Dávat čaj?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kapi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.10 18:40
Dávat čaj?

Je podle vás nutné dávat miminkům čaje, když je částečně kojené a částečně na Sunaru? Není dehydrované, kdyby čajík nedostávalo?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anetta
Ukecaná baba ;) 2466 příspěvků 16.01.10 18:48

Ahoj.
Mě jeden lékárník říkal, že dítě do půli roka nemá potřebu pít :nevim: . Že si vše potřebné bere z mléka.
Ale i tak čajík dávám.

Kapi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.10 18:55

Anett, z mateřského mléka si ho bere, ale nevím, jestli i z UM?? :nevim: :nevim:

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.10 18:56

Já jsem měla malého taky částečně kojeného a na UM a čajík jsem nedávala. Tedy zkusila jsem to, ale nechtěl ho. Dávat jsem ho začala až s prvními příkrmy kolem 6 měsíců.

cinkxa
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 16.01.10 18:57

ahoj záleží vše na tom jak je dítě staré, od půl roka by mohlo dostávat čajík

surikataXY
Echt Kelišová 9540 příspěvků 16.01.10 19:25

do pul roku nezalezi jestli je na UM/MM, tekutiny dostava z obojiho…mozna u UM jedine v lete bych pridavala caj…my jsme byly na UM uplne a vodu jsem zacala davat az s prikrmy…

Betyha
Stálice 89 příspěvků 16.01.10 19:27

ahojky,říká se, že do půl roku se dávat nemusí. náš malý byl plně kojený a čaj se začala dávat až s prvním příkrmem. ale nevím, jak je to,když není plně kojený. ale myslím si, že to potřeba není. vždyť část si bere z MM a část z UM, takže dle mého názoru to potřeba není

Petra Z
Hvězda diskuse 52174 příspěvků 16.01.10 21:47

Matyáš pije čaj asi od 2.měsíce–do půl roka byl plně kojený
jako prcek dostával vždy cucnout malinko fenyklového

honey_star
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 17.01.10 10:35

Co doktor to názor :lol: Naše Adélka je kojená částečně a dokrmovaná Nutrilonem a doktorka nám kladla na srdce, že čajík dávat máme. Takže jí vařím od Hami granulovaný čaj jmenuje se tuším Čaj pro dobrou pohodu - je tam fenykl, heřmánek, meduňka. Docela jí chutná, ale je maličko sladkej, tak se jí tím snažím moc nenalívat, dostává jen trošku.

Sylvii
Závislačka 3952 příspěvků 17.01.10 11:21

Naše Barča byla na UM. Pití dostává teprve od půl roka.. zároveň s příkrmy.. čaj teda napije :-) ale ředěné ovocné šťávy a vodu…

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 17.01.10 11:28

Já jsem čajík dávala od začátku, Daneček byl částečně kojenej a částečně na UM. Dávala jsem mu ze začátku stříkačkou fenyklovej hořkej nepřislazovanej hlavně kvůli prdíkům. A bylo léto a Daneček se hodně potil, takže čajíku i k tomu mléku vypil dost.

culikata
Kecalka 381 příspěvků 17.01.10 12:05

ahoj,my jsme take pul na pul MM a UM,jelikoz mame tuhou stolicku az zacpu,tak nam primarka caj doporucila-2krat denne 50ml,ze zacatku se sklebil,nechtel,asi po patem pokusu pije,ted tak 1a pul h po krmeni vypije i 50ml,zhruba za hodku zase krmim.Mame 3 a pul mesice,pijeme HAMI-Pro dobrou pohodu,nebo CAJANEK-Vetrnicek-ten prislazuji glukozou.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34282 příspěvků 17.01.10 12:13

prej i z UM je vody dost - ale holky, tak moc to nereste
rafanek je nepapanek, ma 7 kilo, chlasta tak pul litru denne (nechutna mu neocate), moc ma zlutou, ale jinak dehydratovany neni (fontanela, slzicky, sliny, turgor kozni) - ona ta vodni rovnovaha se dokaze velmi dobre sama regulovat.

jjanekk
Závislačka 2586 příspěvků 17.01.10 13:11

Ahoj,
Tadeas byl od 4mesice plne na UM, piti jsem zacala resit az s prikrmama..caj mi teda nevypije do dnes…pouze vodu… :roll:
Myslim, si, ze pokud nejsou vedra /jakoze nejsou/, tak bych to neresila…
 jana

zvizik
Nováček 2 příspěvky 26.01.10 20:27

ahoj, my jsme dávali čaj už ve třech měsících, protože jsme měli žízeň a na tom asi záleží nejvíc
a to jsem plně kojila :-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly peníze, nebo se mu nechce platit? Rosol žádá o snížení alimentů

Inspiroval se u svého nového kamaráda Tomáše Řepky? Lukáš Rosol měl požádat... číst dále >

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >