Zimní těhotenské legíny a punčocháče

Anonymní
13.11.20 10:04

Zimní těhotenské legíny a punčocháče

Holky, nemůžu nikde na osvědčených eshopech sehnat těhu legíny do tohoto počasí. Mám jen tenkou letní klasiku a v tom mi mrzne celý spodek. Potřebuju teplejší materiál. Viděla jsem něco jen v neověřených eshopech, tak to se mi nechce prubnout zrovna teď. Poradíte? To samé punčocháče. Díky :kytka:
Prosím zachovat anonym, těhotenství veřejně neventiluju :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9
13.11.20 10:12

Mam normalni leginy a dlouhou bundu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 10:15
@Kaja35 píše:

Já nemám dlouhou bundu (mám 3 do půlky zadku a nosím pod nimi svetr v zadní části přes zadek) a potřebuju zimní legíny ;)

• Citovat
  • Nahlásit
594
13.11.20 10:21

Když mi je zima, tak si dávám dvoje na sebe. Ale teda v tomto počasí mi bohatě stačí jedny. Co budeš dělat, až bude fakt mrznout? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
13.11.20 10:25

Také by mě zajímalo, nosím tenké legíny a je mně v nich hrozná zima. V těhotenství je mně vždy hrozná zima, mám nízký tlak. Vyřešila jsem to tak, že jsem si koupila termo legíny s merino vlnou a budu je nosit pod klasickýma legínama. Nějaké termo legíny jsem viděla v Bon Prixu, ale měly nic moc recenze, takže jsem nekoupila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.11.20 10:37
@Kaja35 píše:
Já nemám dlouhou bundu (mám 3 do půlky zadku a nosím pod nimi svetr v zadní části přes zadek) a potřebuju zimní legíny ;)
@Froseth píše:
Také by mě zajímalo, nosím tenké legíny a je mně v nich hrozná zima. V těhotenství je mně vždy hrozná zima, mám nízký tlak. Vyřešila jsem to tak, že jsem si koupila termo legíny s merino vlnou a budu je nosit pod klasickýma legínama. Nějaké termo legíny jsem viděla v Bon Prixu, ale měly nic moc recenze, takže jsem nekoupila.

Taky jsem viděla v Bon Prixu, ale neměla jsem do nich odvahu. Jsem v tomto těhotenství pořád zmrzlá, asi taky problém s tlakem. Mám tlusté ponožky, jsem pod peřinou a mám ledové nohy :roll: Chvílemi je mi na omdlení. Potřebovala bych takové, jako mám netěhotenské z Tesca z F a F. Teď už je ale neobleču. Jsou ze silnějšího teplejšího materiálu. Letní legíny tedy v zimě nenosím ani jako netěhotná.

• Citovat
  • Nahlásit
868
13.11.20 11:08

Taky jsem na ně neměla odvahu, kor, když v recenzích ženské psaly, že jsou krátké a končí nad kotníkem, fakt super u termo legín :zed: Ještě jsem přemýšlela, že si koupím klasické těhotenské rifle, že v nich nebude třeba taková zima, ale bez vyzkoušení je kupovat nebudu.

Taky mrznu, ven už nosím zimní kabát, tak doufám, že se do něj nějaký čas ještě vlezu :lol: Tlusté ponožky, fleecová mikina a huňatá deka jsou teď nejlepší kamarádi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama