Decathlon: Zaměstnanecká sleva

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
39
5.7.22 16:30

Decathlon

Ahoj, našel by se tu prosím nějaký zaměstnanec Decathlonu? 🙏 Vím, že mají 25% slevu na sortiment, ale známý tam už přestal pracovat a nemám se na koho obrátit. Moc děkuju za ochotu, velmi by mi to pomohlo!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8423
5.7.22 17:42
@pressthek píše:
Ahoj, našel by se tu prosím nějaký zaměstnanec Decathlonu? 🙏 Vím, že mají 25% slevu na sortiment, ale známý tam už přestal pracovat a nemám se na koho obrátit. Moc děkuju za ochotu, velmi by mi to pomohlo!

Tak se tam nech zaměstnat a nesnaž se podvádět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
5.7.22 18:17

@Zumpa Proč by to mělo být, podvádění? Když jsem pracovala v Mallu, taky jsem cizím lidem nabízela zaměstnaneckou slevu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5548
5.7.22 18:24

No a to to ten zaměstnanec pak nemá v daních navíc? Ten decathlon asi ještě nějak přes sport, ale mall?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1063
5.7.22 18:29

Hlavně musí být radost takto pomáhat všem známým i neznámým a potom řešit různé reklamace „mnou“ zakoupeného zboží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
5.7.22 18:50

@vendulaaa Ne, v Mallu to nemá s daněmi nic společného. Jen je tam limit, že za 1 rok si můžete nakoupit zboží do 50000 Kč, ale víc se neřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
5.7.22 18:54

@rmot Pokud budu mluvit ze zkušenosti z Mallu, i kdyby došlo k reklamaci, nebyl by to pro zaměstnance poskytujícího slevu problém a ani o tom nemusí vědět. Záleží pouze na držiteli účtenky, který si danou reklamaci vyřeší sám. Teta takto reklamovala zboží zcela samostatně, a kdyby mi neřekla, že ji jde na pobočku řešit, ani o tom nevím, protože to přes mě vůbec nešlo, i když jsem jí při objednávce slevu poskytla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5548
5.7.22 19:04

To bych se i divila, kdyby se to v tom mallu nedodaňovalo. Vždyť to bude nepeněžní plnění. Jen to možná ani ti zaměstnanci netuší, že jim to zdaní. Takže využívat takové benefity pro někoho naprosto cizího bych opravdu nedělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
5.7.22 19:15

@vendulaaa Věřte, či ne, opravdu to tak je. Věci, které má Mall na vlastním skladě jsou poskytovány se slevou. Na partnerský prodej se nevztahuje, protože tam jde zboží ze skladu dodavatele. Pracovala jsem na finančním oddělení, před zaměstnanci nejsou žádná daňová tajemství. Tak jen zkouším, zda by se našla dobrá duše, co by mi pomohla ušetřit pár stovek, třeba to tak mají v Decathlonu podobně nastavené. :) Já jsem ráda alespoň takto pomohla cizím maminkám, když jsem měla tu šanci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
5.7.22 19:19

@Zumpa Hm… pomáhej bližnímu svému. Já ti nevím, ale kdyby to slušným lidem nějak pomohlo tak proč ne.
Někomu sleva opravdu pomůže. Já tám ráda obouvám děti, pak je tam sportovní vybavení atd… což nemusí pro každého být zrovna levné.
Takže náhodou mají můj obdiv ti, kteří takto nějaké rodině pomohou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2196
5.7.22 19:19
@vendulaaa píše:
To bych se i divila, kdyby se to v tom mallu nedodaňovalo. Vždyť to bude nepeněžní plnění. Jen to možná ani ti zaměstnanci netuší, že jim to zdaní. Takže využívat takové benefity pro někoho naprosto cizího bych opravdu nedělala.

Ano, všichni, kteří si něco koupí se slevou, pak na další rok stojí na financaku, aby to zdanili. Prosimte. Je to SLEVA, ne peněžní plnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3398
5.7.22 19:35

@pressthek to je snad vtip ne :lol: takhle skemras o slevy vsude, kde chces neco koupit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
5.7.22 19:45

@DandátkoP Ne, tohle je poprvé, kdy se zkouším ptát. Ukamenujte mě, že jsem si dovolila vůbec se zeptat. 🙃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8423
5.7.22 19:51
@Dandie22 píše:
@Zumpa Hm… pomáhej bližnímu svému. Já ti nevím, ale kdyby to slušným lidem nějak pomohlo tak proč ne.
Někomu sleva opravdu pomůže. Já tám ráda obouvám děti, pak je tam sportovní vybavení atd… což nemusí pro každého být zrovna levné.
Takže náhodou mají můj obdiv ti, kteří takto nějaké rodině pomohou.

Pomáhat podvodem? No, je vidět jak to mají někteří zrůdně nastavené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47906
5.7.22 20:17

@Zumpa To je dnes už druhá diskuze, kde se podvod obhajuje tímto způsobem. Zvláštní. Člověk by řekl, že podvod je vždycky podvod a zlodějina zlodejina. Ale jak se zdá, tak spousta lidí to má nastaveno jinak. Ovšem zajímalo by mne, jak by reagovali, kdyby se jednalo o jejich obchod, jejich peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat