Dárky od bývalého?

Anonymní
27.2.21 07:25

Dárky od bývalého?

Dobré ráno,
doufám, že dobré i před včerejší zpřísnění opatření. :kytka:
Můj přítel nosí na klíčích přívěsek (srdíčko s nápisem “jezdi opatrně, potřebuji tě tu po svém boku”) od své ex. Jasně, nemám absolutně nic proti, aby nosil a používal věci, co od ní dostal, akceptuji to, že byla jeho přítelkyně i přesto, že mě šikanovala po zjištění, že má mě a k ní se nevrátí, ale tohle mi přijde trochu divné. On se s ní nebaví, bavit nebude, situace z její strany vyeskalovala tak, že ho smazala ze života (kvůli tý namyšlený dě**e - mně)…
Zkusila jsem mu dát přívěsek s jeho značkou auta pod vidinou, že to třeba zapomněl sundat a takhle si toho všimne - nic. Nechci mu nic říkat, vypadala bych asi dost žárlivě, ale vnitřně mi to trochu možná vadí…
Jaký na to máte názor? Nebo tip jak to sundat, aby si myslel, že je to jeho nápad?
Díky moc a držte se :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5535
27.2.21 07:30

Muj bývalý přítel nosí na ruce stále hodinky ode mě, neměla mu je ta jeho současná partnerka vyhodit? Neřeš kraviny!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 07:32
@Pavlička píše:
Muj bývalý přítel nosí na ruce stále hodinky ode mě, neměla mu je ta jeho současná partnerka vyhodit? Neřeš kraviny!!!

Prosím, přečti si to ještě jednou… Nemám nic proti tomu, sama nosím oblečení a kabelky od bývalého, jen mi tohle zrovna (i kvůli textu) přijde nějak moc osobní… Ani bych to neřešila, kdyby ona nedělala to, co dělala a nesnažila se ho po tom, co zjistila, že jsme ve vztahu, ho stáhnout zpět.

• Citovat
  • Nahlásit
1636
27.2.21 07:33

To si sním neumíš promluvit na rovinu. Můj manžel to udělal automaticky sundal všechno z auta co měl přede mnou a nemusela jsem mu to ani říkat. Buď ten přívěsek nosí jenom proto že se mu líbí a je na něj zvyklý a nic tím nemyslí, a nebo to nosí aby si na ni pokaždý vzpomněl. Prostě mu to v klidu vysvětli že ti to vadí a uvidíš jak se zachová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4388
27.2.21 07:34

Já bych mu normálně řekla, že nosit přívěsek s romantickým vyznáním od ex, je tak trochu divný. Že se mi to nelíbí a prosím, ať ho sundá. Ono to na chlapy nejlíp funguje stručně a jasně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
247

Z tvých slov jsem vyvodila, že jsou pro sebe uzavřená kapitola, tím pádem bych to brala jako ‘vzpominku’ a neřešila bych, určitě máš taky schované něco od svého ex. ;)

Příspěvek upraven 27.02.21 v 07:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1941

Víš, člověk může mít rád ty věci bez ohledu na to, že je dostal od ex, se kterou už není. Nech to být. Je to věc. Přece nebude obřadně pálit vše, ce je s ní spojené..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3704
27.2.21 07:39
@Anonymní píše:
Dobré ráno,
doufám, že dobré i před včerejší zpřísnění opatření. :kytka:
Můj přítel nosí na klíčích přívěsek (srdíčko s nápisem “jezdi opatrně, potřebuji tě tu po svém boku”) od své ex. Jasně, nemám absolutně nic proti, aby nosil a používal věci, co od ní dostal, akceptuji to, že byla jeho přítelkyně i přesto, že mě šikanovala po zjištění, že má mě a k ní se nevrátí, ale tohle mi přijde trochu divné. On se s ní nebaví, bavit nebude, situace z její strany vyeskalovala tak, že ho smazala ze života (kvůli tý namyšlený dě**e - mně)…
Zkusila jsem mu dát přívěsek s jeho značkou auta pod vidinou, že to třeba zapomněl sundat a takhle si toho všimne - nic. Nechci mu nic říkat, vypadala bych asi dost žárlivě, ale vnitřně mi to trochu možná vadí…
Jaký na to máte názor? Nebo tip jak to sundat, aby si myslel, že je to jeho nápad?
Díky moc a držte se :srdce:

Rozumím ti a jsem ráda, že jsem tohle u muže nemusela řešit. Pokud to neví, tak je na čase mu to říct přesně tak, jak to píšeš tady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 07:39

Děkuju za názory, máte pravdu, nechci, aby ji mazal ze svých vzpomínek, určitě spolu prožili i hezké chvíle. Jen mi to přijde až moc romantické (či jak to popsat).
A taky mi ona hodně ublížila (zvažovala jsem už i právní výhružky, nedala mi pokoj, ani její kamarádi… byla jsem z ní už zoufalá)

• Citovat
  • Nahlásit
729
27.2.21 07:40

Čo poznám chlapov, tak oni sa tak nejak ťažko lúčia s príveskami na kľúčoch, nemajú k nim citový vzťah, ale keď si ich nahmatajú vo vačku, tak ich ten známy tvar upokojí a dá im pocit, že ich nestratili. Nový prívesok alebo chýbajúci starý by ich znervózňoval, kým by si zvykli. Je to zvyk a oni svoje zvyky neradi menia. Nehladaj za tým nič viac.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 07:42
@Kockazvysocan píše:
Rozumím ti a jsem ráda, že jsem tohle u muže nemusela řešit. Pokud to neví, tak je na čase mu to říct přesně tak, jak to píšeš tady.

Asi řeknu. Bohužel jsme téma “bývalka” řešili už milionkrát, díky jejím výlevům a věcem, které dělala, že se mi to nechce otvírat a kazit si tím kus dne, ale asi budu muset… Takhle si na ni vždy vzpomenu i já. :zed:
Jak říkám, nemám nic proti žádným věcem od ex, ale takovéhle vyznání mi přijde už trochu přes čáru… Nedej bože, kdyby půjčil klíče mým rodičům a oni by jen “Je, to je krásné srdíčko, tos dostal od Jany?” “Nene, od ex” :nevim: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
4675
27.2.21 07:56

Jestli je na to srdíčko zvyklý, tak mu pořiď jiné, se svým textem v jiné barvě. Není to něco na zakázku? Přijde mi dlouhý text na tuctový přívěsek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3704
27.2.21 08:14
@Anonymní píše:
Asi řeknu. Bohužel jsme téma “bývalka” řešili už milionkrát, díky jejím výlevům a věcem, které dělala, že se mi to nechce otvírat a kazit si tím kus dne, ale asi budu muset… Takhle si na ni vždy vzpomenu i já. :zed:
Jak říkám, nemám nic proti žádným věcem od ex, ale takovéhle vyznání mi přijde už trochu přes čáru… Nedej bože, kdyby půjčil klíče mým rodičům a oni by jen “Je, to je krásné srdíčko, tos dostal od Jany?” “Nene, od ex” :nevim: :lol:

Chápu, že řešíš ten text. Už by to měl mít dávno v krabici na půdě. Ale oni to chlapi takhle nevnimaji a nevidí za tím nic víc, než tu věc. Jako já takhle ometala nějakou dobu prach kolem snubáku, který se válel na komodě, a když se nad mým povzdechem nic nedělo, řekla jsem na rovinu, že se mi to nelíbí. Prsten zmizel, nebylo za tím nic, jen prostě lenost to řešit. A ted jsme spokojeni oba. Podotýkám, že ho nikdy po dobu našeho vztahu nenosil, jen jo nechal ležet tak, jak ho odložil. Já svůj uklidila hned a v tom je ten rozdíl mezi chlapama a ženskýma.
Držím palce, ať to vyřešíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
590
27.2.21 09:32
@Anonymní píše:
Jak říkám, nemám nic proti žádným věcem od ex, ale takovéhle vyznání mi přijde už trochu přes čáru… Nedej bože, kdyby půjčil klíče mým rodičům a oni by jen “Je, to je krásné srdíčko, tos dostal od Jany?” “Nene, od ex” :nevim: :lol:

A jsi si jistá, že to má od ex a ne třeba od maminky? Chlapi jsou často hodně mimo v tomto, třeba dokonce zapomněl, kdo mu to dal. Nejlepší je si normálně o tom promluvit, že ti to vadí, co jiného s tím dělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
27.2.21 10:47

@safina nebo od exex 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu