Dcera a její kluk

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.1.20 13:13

Dcera a její kluk

Ahoj Maminky, ženy, slečny…potřebovala bych poradit mám dvě dcery Kristýně je 14 let a Nicol který je 15 let. Moje starší dcera má kluka stejně starého jako je ona. Chlapec je velmi sympatický a hodný ale jednoho dne mě Nicola řekla že jeho rodiče s námi chtějí mluvit trochu jsem se bála co to bude.! První setkání bylo o tom že jeho otec si nepřeje aby Nicola půjčovala klukovi věci například. Reprák, mikinu, powerbanku… vůbec jsem nepochopili jako proč ale co když si to nepřeje tak je to jeho volba. A asi po měsíci volal zase jeho táta že by se s námi rád setkal a tam na nás zvýšil hlas že moje dcera udělala cucák na břichu. Nevěděla jsme úplně kam tím směřuje tak jsem si zavolal Nicolu a kluka aby nám to vysvětlila (nevěděla jsem proč). Tak chlapec se k tomu vyjádřil tak že se milovali a udělala mu jeden cucák (já jsem to pochopila nevadí mě to je jim 15) ale jeho tatínek začal že spolu nebudou spát že si to nepřeje.! Od tý doby dcera chodí z brekem občas domů že chlapce rodina jí ponižuje a uráží například že jeho babička říká že by jí skopla ze schodů a nakopala prdel, nebo že jsem divná rodina.. (chlapcovi rodiče pracují jako policajti) je tohle normální? Zakazovali by jste 15-ti letému klukovi? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1198
4.1.20 13:15

Vzhledem k dnesni dobe muze byt rad ze si neudelali neco jineho nez jen cucaka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PHV
1320
4.1.20 13:17

Je to napsaný jako by se ptala Nicol a ne její rodič. :think: Radu nemám, děti mám ještě malý, ale cucáky jsme si nedělali ani když nám bylo 15. Ať se před rodiči kluk nesvléká a neprovokuje. A schazejte se prostě jinde.
A mimochodem, kdyby o mně někdo někde mluvil ve stylu, že mi nakope prdel, už by mě tam neviděli, mám nějakou hrdost.

Příspěvek upraven 04.01.20 v 13:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39833
4.1.20 13:21
@PHV píše:
Je to napsaný jako by se ptala Nicol a ne její rodič. :think: Řadu nemám, děti mám ještě malý, ale cucáky jsme si nedělali ani když nám bylo 15. Ať se před rodiči kluk nesvléká a neprovokuje. A schazejte se prostě jinde.
A mimochodem, kdyby o mně někdo někde mluvil ve stylu, že mi nakope prdel, už by mě tam neviděli, mám nějakou hrdost.

Přesně to mě taky napadlo, že to zní jako od té holky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PHV
1320
4.1.20 13:23

@vokishka že?
A jestli to psala matka, tak píše jak tatar a pak je pochopitelné, že má studovaná rodina problém s rodinou z nižší vrstvy. Je to časté.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6413
4.1.20 13:24

Nevadí ti, že patnáctiletá dcera už chrápe s klukem? Až přijde nezletilé s tím, že je těhotná, taky ti to nebude vadit??? Otec má pravdu. Jste divná rodina… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58725
4.1.20 13:24

Zase trapny a pruhledny troll. Ted asi od znudenych pubertaku. Nastesti v pondeli zacne skolni rezim :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11852
4.1.20 13:25

Ano, zakazovala bych nedospělému děcku škat pod mou střechou jiné nedospělé děcko. „cucák“ by mi byl v tu chvíli jedno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7576
4.1.20 13:26

Rekni dceri at se schazeji u vas, ale nauc ji i jejiho chlapce pouzivat ochranu.

Bojuj matko za dcerinu lasku, bojuj! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3218
4.1.20 13:30

Jak se znám, rodiče hocha bych slušně poslala tam kde slunce nesvítí. Absolutně nechápu, proč bych s nimi cokoliv probírala, ať si to vyřeší sami se synkem. A babička je teda klenot, o tom žádná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2809
4.1.20 13:35

Upřímně, ty pouštíš dceru někam, kde se o ní takto vyjadřují a kde není vítána? Jako já jeho rodiče i chápu, že z takového vztahu nejsou odvareni. Já bych taky nebyla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4419
4.1.20 13:54

Holky vždyť sex od 15 není zakázany… Od kolika let o svým dětem dovolujete jestli si myslíte že jim do toho můžete kecat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4419
4.1.20 13:55

Asi bych dceři řekla aby tam už nechodila. Ať se schází někde venku leda. Jeho rodiče jsou prostě padlý na hlavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33826
4.1.20 14:09

@Leviatan prosím tě, to nepíše rodič, všimni si, že chvíli o sobě píše, jako o chlapovi, chvíli jako ženská, to píše nějaké děcko, možná je to vymyšlené, možná to prožili
v podstatě je to troll

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6413
4.1.20 14:10
@Leviatan píše:
Holky vždyť sex od 15 není zakázany… Od kolika let o svým dětem dovolujete jestli si myslíte že jim do toho můžete kecat.

Moje dcera bude poučena o sexu a rizicích, bude znát, jaké těžkosti by ji čekaly, kdyby otěhotnela jako nezletilá a nepracující, tedy neschopná se o dítě sama postarat. Pokud by se v té situaci rozhodla pro interrupcí, dostane na ní peníze. Pokud by se rozhodla dítě si nechat, ať se stará otec dítěte. Patnáct ji bude za 4 roky, mě 44 a fakt nehodlám praštit se zaměstnáním a starat se o dítě místo ní :lol: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat