Delší trika a mikiny

2.10.20 09:34

Delší trika a mikiny

Ahoj maminky, kde prosím nakupujete oblečení pro děti, které jsou hubené a delší? Jde mi hlavně o trička, mikiny, svetry. My máme Tesco, Lidl, H&M a všechno je strašně široké a krátké. Holčička měří 76 cm a váží 8,5 kg. P. S. Pokud byste měli podobný tip i pro dámskou módu (kolem 160 cm, 46 kg, úzká ramena, žádná prsa) budu moc ráda. Nemám ráda, když mi táhne na záda a zároveň chci oblečení přiléhavého střihu, ne široký pytel - nesluší mi.
Děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12647
2.10.20 09:59

Hm tak HM byvalo kdysi fajn, mam hubenoura a mivala jsem tam uspech, ale uz je to par let. Taky docela slo Carter's a nektere veci jsem mela z Nextu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
2.10.20 10:12

Ahoj, mam take problem, merim 164, ale mam vcelku velky prsa a kratky nohy a brisko taky trochu… kdyz na sebe nasoukam klasicky triko, mam ho jak lambadu :lol: nicmene naucila jsem se kupovat tehotensky veci, me to vcelku dobre schova brisko, ale hlavne, ty trika jsou prodlouzeny na ty tehule, takze kdyz si sednu, nekoukaji mi zada ven, coz nesnasim :roll: takze klidne bych si na sebe nasoukala tehotensky triko velikosti S, to je prodlouzeny a nebo se podivej do New yorkeru, kolekce slim… delka klasicka, ale na sirku zuzena, byvaly si tam kupoval kosile, trika i kalhoty a jinam skoro nechodil :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
860
2.10.20 11:27

Co Lindex na to mimco? Mají i prodlužovací bodycka.

A na tebe… zkusila bych takové ty obchody pro puboše jako Gate, Terranova, New Yorker, Zara. Ty většinou mívají věci na hubeňoury. Z dražších Calvin Klein a Guess bych tipla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15527
2.10.20 17:07

Ja docela nechapu, ze nenajdes. Ja mam problem, ze je vsechno kratky, ale merim 178cm, potrebuju S. Taky rada nosim spis prilehave veci, ze to nesedi mne, chapu, ale na koho to teda delaji, kdyz to nesedi ani na 160cm :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.10.20 06:37

@Lenka_Hal Já mám ráda délku ideálně těsně pod zadek nebo aspoň do půlky zadku. A moje velikost xs respektive 34 mi obvykle sahá těsně nad boky, což nechci. A když vezmu větší, je mi to zase celé široké. Mám pocit, jako by to vyráběli na nějaké široké lidi. Vůbec jsem nepochopila, proč je těhotenská móda ještě širší oproti normální. Nevím jaké ostatní, ale já jsem v těhotenství potřebovala vršky právě delší. Např. v HM jsem našla jen široké stany :roll: Ale to je 2 roky, třeba už je to lepší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18405
5.10.20 12:49
@Lenka_Hal píše:
Ja docela nechapu, ze nenajdes. Ja mam problem, ze je vsechno kratky, ale merim 178cm, potrebuju S. Taky rada nosim spis prilehave veci, ze to nesedi mne, chapu, ale na koho to teda delaji, kdyz to nesedi ani na 160cm :nevim:

Taky moc nerozumim, hlavne ted se da celkem slusne sehnat móda delsich kousku, neni to jak pred 20 lety, kdy frcely bokovky a trika do pulky zad :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
860
5.10.20 13:49

Já měřím 175 a neměla jsem poslední dobou, co se vyrábí delší věci obecně, najít dostatečně dlouhé tričko :nevim: a to nosím věci rada zastrčené :nevim: velikosti jsem měla od XS po L. A i na těhotenske mi sednou, a jsou i delší než normální. Jen jedno tricko z HM je kratší, podezrivam ho, ze se srazilo, ale zbytek od nich ok a z jiných obchodů rovněž.

No a ze jsou tehotenske věci i širší? Ehm, no většina žen nemá ke konci v břiše Igráčka :P A co mám zkušenost s různými značkami, tak to proste sedí a to i v posledním měsíci před porodem. A naopak ty co byly ze začátku širší teď vynosim nejvíce. Mám všechno možné, nejvíc Esprit, HM, CA, Dorothy Perkins a ještě něco ze Zootu, tak jsem koupila i dlouhý upnuty pružný svetr, a nosím ho stále, je fakt extra pružný a sedel mi i jako netehotné :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18405
5.10.20 20:25

@Štrample obecná tehotenska moda by asi mela byt sirsi :lol: :lol: :mrgreen: ja mela obvod pupku 114cm a to nosim normalne S

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama