Dcera chce být moderní

2.1.21 23:35

Dcera chce být moderní

Ahoj holky :kytka: Včera za mnou přišla dcera s tím, že má přítelkyni. Ještě minulý rok měla přítele, kterého jsme měli moc rádi. Homofobové určitě nejsme, ale přijde mi, že na sebe chce upoutat pozornost. Nikdy jsem totiž nepostřehla, že by se o holky zajímala. Manžovi jsem to ještě neřekla, myslím, že by se s tím vypořádával těžce. Nevím co mám dělat, vůbec se mi to nelíbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2009
2.1.21 23:44

Záleží kolik jí je, třeba se ještě hledá, nebo bude bisexuálka, taky možnost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
329
2.1.21 23:46

To je vtip? Nejsi homofob, ale dcera má přítelkyni protože chce být moderní a upoutat pozornost? Tak určitě. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
471
2.1.21 23:47

A kolik ji je?
Tak jestli myslis, ze na sebe chce jen upoutat pozornost, tak z toho „vyroste“. Ja mela kamaradku, ktera taky chvíli byla s partnerkou, zjistila, ze to pro ni neni a ted ma pritele. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17122
2.1.21 23:53

Tak co s tim nadelas? Nic, nech to byt. Jestli je to fajn holka, tak bud rada. Jestli je na holky, tak to nezmenis, jestli se jen hleda, tak si to holt musi zkusit. Zadna katastrofa. Ber to z te pozitivni stranky, alespon se nemusis bat, ze otehotni :mrgreen: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52277
2.1.21 23:56

Zkousi, kde se orientacne zaradi. Teprve ted si to mohla zacit uvedomovat :nevim:. Nechej ji.
Nedelat zadne sceny, nevycitat, nezakazovat kontakt. To by nepomohlo nikomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
675
3.1.21 00:04

Kolik ji je? Tak bud se jeste hleda, nebo se prave uz nasla :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5157
3.1.21 00:08

No, a co bys chtěla dělat? Nedělej nic, akceptuj to. Jakýkoli jiný přístup vašemu vztahu/tvojí dceři ublíží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16222
3.1.21 00:25
@Květoslávka píše:
Ahoj holky :kytka: Včera za mnou přišla dcera s tím, že má přítelkyni. Ještě minulý rok měla přítele, kterého jsme měli moc rádi. Homofobové určitě nejsme, ale přijde mi, že na sebe chce upoutat pozornost. Nikdy jsem totiž nepostřehla, že by se o holky zajímala. Manžovi jsem to ještě neřekla, myslím, že by se s tím vypořádával těžce. Nevím co mám dělat, vůbec se mi to nelíbí.

Nech děvče žít a její přítelkyni přivítej do rodiny tak, jako jsi předtím přivítala přítele.

Na tom, co se líbí nebo nelíbí Tobě nebo “manžovi” :roll:, totiž vůbec nezáleží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5053
3.1.21 00:28
@Květoslávka píše:

Nejsi homofob, ale nelíbí se ti to. A manža se s tím bude muset popasovat, když ani on není homofob. Takže pohoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10991
3.1.21 00:54

@Květoslávka Už z toho titulku je jasné, že máš problém. Místo, abys normálně napsala, že dcera přivedla domů přítelkyni, shazuješ to, že „chce být moderní“.

Ano, vůči homosexualitě je dnešní společnost otevřenější. Ano, někteří mladí lidé se mohou hledat a zkoušet i partnerské vztahy se stejným pohlavím. Ale nebývá to proto, že chtějí být „moderní“. Buď neví, co se sebou, nebo řeší nějaký problém… nebo mají prostě menšinovou sexualitu.

Každopádně Ty jako máma bys ji měla podpořit, zpracovat muže, ať pokročí do 21. století, partnerku uvítat (nebo třeba i kritizovat, pokud bys kritizovala obdobného kluka - za to, že pije, nemá práci a dcera ji/ho musí podporovat apod.) - a hlavně dát dceři najevo, že ji podpoříš a miluješ ji, ať si najde kohokoli.

Pokud Ti bude důvěřovat, můžete se později pobavit, jestli si je jistá svým rozhodnutím apod., ale v první řadě musí mít jistotu, že Tě má na své straně.

Příspěvek upraven 03.01.21 v 20:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
272
3.1.21 01:16

Prosím tě, sice je to něco nového pro tebe, ale i pro tvou dceru. Stále jsi rodič a měla bys stát za ní, ať je šťastná, nezáleží s kterým pohlavím spí. Sexualita se prý vyvíjí celý život. Teď je to tak a za rok to může být jinak. Je to její život, buď ji oporou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62245
3.1.21 03:48

@Květoslávka nech to na ní.. To, že se ti to nelíbí neznamená, že to kvůli tobě změní. Pokud je to póza, zase domů dovede chlapa, pokud není, stejně ti nezbyde, než se s tím smířit :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1244
3.1.21 05:49

Možná se jen hledá a experimentuje, to k mladí patří :nevim: ona sama časem dozraje k tomu, aby si uvědomila co je nebo není na holky. A ne u každého homosexuálně orientovaného člověka to postřehneme.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 06:29

Možná jenom fakt experimentuje

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie