenze, takže jsem nekoupila.
Taky jsem viděla v Bon Prixu, ale neměla jsem do nich odvahu. Jsem v tomto těhotenství pořád zmrzlá, asi taky problém s tlakem. Mám tlusté ponožky, jsem pod peřinou a mám ledové nohy
Chvílemi je mi na omdlení. Potřebovala bych takové, jako mám netěhotenské z Tesca z F a F. Teď už je ale neobleču. Jsou ze silnějšího teplejšího materiálu. Letní legíny tedy v zimě nenosím ani jako netěhotná.
Taky jsem na ně neměla odvahu, kor, když v recenzích ženské psaly, že jsou krátké a končí nad kotníkem, fakt super u termo legín
Ještě jsem přemýšlela, že si koupím klasické těhotenské rifle, že v nich nebude třeba taková zima, ale bez vyzkoušení je kupovat nebudu.
Taky mrznu, ven už nosím zimní kabát, tak doufám, že se do něj nějaký čas ještě vlezu
Tlusté ponožky, fleecová mikina a huňatá deka jsou teď nejlepší kamarádi ![]()
Holky, nemůžu nikde na osvědčených eshopech sehnat těhu legíny do tohoto počasí. Mám jen tenkou letní klasiku a v tom mi mrzne celý spodek. Potřebuju teplejší materiál. Viděla jsem něco jen v neověřených eshopech, tak to se mi nechce prubnout zrovna teď. Poradíte? To samé punčocháče. Díky

Prosím zachovat anonym, těhotenství veřejně neventiluju