Dcera poškrábala drahý notebook

10.5.20 08:16

Dcera poskrabala drahy notebook

Ahoj všem, dnes ráno naše malá dcera poškrábala notebook, který si její otec nedávno koupil, má ho pár měsíců, stal ho 18 tisíc, stalo se to tak, večer jsme koukali na film, já počítač nechala nízko tak, že na něj dosáhla, ráno jsme vstali, šla jsem jen na wc otázka 3 minut ani ne, přijdu a vidím jak to ponicila, příteli jsem to řekla, je v práci teď, vím že bude hrozně vyvádět až přijde domů, už teď mi psal, že za to můžu já, že ji vše dovolím, že ji nechám všude cmarat, že ji nechám aby vše opatlala, prostě za vše můžu já, přitom jsem šla jen na blbej záchod, byla to opravdu chvíle, proto mě to tak mrzí, zároveň i štve, že za takovou chvíli to tak zdemolovala, přijdu si hrozně neschopne, přítel mi opět vycte že za vše špatné v jeho životě můžu ja a bude mi to furt predhazovat, mě to opravu mrzí, brecim tu jak blbá, nevím co s tím mám dělat, klidně mu ten poskrabany displej zaplatím nový stojí kolem 1000kc, ale už teď mám stres z jeho řečí jak mi zase vše vycte, že jsem k ničemu. Pořád mi říká, že u nás není nic v pořádku, že nic neumime, ale nevím co tím myslí, já se snažím, nevím co ještě mám dělat, máme 2 malé děti, chce po mě abych se perfektně starala o domácnost, abych chodila do práce, ale když mě bolí hlava, tak mi řekne, že ze sebe delam moc chudinku, nikdy mi neřekne bez si odpočinout, ale potom mi řekne, ty si neumíš udělat čas pro sebe, tak se vždy ptám jak to mám asi provést že na to nemám čas, že děti jsou neustále se mnou, on je vezme ven sám 1× za měsíc a to mu to musím ještě říct. Možná, že pitomejsi příspěvek jste tu ještě neměli než ten odeme, ale už mám zase depku a vůbec se netesim až přijde domů z práce to bude horor, zase kecy jen a výčitky. :,( :( :roll: nevím co mám dělat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Pvln34
10.5.20 08:17

Obávam sa, že vo vzťahu mate horší problém, než poskrabany laptop :?

• Citovat
  • Nahlásit
Pvln34
10.5.20 08:22

Jestli je partner otcom malej, tak by sa do výchovy mal trochu zapojiť i on ;) to platí i pre hlidani elektroniky a iných veci (a tých veci co mala ešte zničí, bude veľa…) z toho co píšeš mi príde ze si v typickej pozícii „ženská na materskej co nič nemôže a nič neumí“ a on je „pán sveta“ ;), lebo domov nosi nejaké peniaze :think: smutné :?
Musíš sa naučiť postaviť sa za seba :srdce: Pokojne vyskúšaj i psychoterapiu. Určite nie si tak neschopná, ako sa ti snaží partner namluvit ;) nedovol, aby ti natoľko zničil sebavedomie.

• Citovat
  • Nahlásit
15313
10.5.20 08:22

@Veronikaaa91
Aby se přítel nepos.ral z blbýho krámu, spotřebního zboží… :roll:
Děcka jsou prostě děcka a takový věci se stávají, když jsou malý… Záleží teda jak malý děcka máš, jestli myslíš třeba 2 roky nebo 25let… ;) 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27106
10.5.20 08:24

Píšeš o něm jak o nějakém cizím pánovi, co u vás bydlí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2859
10.5.20 08:25
@Veronikaaa91 píše:
Ahoj všem, dnes ráno naše malá dcera poškrábala notebook, který si její otec nedávno koupil, má ho pár měsíců, stal ho 18 tisíc, stalo se to tak, večer jsme koukali na film, já počítač nechala nízko tak, že na něj dosáhla, ráno jsme vstali, šla jsem jen na wc otázka 3 minut ani ne, přijdu a vidím jak to ponicila, příteli jsem to řekla, je v práci teď, vím že bude hrozně vyvádět až přijde domů, už teď mi psal, že za to můžu já, že ji vše dovolím, že ji nechám všude cmarat, že ji nechám aby vše opatlala, prostě za vše můžu já, přitom jsem šla jen na blbej záchod, byla to opravdu chvíle, proto mě to tak mrzí, zároveň i štve, že za takovou chvíli to tak zdemolovala, přijdu si hrozně neschopne, přítel mi opět vycte že za vše špatné v jeho životě můžu ja a bude mi to furt predhazovat, mě to opravu mrzí, brecim tu jak blbá, nevím co s tím mám dělat, klidně mu ten poskrabany displej zaplatím nový stojí kolem 1000kc, ale už teď mám stres z jeho řečí jak mi zase vše vycte, že jsem k ničemu. Pořád mi říká, že u nás není nic v pořádku, že nic neumime, ale nevím co tím myslí, já se snažím, nevím co ještě mám dělat, máme 2 malé děti, chce po mě abych se perfektně starala o domácnost, abych chodila do práce, ale když mě bolí hlava, tak mi řekne, že ze sebe delam moc chudinku, nikdy mi neřekne bez si odpočinout, ale potom mi řekne, ty si neumíš udělat čas pro sebe, tak se vždy ptám jak to mám asi provést že na to nemám čas, že děti jsou neustále se mnou, on je vezme ven sám 1× za měsíc a to mu to musím ještě říct. Možná, že pitomejsi příspěvek jste tu ještě neměli než ten odeme, ale už mám zase depku a vůbec se netesim až přijde domů z práce to bude horor, zase kecy jen a výčitky. :,( :( :roll: nevím co mám dělat

To řešíte takové blbosti? No stane se, tak si to buď nechce opravit a nebo kupte novej.
Bože :zed:
Myslím, že máte větší problém, než uvádíš s tím notebookem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16729
10.5.20 08:27

Za to, že dítě poškrábalo počítač, můžete oba dva, protože v dosahu malých dětí nemají takové věci co dělat. Měli jste jej po filmu uklidit tam, kam nedosáhne.

Obecně ale máte úplně jiný problém než nějaký počítač a nad fungováním Vaší rodiny resp. nad svým vzájemným vztahem byste se měli dost vážně zamyslet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10097
10.5.20 08:31

Je to chyba vás obou, ten noťas neměl na tom místě co dělat.
Kolik je dceři?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
517
10.5.20 08:31

A čím to poškrábala?
mě dcerka popsala prupiskou monitor a vlhčenýma jsem to dala dolů. To že máme od včera krásnou malůvku na zdi fixou už mě ani nerozhodí…
Ale u vás bude problém jiný - toto jsou věci, co se běžně stávají a můj chlap to chápe, dítě okřiknu já - když on přijde, tak mluví stylem „no co to je, kdopak to udělal s úsměvem“ (já jsem doma ta přísná), Já to nějak vyčistím a on pak holt bude muset vymalovat, ale to nehoří.
Tvůj chlap bude asi „zlatíčko“ :roll: :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.5.20 08:34

@Pvln34
Ano je otcem, mame spolu 2 male děti, jsou jim 2 roky, víte někdy když se něco stane, hodí vše na mě, neříkám že je to nejhorší člověk na světě, někdy má i světlé chvíle, kdy má dobrou náladu, ale to má tak 1× týdně. Když má volno a venku je krásně, i tak je schopný ležet na gauči a cumet do mobilu nebo na filmy celý den, když mu to řeknu, tak řekne že už je prostě takovej no, že na to není aby chodil ven na procházky nebo výlety, no a tím to hasne, někdy jdeme ven všichni, ale to dopadne tak, že jsme venku hodinu a pak se pospícha domu. Když jsem přišla domů z mé první 12ky, noční, řekl mi ze jsem tam byla naposled, že děti hrozně brečeli.. :roll: Díky za Vaši odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.5.20 08:36

@Sany80s 2 roky ji jsou, ano kdyby mi řekl je to chyba nás obou, ty dáš 500 a já taky a nechame to opravit, tak mlčím, ale hned začal psát že je to výhradně moje vina, přitom ráno když sel do práce tak viděl že ten notebook není na svém místě, mohl ho klidně dát tam kam patří, taky ho to nenapadlo stejně jako mě večer když jsme šli už spát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1566
10.5.20 08:37

Mam pocit z tveho prispevku, ze mate daleko horsi problem nez zniceny notebook. Takove drahe veci se nenechavaji v dosahu deti. Uz se stalo, tak priste dejte pozor OBA. Predevsim bych resila vasi komunikaci, co vypisujes, tak bych se zamyslela nad tim, jestli v takovem vztahu chces byt. Des ja bych ho poslala k certu :nevim:

Příspěvek upraven 10.05.20 v 08:39

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10097
10.5.20 08:38
@Veronikaaa91 píše:
@Sany80s 2 roky ji jsou, ano kdyby mi řekl je to chyba nás obou, ty dáš 500 a já taky a nechame to opravit, tak mlčím, ale hned začal psát že je to výhradně moje vina, přitom ráno když sel do práce tak viděl že ten notebook není na svém místě, mohl ho klidně dát tam kam patří, taky ho to nenapadlo stejně jako mě večer když jsme šli už spát

Proč ty 500 a já 500. Vy nejste rodina? No asi ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4165
10.5.20 08:39

A takovi lidi spolu maji deti, to je fakt k placi… ntb je to nejmensi co vidim jako problem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24506
10.5.20 08:39

Mate tak nefunkční vztah, zijes s hulvatem a resis jenom notebook? Vy mnohem větší problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat