Reklama

Délka ochranné lhůty 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Taače
Kecalka 205 příspěvků 31.07.18 12:02
Délka ochranné lhůty 2018

Prosím vás, v prosinci mám termín. Mam normálně odpracované roky v kuse, jen v půlce dubna jsem přešla do nového zaměstnání a těsně před ukončením zkušební doby jsem musela nastoupit na rizikové (od 10. července) - ochranná lhůta je pro mě tedy jen tak dlouhá, jak dlouho trvalo poslední zaměstnání, nebo normálně těch 180 dní? (Předtím jsem normálně pracovala). Mam v tom trochu zmatek a přítel mění zaměstnání, tak aby se kdyžtak zeptal na náhradní smlouvu, kdyby šel na mateřskou on. Mateřské se nevzdáme ani za nic, oba dřeme jak koně, a pokud bych o to měla přijít jen kvůli 8 dnům co zbyvaly do konce zkusebky, tak ať jde aspoň on.

Děkuju za aktuální info :)

Reklama

Reakce:

Lendeš
Kelišová 5154 příspěvků 31.07.18 12:46

@Taače Pokud jsi byla prokazatelně těhotná už v tom předchozím zaměstnání, tak by se sčítaly ochranné lhůty z obou zaměstnání do max. 180 dní. Pokud jsi v tom předchozím těhotná nebyla, tak jen ten počet dní trvání druhého zaměstnání.

Taače
Kecalka 205 příspěvků 31.07.18 13:29

@Lendeš
Prokazatelně až v novém zaměstnání. Takže se nevejdu no…myslela jsem si to, jen jsem se chtěla ujistit. Děkuju :)

Lendeš
Kelišová 5154 příspěvků 31.07.18 13:35

@Taače A oni ti zrušili prac. poměr hned po 14 dnech PN, jo? Že ti to o těch pár dnů nevyjde.

Taače
Kecalka 205 příspěvků 31.07.18 13:38

@Lendeš
Jo, bohužel :/

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinářky potvrdily, že žádní sirotci neexistují, arabista jejich hledání nechápe

Reportérka České televize Markéta Kutilová odjela do Libanonu, aby zjistila,... číst dále >

Jsi tlustá a zemřeš, vzkazuje morbidně obézní modelce známý novinář a porotce

Americkou XXXL modelku Tess Holliday už podruhé v uplynulých týdnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama