Hádka s ženou, kterou znám jen chvíli

121
26.2.21 19:46

hadka s holkou/zenou kterou znam chvili

Ahoj pohadal jsem se s cizi holkou/zenou co se mi libi, nevim jestli i ja ji, mozna jo mozna ne, nevim zda se chovat jako ze me to mrzi a omluvit se? (tadle medota nevim jestli je spravna) nebo se chovat ze jsem nastvany a nemluvit s ni, rad bych s ni mel neco vic, chtel ji cely zivot, nejsem zly, udelal bych pro ni prvi posledni, nosil kytky, staral se o ni, uspokojoval, myslel objimal atd, nemel jsem moc holek, co by jste delali? Jak by jste se zachovali? otazka pro zeny ale i muze, diky. Mam byt sticha a nemlutvit s ni? Nekdy zacla mluvit se mnou sama od sebe, byla to hadka kvuli veci ktera se netyka nas dvou, zkratka kvuli blbosti, ale hadal jsem se s ni na verejnosti, zkratka jsem se musel zastat nekoho, asi to nepochopila, je chytra, nebylo tam moc lidi asi 5-8 kteri se znaji asi 2-3 mesice, dekuju za rady :), jak si ziskat pozornost a duveru teto holky/zeny? co delat aby se mi splnilo to co chci ikdyz nemam moc zkusenosti, nejake jsou ale ne moc velke, spis hodne male, bohuzel se to stalo na verejnosti, rikala ze na na ni nemam mluvit, mozna se me i dotkla i vicekrat, i kdyz to mohlo znamenat vic duvodu, treba ze jsem ji neco podal, vite jak to myslim, dotka se me nenapadne, nejsem zas tak zkuseny tak nevim jestli mi tim neco chtela naznacit, stalo se to vicekrat, od nasi hadky musim na to porad myslet, nemam ani chut na jidlo, citim se slabe, mozna depka? Citim k ni neco vic, nechci dolizat ale ani nic podelat? Dik za rady :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7655
26.2.21 20:01

Dej ji odkaz na vsechny sve komentare zde a mas vyreseno. Ta se neozve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
26.2.21 20:04
@ontarova.stara píše:
Dej ji odkaz na vsechny sve komentare zde a mas vyreseno. Ta se neozve.

neres komentarem ve skutecnosti jsem jiny nez jak zde pisu, tomu ver ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7474
26.2.21 20:06

Promin ale jestli je ona chytra, tak Ty fakt ne :D Co to je za vyzblept?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
26.2.21 20:08
@Tarjei píše:
Promin ale jestli je ona chytra, tak Ty fakt ne :D Co to je za vyzblept?

proste to byla hadka kvuli necemu cemu nerozumela a ja jo, kvuli nemozne identifikaci nebudu rikat kvuli cemu, chcete radit nebo rypat? kazdny je nejaky ale zalezi jestli je ten co chce radu dobry clovek nebo spatny co je mu jedno co dela ostatni, staci? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16069
26.2.21 20:09

Hele, trolliku, penis clicku, hadat se s objektem svych polucnich snu je hodno inteligence 12ti leteho chlapecka. Jestli je ti vic, jdi se lecit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
26.2.21 20:12
@unuděná píše:
Hele, trolliku, penis clicku, hadat se s objektem svych polucnich snu je hodno inteligence 12ti leteho chlapecka. Jestli je ti vic, jdi se lecit.

dik :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7463
26.2.21 20:19

Proč penisclick? Nebyl by tady lepší penislick? :think:

Ale jinak chceš něco rozebírat a sáhodlouze studovat, vyser se na to. Jestli o ní stojíš, tak se omluv, že jsi to trochu přehnal a vysvetli svoje důvody. Pokud to nepobere, nestojí za to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
26.2.21 20:21

A nebude lepsi nemylset ma to co se stalo protoze si urovna v hlavne co se stalo a mozna ze nejsem tak spatny ze jsem se zastal podle ni hlloupeho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7319
26.2.21 20:26
@penisclick píše:
Ahoj pohadal jsem se s cizi holkou/zenou co se mi libi, nevim jestli i ja ji, mozna jo mozna ne, nevim zda se chovat jako ze me to mrzi a omluvit se? (tadle medota nevim jestli je spravna) nebo se chovat ze jsem nastvany a nemluvit s ni, rad bych s ni mel neco vic, chtel ji cely zivot, nejsem zly, udelal bych pro ni prvi posledni, nosil kytky, staral se o ni, uspokojoval, myslel objimal atd, nemel jsem moc holek, co by jste delali? Jak by jste se zachovali? otazka pro zeny ale i muze, diky. Mam byt sticha a nemlutvit s ni? Nekdy zacla mluvit se mnou sama od sebe, byla to hadka kvuli veci ktera se netyka nas dvou, zkratka kvuli blbosti, ale hadal jsem se s ni na verejnosti, zkratka jsem se musel zastat nekoho, asi to nepochopila, je chytra, nebylo tam moc lidi asi 5-8 kteri se znaji asi 2-3 mesice, dekuju za rady :), jak si ziskat pozornost a duveru teto holky/zeny? co delat aby se mi splnilo to co chci ikdyz nemam moc zkusenosti, nejake jsou ale ne moc velke, spis hodne male, bohuzel se to stalo na verejnosti, rikala ze na na ni nemam mluvit, mozna se me i dotkla i vicekrat, i kdyz to mohlo znamenat vic duvodu, treba ze jsem ji neco podal, vite jak to myslim, dotka se me nenapadne, nejsem zas tak zkuseny tak nevim jestli mi tim neco chtela naznacit, stalo se to vicekrat, od nasi hadky musim na to porad myslet, nemam ani chut na jidlo, citim se slabe, mozna depka? Citim k ni neco vic, nechci dolizat ale ani nic podelat? Dik za rady :,(

Asi jsem to nějak nepobrala. Ale asi bych šla za roh a tam si dala pořádnej flákanec přes hubu, a pak se uvidí. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
588
26.2.21 20:46

Ráda bych ti poradila, ale nevím vlastně moc jak - podle popisu jsi trochu z jiného světa, než v jakém se pohybuju já.
Z toho, co jsem porozuměla, tak prosím tě - hádat se nikdo nemusí, vše lze říci slušně a v klidu, zejména tomu, koho moc neznáš.
Dělat, že se nic nestalo, je blbost. To, že se tě po hádce několikrát dotkla, opravdu neznamená, že po tobě tajně touží.
Recept, jak sbalit holku nejspíš existuje, ale bude to spíš nadbíhání a drobné laskavosti, než „dělání naštvaného“. Nicméně opravdu nic nezkazíš, když se budeš chovat normálně a pokud to cítíš, jako problém, tak si o té hádce s ní promluvit a omluvit se, vysvětlit situaci.
No a pokud ona vyjela nebo se povyšovala nad někým, koho ty ses musel zastat, tak už vůbec nechápu, proč bys o ní stál. Nebude ani hodná, ani chytrá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1128
26.2.21 20:48
@Plmo píše:
Asi jsem to nějak nepobrala. Ale asi bych šla za roh a tam si dala pořádnej flákanec přes hubu, a pak se uvidí. :mrgreen:
:mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

To je nejlepsi rada co jsem tu za posledni dobu cetla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
637
26.2.21 21:14
@penisclick píše:
Ahoj pohadal jsem se s cizi holkou/zenou co se mi libi, nevim jestli i ja ji, mozna jo mozna ne, nevim zda se chovat jako ze me to mrzi a omluvit se? (tadle medota nevim jestli je spravna) nebo se chovat ze jsem nastvany a nemluvit s ni, rad bych s ni mel neco vic, chtel ji cely zivot, nejsem zly, udelal bych pro ni prvi posledni, nosil kytky, staral se o ni, uspokojoval, myslel objimal atd, nemel jsem moc holek, co by jste delali? Jak by jste se zachovali? otazka pro zeny ale i muze, diky. Mam byt sticha a nemlutvit s ni? Nekdy zacla mluvit se mnou sama od sebe, byla to hadka kvuli veci ktera se netyka nas dvou, zkratka kvuli blbosti, ale hadal jsem se s ni na verejnosti, zkratka jsem se musel zastat nekoho, asi to nepochopila, je chytra, nebylo tam moc lidi asi 5-8 kteri se znaji asi 2-3 mesice, dekuju za rady :), jak si ziskat pozornost a duveru teto holky/zeny? co delat aby se mi splnilo to co chci ikdyz nemam moc zkusenosti, nejake jsou ale ne moc velke, spis hodne male, bohuzel se to stalo na verejnosti, rikala ze na na ni nemam mluvit, mozna se me i dotkla i vicekrat, i kdyz to mohlo znamenat vic duvodu, treba ze jsem ji neco podal, vite jak to myslim, dotka se me nenapadne, nejsem zas tak zkuseny tak nevim jestli mi tim neco chtela naznacit, stalo se to vicekrat, od nasi hadky musim na to porad myslet, nemam ani chut na jidlo, citim se slabe, mozna depka? Citim k ni neco vic, nechci dolizat ale ani nic podelat? Dik za rady :,(

Směrem k ženám platí jedna univerzální poučka, pokud si chceš zašu…: Nedělej na ni chytrýho a nehádej se s ní, nebo nezasuneš :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21708
26.2.21 21:34
@penisclick píše:

To je tedy slátanina. Pokud ona má alespoň něco v hlavě, tak se od Tebe bude držet dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1338
26.2.21 21:35
@penisclick píše:

Tys nám tu chyběl. Meleš pátý přes devátý. Tvl, jestli máš pocit, že jsi v právu, tak se neomlouvej. Jestli máš pocit, že jsi to přehnal, omluv se. A jestli ji chceš sbalit, pozvi ji…Aha, řekni jí, že ji chceš sbalit :nevim: :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat