Už nevěřím na lásku

Anonymní
4.1.20 12:24

Už nevěřím na lásku

Ahoj všichni, mám nějaký splín. Za život jsem měla pár kratších vztahů v mládí, kde jsme se rozcházeli tak na střídačku, někdy já, někdy oni. Nebyla jsem ani na delší vztah zralá. Pak jsem potkala manžela a s ním byla 7 let. Myslím, že mě v průběhu podváděl ( i když sex mu nechyběl) a nakonec se zamiloval do milenky a rozvedli jsme se. Dala jsem si pauzu a našla jiný delší vztah, který ale dopadl stejně. Vše ve vztahu klapalo, byl to pro mě šok. Od té doby mám averzi k chlapům, ale současně mi chybí láska a sex. Když se podívám na seznamku, je mi z těch chlapů úplně na zvracení a musím to zavřít. Muži mi píšou, ale vždy jsou zadaní s dětmi a nechci bourat rodiny. Dítě mám a jiné nechci, takže bych chtěla spíš kamaráda na volný čas a sex, ale bojím se, že se zamiluju a zase mě opustí.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
4.1.20 12:25
@Anonymní píše:
Ahoj všichni, mám nějaký splín. Za život jsem měla pár kratších vztahů v mládí, kde jsme se rozcházeli tak na střídačku, někdy já, někdy oni. Nebyla jsem ani na delší vztah zralá. Pak jsem potkala manžela a s ním byla 7 let. Myslím, že mě v průběhu podváděl ( i když sex mu nechyběl) a nakonec se zamiloval do milenky a rozvedli jsme se. Dala jsem si pauzu a našla jiný delší vztah, který ale dopadl stejně. Vše ve vztahu klapalo, byl to pro mě šok. Od té doby mám averzi k chlapům, ale současně mi chybí láska a sex. Když se podívám na seznamku, je mi z těch chlapů úplně na zvracení a musím to zavřít. Muži mi píšou, ale vždy jsou zadaní s dětmi a nechci bourat rodiny. Dítě mám a jiné nechci, takže bych chtěla spíš kamaráda na volný čas a sex, ale bojím se, že se zamiluju a zase mě opustí.

Rozumím, mám to úplně stejně. :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.1.20 12:32

Ještě jsem zapomněla napsat, že už na lásku koukám hrozně realisticky. Že zamilovanost je vlastně jen chemická reakce mozku, aby pár zplodil děti a pak, když vyprchá, tak jsou lidi spolu kvůli penězům, dětem, nebo jiným výhodám a v podstatě se tolerují.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.1.20 12:40

Také to tak mám.. Jedno manželství, a poté dva 2leté vztahy které krachly na psaní s jinou s jeho strany.. Já mám spíš problém chlapům věřit.. nežárlím, nekontroluji :nevim: Myslím, že všichni rozumní chlapy jsou zadaní :,( Nehledám a uvidím..

• Nahlásit
  • Citovat
4.1.20 12:40

Ahoj, úplně Ti rozumím, mám to dost podobně. :,( Jako by něco uvnitř mě umřelo, bojím se už někomu otevřít, dát zase všechno všanc a pak mít jen oči pro pláč. Teď třeba vím, že bych do žádného vztahu 100% nedala. Možná ani 50 ne… Do ničeho se nehrň, netlač na pilu a to, co k tobě patří, už pak přijde :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 12:50

@Mischae To já na pilu netlačím, ale připadá mi, že už po té třicítce zbyly jen nevěrníci, zadlužení, gembleři, alkoholici, mamánci atd. a ti normální chlapi se nerozvádí. I na těch seznamkách je to vidět, ty muži do 30 jsou celkem ok, ale kolem 40 samé existence, už podle fotek. Zase nechci mlaďocha, když vím, že mu dítě už nedám a on to mé přijme těžko.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.1.20 13:04

Mám stejné pocity jako zakladatelka, až na to, že nemám děti. Poslední dobou si sama pro sebe říkám, ať se připravím na to, že budu do konce života bez partnera a bez sexu. Připadám si jak z jiné planety. Nevěřím, že tyto pocity mají všechny ženy. Když jsem se ptala kamarádek na muže, tak tvrdí, že chtějí žít s mužem za každou cenu, dělají pro své partnery první poslední, aby si je udržely.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.1.20 13:10
@Anonymní píše:
Když jsem se ptala kamarádek na muže, tak tvrdí, že chtějí žít s mužem za každou cenu, dělají pro své partnery první poslední, aby si je udržely.

To jsem taky dělala, vše odpouštěla, tolerovala do nekonečna, ale pak ho vyhodila, už to nešlo dál. Teď mám pohodu a klid, ale až moc velký klid.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.1.20 13:50
@Anonymní píše:
To jsem taky dělala, vše odpouštěla, tolerovala do nekonečna, ale pak ho vyhodila, už to nešlo dál. Teď mám pohodu a klid, ale až moc velký klid.

A další problém je ten, že muži nechtějí mít ženu na volný čas a sex. Chtějí sex nebo vztah, nic mezi tím. Teď samozřejmě nemluvím o krasavicích, které toto vůbec neřeší.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.1.20 14:03

Je mi 36 a jsem rok sama po 12 letém vztahu. Žila jsem mimo realitu toho, jak to na “trhu” s muži je. Nevážila jsem si toho, co jsme měli a on také ne. Bojím se, že zůstanu sama. Je to bída… každý mi hádá 30, ale k čemu to. Najít nezadaného fajn chlapa 30+ a zamilovat se…je opravdu oříšek :? Ale všude se píše jak do budoucna více a více poroste singl lidi, proste už to nebude samozřejmost tohle všechno mít (pomíjím teď, že někdo to nechce dobrovolně).

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.1.20 14:14
@Anonymní píše: Žila jsem mimo realitu toho, jak to na “trhu” s muži je. Nevážila jsem si toho, co jsme měli a on také ne.
taky mi přijde, že jsem se probudila do jiného světa, ty muži po 30 chtějí (na vztah) prostě mladé kočky a už sleduji, jak po mě koukají méně a méně a mám z toho depky, že mladší už nebudu a asi na mě zbyde nějaký dědek:(
  • Nahlásit
  • Citovat
4.1.20 14:27
@Anonymní píše:
@Mischae To já na pilu netlačím, ale připadá mi, že už po té třicítce zbyly jen nevěrníci, zadlužení, gembleři, alkoholici, mamánci atd. a ti normální chlapi se nerozvádí. I na těch seznamkách je to vidět, ty muži do 30 jsou celkem ok, ale kolem 40 samé existence, už podle fotek. Zase nechci mlaďocha, když vím, že mu dítě už nedám a on to mé přijme těžko.

Nic si z toho nedělej, z opačné pozice Ti mohu říct, že je to úplně stejný. „Normální“ volná ženská po 30( tzn. Hezká, hubená s nohama na zemi ) prostě není. Zbývají jen ošklivky, tlusťošky, emancipované feministky, vyšinuté hysterky a v neposlední řadě věčné čekatelky na dokonalého prince. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
4.1.20 14:45
@Anonymní píše:
@Mischae To já na pilu netlačím, ale připadá mi, že už po té třicítce zbyly jen nevěrníci, zadlužení, gembleři, alkoholici, mamánci atd. a ti normální chlapi se nerozvádí. I na těch seznamkách je to vidět, ty muži do 30 jsou celkem ok, ale kolem 40 samé existence, už podle fotek. Zase nechci mlaďocha, když vím, že mu dítě už nedám a on to mé přijme těžko.

Být to tak nemusí, jsou mlaďoši, kterým by to vyhovovalo, vím o čem mluvím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
4.1.20 14:49
@Anonymní píše:
Také to tak mám.. Jedno manželství, a poté dva 2leté vztahy které krachly na psaní s jinou s jeho strany.. Já mám spíš problém chlapům věřit.. nežárlím, nekontroluji :nevim: Myslím, že všichni rozumní chlapy jsou zadaní :,( Nehledám a uvidím..

Tohle být pravda nemusí, jsou i rozumní chlapy, kteří narazili na ženu podobného charakteru, který tu v tématu popisujete na mužích…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 17:10

Nebuďte takové negativní:) mně táhne na 40, jsem aktuálně sám, vysoký, štíhlý, sportovec, nezadlužený, s prací, skalpy nesbírám.. čekám na někoho, kdo se mi bude líbit, komu se budu líbit já a s kým mi bude dobře, i když budeme třeba jen mlčet :) to není nabídka, jen tim chci říct, že takoví chlapi taky jsou ;)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama