Darování vajíček - pomohl by mi někdo darováním?

5
8.3.07 12:22

Darování vajíček

Ahojky,
holky, mám velikánskou prosbu. Bohužel patřím k oněm nešťastnicím, které potřebují darovaná vajíčka. Teď jsem zrovna po neúspěšném KETu jednoho embrya z darovaného vajíčka a žádní jiní mražáčci už nám nezbyli. :(
Chtěla jsem moc poprosit, kdyby mezi Váma byla nějaká dobrá duše, která by mi pomohla šoupnout se v seznamu čekatelek dopředu, byla bych jí moc vděčná. Jezdíme do Pronatalu v Praze.
Předem strašně moc děkuju, ani nevíte jak moc to pro mě znamená! Klidně písněte sem, nebo SZ. Ještě jednou DÍK!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1027
8.3.07 12:29

Ani nevíš jak moc ráda bych ti pomohla, ale bohužel mamka má lupénku, což mě vylučuje z dárcovství. Dost mě to mrzí. Snad se brzy najde nějaká hodná duše. Držím ti palce.
Bosorka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
8.3.07 13:48

Ahoj Bosorko,

moc Ti děkuju! Jsi moc hodná. Opravdu pro mě moc znamená, že jsou ženský, který chtějí pomoct. Vím, že takových jako já je víc a díky Vám se jim splní sen… :P
Ještě jednou dík moc!!! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8440
9.3.07 08:21

Ahoj, taky mám ségru, co může mít mimi jen z darovaného vajíčka. Momentálně se snažíme s manžou o svoje, takže ze mě zatím nic nebude-promiň. Ale pak chci určitě pomoct ségře se šouponout v seznamu-ono to prý jde, když si sebou přivedeš dárce? jen by mě zajímalo jak dlouho musím po porodu čekat, než budu moct darovat.

Ale přeji ti hoooooooooodně moc štěstí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
3.4.07 16:38

Ahojky,
nic o darování vajíček nevím, mohla bys napsat, co to obnáší?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
14.4.07 07:19

taky by mě to zajímalo, zastupující gyndr. to měla v kabinkách jako senzaci, prý jestli si chceme vydělat 24000,–Kč…darujte vajíčka…
No přišlo mi to dost komerční…
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
826
14.4.07 08:02

Ahoj! my se momentalne taky snazime takze ode me bohuzel zatim taky nic.. ale chtela jsem pro ty co to zajima vlozit jeden odkaz kde je dobre popsano co od toho muzou cekat … predkladt jenom jako chcete si vydelat, darujte vajicka je nejen komercni, ale neni to ani eticke, takove veci se nedelaji pro penize.. navic ty penize jsou vyplaceny jako prispevek na leky a tak…
tak tady je ten odkaz
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.3.13 09:27

Do Pronatalu jedu teď v pátek, jako dárkyně. pokud ještě máte zíjem, ráda pomůžu, pokud to půjde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.7.13 11:10

Darování vajíček

Holky chci se zeptat, chci darovat vajíčka, jsem objednaná do: EUROPE IVF International
Centrum asistované reprodukce, Praha, Česká Republika
Nad Výšinkou 2868
150 00 Praha 5,

• nemáte některá zkušenost? a kolik tam vyplácí. Moc děkuji
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
120
25.11.13 10:28

Dobrý den, chci se Vás zeptat jak dlouho trvá to darování vajíček celkově? Od začárku do konce? Děkuji za odpověd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.13 11:48

Cca 3 mesice. Ja bych rada pomohla, daruji pristi mesic, ale v brne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.4.15 00:08

Ahoj děvčata, týká se mě ovariální selhání ve 25letech. U Apolináře mam čekat cca 2roky na vajíčko :( dnes se mi kamarádka nabídla, že by mi darovala vajíčko, to že musí byt anonimní a nedají mi její vim, ale můj dotaz vzpočívá v tom, zda když jí přivedu, tak zda mě dají dopředu a nebudu muset čekat a za jak dlouho asi tak to bude? :) jo a také jaká je úspěšnost u ovariálního selhání? :'( děkuju za info…

• Nahlásit
  • Citovat
13148
19.5.15 17:40

Ahoj holky, jsem v procesu IVF, v pátek mě budou brát vajíčka a doufám že konečně budu těhotná. Již čtyři roky marně toužím po dítěti a doufám v zázrak, proto se dokážu vžít do duší všech neštastných žen. Tak mě napadlo, pokud bych měla dostatek odebraných a přebytečných vajíček, mohla bych je darovat? Jde to takto? Původní záměr to nebyl, napadlo mě to až dneska.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
19.5.15 17:53

Hm, čtu na stránkách reprodukčních center že dárkyně musejí mít nejvíc 30 let. Mě je 31 let, takže jsem jako dárkyně již nepoužitelná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bondatrova
19.5.15 17:57
@chipsa píše:
Ahoj holky, jsem v procesu IVF, v pátek mě budou brát vajíčka a doufám že konečně budu těhotná. Již čtyři roky marně toužím po dítěti a doufám v zázrak, proto se dokážu vžít do duší všech neštastných žen. Tak mě napadlo, pokud bych měla dostatek odebraných a přebytečných vajíček, mohla bych je darovat? Jde to takto? Původní záměr to nebyl, napadlo mě to až dneska.

Tak pokud ti nebude vadit, že po světě bude lítat biologicky tvoje dítě, které nebudeš znát, bude mít třeba tvoji tvář, tvoje problémy, např. taky tvoje povahové vlastnosti a nebude Tě tížit fakt, jak je o tvoje biologické dítě postaráno, tak do toho jdi.
Ne každý se dokáže s tímto smířit a s tímto pocitem žít.
Záslužná věc to jistěže je, ale to etické hledisko, každý ať koná dle svého vědomí a svědomí.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama