Dát si panáka před schůzkou?

Anonymní
6.4.21 16:31

Dát si panáka před schůzkou?

Ahoj.Dnes má přijet ke me muž, se kterým si už delší dobu píšu. Sejdeme se venku na neutrální půdě. Mám nervy trochu. Poraďte, dát si před schůzkou panáka? jednoho myslím nebo si nechat čistou hlavu? Podotýkám že jinak nepiju ani nealko pivo, prostě nic. Já jsem zadaná, a dotyčného beru jako kamaráda a on to ví. Prosím anonym nebo smazat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1166
6.4.21 16:34

Podle toho jak ze schůzky vyšiluješ to vypadá na víc, než na kamaráda :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
170
6.4.21 16:35

A ty s nim planujes mit sex, ze potrebujes panaka na uvolneni? 8o Pokud bezne nepijes a na alkohol tedy nejsi zvykla, tak si zadneho panaka nedavej, bude ti akorat blbe a to asi nechces :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9231
6.4.21 16:35

Kamarád, to určitě. Nelži si do kapsy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5980
6.4.21 16:37
@Anonymní píše:
Ahoj.Dnes má přijet ke me muž, se kterým si už delší dobu píšu. Sejdeme se venku na neutrální půdě. Mám nervy trochu. Poraďte, dát si před schůzkou panáka? jednoho myslím nebo si nechat čistou hlavu? Podotýkám že jinak nepiju ani nealko pivo, prostě nic. Já jsem zadaná, a dotyčného beru jako kamaráda a on to ví. Prosím anonym nebo smazat.

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
782
6.4.21 16:37

Urcite bych nechtela byt citit alkoholem, hrozny prvni dojem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
511
6.4.21 16:40
@Anonymní píše:
Ahoj.Dnes má přijet ke me muž, se kterým si už delší dobu píšu. Sejdeme se venku na neutrální půdě. Mám nervy trochu. Poraďte, dát si před schůzkou panáka? jednoho myslím nebo si nechat čistou hlavu?Podotýkám že jinak nepiju ani nealko pivo, prostě nic. Já jsem zadaná, a dotyčného beru jako kamaráda a on to ví. Prosím anonym nebo smazat.

A jak tě teda coby kovanou abstinentku napadlo dát si zrovna panáka? Když máš jen „trochu nervy“? Když budeš mít z něčeho velký nervy, dáš si panáky dva, tři, čtyři? Čemu má panák konkrétně v této situaci prospět? Máš před schůzkou s každým kamarádem „trochu nervy“? Nebo jen s tímto, a proč?

Já bych si ho dala asi až po schůzce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2596
6.4.21 16:41

Klidně si ho dej, je to jedno ;) když si vyčistíš zuby, nebude to z tebe táhnout. Já tady někdy nestačím zírat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64378
6.4.21 16:42

Mít nervy z kamaráda? Komu lzes? Jinak přijít ta mnou někdo, z koho táhne, otočím se na podpatku a nazdar. Kor, pokud nepijes, jak tvrdíš, tak to a tebou mavne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32292
6.4.21 16:43
@Anonymní píše:

Čistou hlavu.
Nevíš, kdo přijede, ten net snese všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4952
6.4.21 16:51

Hlavně se umyj ať nesmrdíš, dej tunu antiperspirantu ať se nepotíš a to snad k sebevědomí stačí.
Promiň, já jsem abstinent a nikdy mě nenapadlo si dát na kuráž panáka. To fakt abstinenta nenapadne. Joooo a kup si kondomy. Budeš tak ještě víc v klidu. :mrgreen: A kdyby to byl úchylák, tak si kup pepřák. :mrgreen:
Jako promiň, ale co ti k tak hloupému dotazu má člověk napsat. S takovou bych nechtěla jít na rande. :mrgreen: Děláš jakoby jste se měli brát. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17073
6.4.21 16:53

Jasně - to je to nejlepší, když nepiješ, dát si panáka, když nemáš vyzkoušeno co to s tebou udělá.

No jako jo - pokud si chceš usnadnit tu cestu k nevěře, na kteoru se chystáš a kteoru sama před seou popíráš, tak alkohol to pochopitelně usnandí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9971
6.4.21 17:02

Kamarád, to určitě. Místo panáka si radši uprav bobra.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5311
6.4.21 17:02

Jestli nejsi zvyklá, tak si nedávej nic.
Já bych si na uvolnění a odblokování musela dát aspoň 4, jeden by u mě nezabral :mrgreen:.
Nicméně chystáš se k nevěře, chodit v tom asi zatím neumíš, je jasné, že jsi nervózní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5447
6.4.21 17:06

Dej si tři panáky a nikam nechoď, ten chlap určitě nebude zvědavý na někoho, kdo se potřebuje zalévat chlastem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat