Dcera mě vytáčí do běla

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.1.22 22:01

Dcera mě vytáčí do běla

Prosím anonymně, chodí sem i širší příbuzenstvo.
Moje 20-ti létá dcera mě poslední dobou úplně vytáčí, nevím jestli to je nějaká další puberta, kterou už má jinak dlouho za sebou.
Celé svátky s námi skoro nekomunikovala. Pořád zalezlá u sebe v pokoji, kde buď koukala na film, nebo (přes den!) spala! Měla tenhle týden dopoledne brigádu tak dopoledne byla pryč a čekali jsme s manželem, že alespoň odpoledne se k nám přidá doma v nějaké aktivitě, nebo alespoň když jsme koukali na nějakou pohádku. Ne. Přišla. Zalezla. Spala a nebo na něco koukala u sebe, kam když člověk přišel zatažené záclony a žaluzie, jako kdyby byla půlnoc. Když jsem po ní něco chtěla, tak to udělala, ale skoro s námi nepromluvila. Když jsem se jí já nebo manžel ptali, jestli jsme jí něčím nenaštvali (stát se může nevědomky cokoliv) tak ne, nemá náladu a je jen unavená. Během Vánoc jsem měla pocit že to snad ani nechce slavit, tak manžel říká,,Tak to slavit nebudeme ne Štědrý den” aby ji trochu trknul. Její odpověď,,Já nevim, mně je to jedno.”
Sotva se převlíkla na večeři z mikiny a z kalhot od pyžama.
To že večer přijela předtím ze školy a taky si hned zalezla jsem chápala, vracela se třeba později (z Prahy musela občas vlakem a pak ještě autobusem). Ale teď byla dva týdny doma, krom té brigády neudělala nic, podle mě ani do školy ale to nevím (vždy kdy jsem přišla do jejího pokoje ležela v posteli). Hrozně mě tím štvala, ale nechtěla jsem na ní být zlá, je jí kolik je, muže si dělat co chce. Ale když byla ze školy doma ještě nedávno normálně se se všemi bavila, celý dny neležela a aspoň na chvíli za námi šla třeba do obývacího pokoje. Co s takovou druhou pubertou? :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
1.1.22 22:06

To vypadá spíš na depresi než pubertu

• Citovat
  • Nahlásit
12643
1.1.22 22:06

Spíš bych to viděla na nějaký trapeni s klukem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1462
1.1.22 22:09

Buď má nějaký problém, nebo má deprese.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
1.1.22 22:11

Nemá nějaké psychické potíže?
Jste si jistá, že na tu brigádu chodila?
Jak to má s tou školou? Studuje vysokou? Potíže se zkouškami? V lednu začínají zkoušky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29873
1.1.22 22:13

@JancaS84 @jejjej @Kipa22
to vypadá na @me57h - od prvního řádku jsem si téměř jistá :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2058

Taky to vidim na nejaky trapeni, a asi to s vama nechce ani probirat.
Je holt dospela, ja v jejim veku uz mela mimino, proste z nich uz nedelat decka. A koukani na pohadky me taky nijak netankuje, ne kazdy to „zere“..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7204

Pokud taková doteď nebyla, tak ji něco trápí. Ve 20 není žádná druhá puberta, zeptej si ji co se děje. Mám jen o něco starší dceru a probírame spolu všechno, když ji něco tíží, jsem první s kým to řeší..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1462
1.1.22 22:14
@stinga píše:
to vypadá na @me57h - od prvního řádku jsem si téměř jistá :mrgreen:

Jo, to je možné, tam moc empatie nemá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.22 22:19
@jejjej píše:
Nemá nějaké psychické potíže?
Jste si jistá, že na tu brigádu chodila?
Jak to má s tou školou? Studuje vysokou? Potíže se zkouškami? V lednu začínají zkoušky.

Tak to nevím.
Myslím, že chodila, je to u lidí, které znám a abych začala alespoň trochu konverzaci než si zalezla při příchodu domů, tak jsem se třeba ptala na ty osoby, jak se mají, co u nich novýho, jak se vyvinula nějaká situace (která se řešila) a to jsem se pak třeba dozvěděla že je pravda (bydlíme na menším městě cca 15 tis ob) co mne říkala, tak kdyby tam nechodila tak by se to nedozvěděla.
Ano, studuje výšku, teď ve druhém ročníku. Normálně ji zvládala, zkoušky nejsou a nebyly problém, byly zkoušky a vždy vše dala, tudíž jsme nikdy nemuseli s manželem nějak tlačit na to aby se učila, navíc jsme při jejím přechodu na vš změnili pohled, že teď je to v jejich rukách, ona to taky tak pojala. Ale jak to má teď tak to nevím. Těžko zjistit. Když se jí manžel ptal na jednu zkoušku co jí čeká tento rok v zimě (studuje to samé co má on - ale není to že bychom ji nutili! Ona sama si to vybrala, chtěla to, naopak manzel byl ten kdo ji to ještě rozmlouval aby nelitovala - to jen abychom se vyhly tomu že studuje něco co by nechtěla, vybrala si to sama) tak odpověděla,,No nevim, uvidíme, bude to těžký” z toho člověk moc nedostane :)

• Citovat
  • Nahlásit
5210
1.1.22 22:19
@stinga píše:
to vypadá na @me57h - od prvního řádku jsem si téměř jistá :mrgreen:

Bych čekala, ze ta by zmínila jak tím zničila Vánoce cele rodině a hlavně synackovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4256
1.1.22 22:20

Řekla bych, že nějaké trable s klukem. Anebo někoho vánoce prostě neberou…a na ty pohádky…porad stejně, mně už též nebaví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.22 22:24
@Alušáček píše:
Pokud taková doteď nebyla, tak ji něco trápí. Ve 20 není žádná druhá puberta, zeptej si ji co se děje. Mám jen o něco starší dceru a probírame spolu všechno, když ji něco tíží, jsem první s kým to řeší..

Nebyla. Občas měla dny kdy si zalezla, ale teď to bylo celé svátky. Myslela jsem že je to nějaká druhá puberta, ale po tom co píšete tak asi není :? Chtěla bych jí pomoct, taky jsme spolu vždy řešily spoustu situací, trápení. Ale teď na vše odpovídá jednoslovně nebo větou která mne moc nenapoví co se děje. Mně to štvalo spíše z důvodu, že přijela třeba i rodina a ona se na prarodiče tvářila že ji hrozně otravujou :zed: tak mě to stvalo, mrzelo, i vůči nim. Ale to je jen příklad.

• Citovat
  • Nahlásit
5210
1.1.22 22:27

Me tam nejvic sedí ten kluk - rozchod, nešťastná láska, ženác :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7900
1.1.22 22:28

Fakt chceš, aby dvacetiletá dcera přišla z brigády a koukala s vámi na pohádky? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat