Dcera chodí se svým trenérem.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 00:44
Dcera chodí se svým trenérem.

Dobrý den, máme s manželem problém. Naše dcera už od mala jezdí na koni. Přestěhovali jsme se a ona už půl roku chodí jezdit k jednomu trenérovi. Jí je 17 a jemu je asi 35. Když jel manžel dceru minulý týden vyzvednout tak viděl jak se ten chlap líbá s naší holčičkou. Měl chuť mu rozbít hubu, ale udržel se. Seřval ho, sbalil dceru a odvezl ji domu. Doma mi to řekl a dceři řekl, že už tam chodit jezdit nebude a že nechce aby se s nim stýkala. No byla z toho strašná scéna a od tý doby s náma dcera nemluví. S tím trenérem prý chodí a milujou se :zed: Jsme zoufalí a nevíme co s tím, on ji úplně zblbnul.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
neila
Extra třída :D 10808 příspěvků 08.12.18 00:57

gratuluji k ukázkovému řešení „problému“ :potlesk: :potlesk:  :potlesk:

neila
Extra třída :D 10808 příspěvků 08.12.18 00:58
@Anonymní píše:
Dobrý den, máme s manželem problém. Naše dcera už od mala jezdí na koni. Přestěhovali jsme se a ona už půl roku chodí jezdit k jednomu trenérovi. Jí je 17 a jemu je asi 35. Když jel manžel dceru minulý týden vyzvednout tak viděl jak se ten chlap líbá s naší holčičkou. Měl chuť mu rozbít hubu, ale udržel se. Seřval ho, sbalil dceru a odvezl ji domu. Doma mi to řekl a dceři řekl, že už tam chodit jezdit nebude a že nechce aby se s nim stýkala. No byla z toho strašná scéna a od tý doby s náma dcera nemluví. S tím trenérem prý chodí a milujou se :zed: Jsme zoufalí a nevíme co s tím, on ji úplně zblbnul.

btw, s vámi bych ani já nemluvila… :jazyk:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.18 01:01
@neila píše:
gratuluji k ukázkovému řešení „problému“ :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Tak ja vím,že to nebylo úplně nejlepší řešení,ale manžel byl v tu chvíli úplně mimo.

Celina
Závislačka 3617 příspěvků 08.12.18 01:03

Vaše chudinka "zblblá " (skoro zneužitá :lol: ) holčička je dospělá žena a pokud začala nějaký vztah, nic s tím neuděláte. Ten věk vás asi oba trápí… :think: a co kdyby mu bylo 22 a byl to grázl ? To by nevadilo?
A zakazovat dceři vztah ve chvíli, kdy je patrně zamilovaná, to je úplně postavené na hlavu :roll: copak se vdává? Pokud má antikoncepci, nechala bych jí, evidentně jí nedůvěřujete a utahování otěží naděláte víc škody, než užitku. Takhle si jen koledujete o to, že doma praští dveřmi a půjde za ním…

rokris
Kelišová 6495 příspěvků 08.12.18 01:04
@Anonymní píše:

To není dobré řešení. Zlost je opravdu špatný rádce. Sebrali jste jí koně, už jen to vám ve svém věku těžko odpustí. S trenérem se bude scházet jinde. To jste si moc nepomohli.

Hoa Mai
Kelišová 5809 příspěvků 21 inzerátů 08.12.18 01:31

Manžel udělal to nejhorší, co mohl. Dceři se vůbec nedivím, že s vámi nemluví. Na všem místě bych se dceři omluvila a zákaz koní (a trenéra zrušila). Pak bych se zajela omluvit trenérovi, vysvětlila, že se o dceru bojíte a že jestli to s ní myslí vážně, že byste ho rádi poznali. Je dospělý a pokud je rozumný, pochopí to.Tak máte aspoň šanci poznat, co to je za člověka a mít ten vztah trochu pod kontrolou. S dcerou bych si promluvila o antikoncepci a o nějakých pravidlech (jako že nebude zanedbávat školu apod.). Pokud to nebude ochotný udělat manžel, udělej to za něj. V opačném případě si koledujete o ztrátu dceřiny důvěry a o to, že teď o ní budete vědět ještě méně, než dosud.
Mimochodem, dvě moje spolužačky z gymnázia začaly v 16 a 17 letech chodit s chlapy ještě staršími, než je trenér vaší dcery. Obě jsou s těmi muži dodnes (tzn. přes 15 let), vdané a mají s nimi děti.

Příspěvek upraven 08.12.18 v 01:53

nostress
Extra třída :D 13608 příspěvků 08.12.18 01:39
@Anonymní píše:

Vaše reakce na tuto skutečnost byla sice pochopitelná, ale vzhledem k situaci, může napáchat více škody, než užitku.Vaše dcera bude brzy plnoletá, a teoreticky se vás nemusí ptát na svolení, jestli se může zamilovat. Jestli to je její první velká láska, pak stejně nezbude nic jiného, než čekat jak to dopadne.Ten věkový rozdíl je sice dost velký, ale to se prostě někdy stane. Doporučuji si s dcerou v klidu promluvit, a vyjednat rozumné podmínky, za jakých bude nadále fungovat její vztah tak, aby třeba neplánovaně neotěhotněla, a dostudovala.

Uživatel je onlinesuzyz
Nováček 8 příspěvků 1 inzerát 08.12.18 01:45

Holky teda pardon, ale ta reakce taty mi prijde docela normalni. Je to sok, vekovy rozdil je jedna vec, ale je to navic jeji trener. Za mne 35 chlap, ktery 17ti letou sverenkyni zacne vnimat jako sexualni objekt (nebo abych teda byla korektni - “zakouka” se do ni) neni uplne v poradku. Za mne teda reakce taty zvela namiste, i kdyz bohuzel situaci neresi, s tim souhlasim. Ale snad ho ten chudak tata nemel hned pozvat na pivo? Proste videl ze po jeho dceri leze bezmala o 20 let starsi chlap v pozici ucitele, tak zareagoval jako otec. Situace je to neprijemna, ale tohle je opravdu citlivy vek…jedina cesta je uprimnost a rozhovor. Vysvetlit tu reakci i obavy, ale take vyjadrit duveru. A verit v ni - nejak jste ji vychovali, ted prichazi doba, kdy cim dal vic budete muset uz jen spolehat na jeji usudek. To je asi normalni beh zivota, zacina to mit ve svych rukou a vy uz muzete jen z povzdali poskytovat podporu.

cecetka
Kelišová 7467 příspěvků 08.12.18 05:50

Vy jste tady vetsinou tolerantni, protoze to neni vase dcera.
Ja bych taky nevedela co delat. Zakladatelko, vubec vam tu situaci nezavidim. Nicmene bych s dcerou probrala otazku antikoncepce. Kdyz se s nim bude chtit schazet, tak za nim bude chodit a vy s tim nic neudelate. Pokud ale trener vnima vasi dceru jen jako objekt svych sexualnich choutek (chce si jen zasexovat, ne se s ni dlouhodobe schazet), pak mozna po scene manzela od toho upusti. Ale dcera bude zit s tim, ze za to muze tata.

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 68498 příspěvků 08.12.18 05:56
@suzyz píše:
Holky teda pardon, ale ta reakce taty mi prijde docela normalni. Je to sok, vekovy rozdil je jedna vec, ale je to navic jeji trener. Za mne 35 chlap, ktery 17ti letou sverenkyni zacne vnimat jako sexualni objekt (nebo abych teda byla korektni - “zakouka” se do ni) neni uplne v poradku. Za mne teda reakce taty zvela namiste, i kdyz bohuzel situaci neresi, s tim souhlasim. Ale snad ho ten chudak tata nemel hned pozvat na pivo? Proste videl ze po jeho dceri leze bezmala o 20 let starsi chlap v pozici ucitele, tak zareagoval jako otec. Situace je to neprijemna, ale tohle je opravdu citlivy vek…jedina cesta je uprimnost a rozhovor. Vysvetlit tu reakci i obavy, ale take vyjadrit duveru. A verit v ni - nejak jste ji vychovali, ted prichazi doba, kdy cim dal vic budete muset uz jen spolehat na jeji usudek. To je asi normalni beh zivota, zacina to mit ve svych rukou a vy uz muzete jen z povzdali poskytovat podporu.

já s tebou souhlasím. Ano, můžeme se o tom bavit, že je ta holka vlastně skoro dospělá. Nicméně šok to musel být šílený. Chlap jednou tolik starší, její trenér, taky to tak vidím. Moje dítě má dva trenéry na dva sporty, když si představím, že jí za 5 let bude oblbovat chlap skoro v našem věku, kterému jsme ji „svěřili“ a kterému platíme, tak se mi taky otevírá kudla v kapse. Takže chápu rodiče, že jsou z toho mimo a že v prvotním šoku udělali tohle opatření. Jen se obávám, že jim to bude houby platný. Podle mě by vyšiloval každý rodič, kdyby si jejich nezletilé dítě začalo s o generaci starším, takže pro ni starým chlapem.

tulipán
Závislačka 3368 příspěvků 08.12.18 07:22

Od trenera je to velmi neprofesionalni jednani, takovemu bych i prala, aby si zkazil povest a klienti dcery odhlasili. Verim, ze ve sportu zvlast je nutne dodrzovat disciplinu. Me kdyz na treningu zacal obletovat pomocny trener, tak letel okamzite, hlavni trener si toho vsiml, mel des z nafukovani podobne kauzy, ale tam jsme byli vsichni pod drobnohledem sponzoru a funkcionaru, kteri se treningu obcas ucastnili. A ze tatu nastvalo, ze po dceri na treningu misto trenovani leze o generaci starsi ucitel, tomu se nedivim. Bohuzel tim, ze udelal scenu na miste, nicemu nepomohl a dcera ted bude mit pocit, ze musi za lasku bojovat, dobrodruzstvi se musi uzit. Hodiny u nej bych zrusila, podala stiznost, ale dcera se snim bude stejne stykat. To je jak z trapny telenovely, dceruska a trener na place v milostnem objeti.

debra.morgan
Závislačka 4204 příspěvků 08.12.18 07:55

ano šok to byl, ale to vaše chování neomlouvá, jste na nejlepší cestě, aby se dcera v 18ti sbalila a vypadla od vás pryč.

Kaileee
Kecalka 446 příspěvků 08.12.18 07:57

já v 17 měla doma na víkendy přítele, nebo jsem byla u něj… nedělejte z dcery děcko :roll:

debra.morgan
Závislačka 4204 příspěvků 08.12.18 08:03

já mám stejně pocit, že už se tu starší trenér s dcerou nedávno řešil :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o vztahu s Dvořákem: Byly tam ponorky, tančit ale budeme dál!

Vítězným párem letošní deváté řady StarDance se stal Jiří Dvořák s taneční... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >