Děda mě dohání k šílenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13
16.11.21 17:08

Deda mne dohani k silenstvi

Ahoj prosim anonym. Ale uz jsem pomalu zrala na prasky. Asi pred mesicem se manzeluv dedecek zranil ( spadl z kola) a tezky otres mozku a podle dokrora mu byl doporucen dohled od jinych osob. Jinak zil ve meste v byte sam, nechaval si vozit jidlo, pani na uklid plus na vikendy u nas nebo u svagrovych. Po dohode protoze mame dum a volny jeden „pokoj“ jsme se dohodli ze dedecek bude pres tyden u nas jelikoz ja jsem na materske a mame dum. Svagrovky byty a prace…ale dedecek mne dobani k silenstvi a s manzelem jsme se nikdy nehadali, ale ted to je na dennim poradku. Dedecek rano vstane, vezme psa a zmizi. Nasel si tu „kamose“ se kterymi hraje karty, pije, a furt cumi na tv. Prijde kolem 15h da si neco k jidlu, a usne. Kolem 18h vstane a zacne si hrat s detmi, ale co uz mi dost vadi, ze z nej je citit alkohol, nebyba opily ale citit to je… kdyz pominu ze by nemel pit a nechceme po nem zadne penize tak zacinam mit strach ze to tak bude trvale…treba mame jen jednu tv, tu jsme mu prenechali, ale on je schopny prijit v noci k nam do loznice, sednout si do postele a divat se s nama na film co mame pusteny s muzem na ntb. Kolikrat mam pradelko a nebo jsem naha a je mi to vazne neprijemne, ze nas takto prepada :pocitac: Kdyz jsem si dovolilala zamnknout a on na nas klepal tak jsem si to slizla od nej i od muze… jsem asi hnusna ale uz se nemuzu dockat az prijde vikend a on odjede jinam. U svagrovek se takto nechova. Podle meho muze jsem moc drsna ale mne toto chovani neprijde normalni. Dnes mne dorazilo to, ze dedecek se rozhodl, ze pusti ten byt a bude u nas a manzel mu to bez jakekoliv debaty odkyval… :pocitac: :pocitac: on vlastne dedecek manzela vychoval, ale mel by znat nejake hranice, ktere tu proste nerespektuje a manzel nad vsim mava rukou. K detem se chova perfektne a deti ho miluji. Takze jsem asi jedinna co v rodine trpi a mam strach kam az to muze zajit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6315
16.11.21 17:11

Nejsi anonym

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11987
16.11.21 17:16

Poslala bych ho zpět k sobě do bytu. Vypadá to, že mu už nic není když je půl dne pryč a ještě pije. S manželem bych o tom nediskutovala. Buď půjde deda nebo já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1122
16.11.21 17:23

V tomhle bych byla asi nekompromisní. Jednou je to s manželem vaše společná domácnost a oba by jste měli rozhodovat o tom jak to u vás bude vypadat. Oba by jste se měli doma cítit dobře…ne žít na úkor někoho. Takže bych si s manželem sedla že žádné mávnutí rukou, ale situaci musíte řešit, protože ty takto nejsi šťastná. A o tom, že má někdo u vás natrvalo žít, musíte rozhodovat společně!! Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2542
16.11.21 17:23

Asi ti nezbyde nic jineho nez si radikalne promluvit s manzelem. Dedek si z tebe nic delat nebude, kdyz nema ani potrebu se te zeptat, jestli u tebe muze bydlet.
Manzelovi bych pravdepodobne pohrozila tim, ze na materskou pujde on, aby si taky dedecka uzil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20491
16.11.21 17:24

Dědeček se rozhodl, manžel to odkýval…tebe se nikdo neptal…takže bych řekla, že v tom případě se stěhuju já… :mrgreen: z tohohle se akorát zblázníš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9293
16.11.21 17:45

Aj jsem tomu věřila, dokud si děda nesedl do manželské postele a koukal s nimi na film, přičemž tam žena ležela v negližé ;) :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2548
16.11.21 17:53
@Makca87 píše:
Aj jsem tomu věřila, dokud si děda nesedl do manželské postele a koukal s nimi na film, přičemž tam žena ležela v negližé ;) :D

To by ses divila čeho jsou někteří lidé schopní. A na stará kolena potom tuplovaně. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
341
16.11.21 18:00

Já tomu věřím. On je bere jako svoje „děcka“, takže vleze i do té postele. On je prostě a jednoduše „s rodinou“, ale pro zakladatelku jsou tam už překročené meze. Zakladatelka bude muset zkusit nějak jednoduše formulovat a vyžádat svoje pravidla. Protože jí to zasahuje do jejího „hnízda“. Např. LOŽNICE je pro něj NAPROSTO ZAPOVĚZENÁ a DRUHÁ TV k dědovi do pokoje. K děckám jen BEZ ALKOHOLU. Třeba by mu mohly říkat, že smrdí pivem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10288
16.11.21 19:18

Tak tím prádelkem jsi to zabila… Neumím si představit, že bych se před dědečkem (i vlastním, i třeba mámou) zamkla a manžel mi vynadal. Jako že mu nevadí, že v noci jsi v posteli nahá a sedne si k vám dědeček a kouká s vámi na tv? Asi by sis měla s manželem promluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3369
16.11.21 19:59

Bud rada, ze aspoň chodí ven. Si představa kdyby byl furt doma, to už by té kleplo úplně :lol: takhle prezijes jen večer a noc :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2558
16.11.21 21:15

Ty velké domy jsou prokletím.
Nic, natvrdo: je to náš domov.
Horší je to s těma partnerama, jsou jak praštění v těchto situacích, nevnímají to narušení soukromí atd.
Musíš být rázná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2558
16.11.21 21:16
@prokr píše:
To by ses divila čeho jsou někteří lidé schopní. A na stará kolena potom tuplovaně. 8o

Bohužel máš pravdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2558
16.11.21 21:18
@HuhlaHejhula píše:
Takze jsem asi jedinna co v rodine trpi a mam strach kam az to muze zajit

A kam by to asi mohlo zajít? Už tohle je silně přes čáru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
17.11.21 13:02

Řekla bych manželovi, že jooo, ale je to jeho dědeček, ať se o něj stará sám, nevařím mu, neperu, neuklízím po něm a jo, ten dědův pokoj si beru pro sebe a manžel ať si dědečka veme k sobě do ložnice, když tam stejně chodí.
Děda je evidentně v pořádku, když trajdá po venku a nasává a byla bych neůstupná, tohle se bude stupňovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat