Den 3 měsíčního miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
koTereza
Nováček 8 příspěvků 22.01.19 10:40
Den 3mesicniho miminka

Ahoj maminky, chci se tak orientačně zeptat. Máme doma 3mesicniho chlapečka(první miminko), cely den vypadá asi tak, kdyz se vzbudi, prebaluje, nakojime, potom si tak cca hodinku hrajeme, povidame a za hodinku už začíná mrcet, je unavený a jde spát, vydrží spát tak hodinku-dvě, kdyz je v kocarku tak i 3hodinky. No a ja se ptám :D je to takhle normální? Mi osobně o nic nejde, na nic si nestezuju, jsme sehrani a oboum nám to vyhovuje. Spi okolí je z toho v šoku, ze nevydrží dlouho vzhůru, ze pořad spi přes den a v noci neumí usnout(usina tak 10-11hod do 4 na kojeni a potom spi do 8cca). Ale ja si myslim ze to je přece normální u tak malého miminka, tak jak to mate vy? 8o :jazyk:

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13752 příspěvků 22.01.19 10:44

máš hodně miminko a spací miminko bud ráda takže jo je to normální já prvního měla ještě víc spacího

zelenoockaa19
Zasloužilá kecalka 984 příspěvků 22.01.19 10:44

Naprosto :). Malá ještě v půl roce vydržela vzhůru maximálně dvě hodiny v kuse a prokládala to 45ti minutama spánku :). Teď má rok a čtvrt a pořád ještě spává i 2× za den když se jí chce :).

Sue2008
Kecalka 224 příspěvků 22.01.19 10:47

Zrovna si kojim 3,5m holcicku. Rezim nemame zatim zadny, pocitam, ze minimalne 3krat denne spi. Dnes jsme mely horsi noc, je nachlazena, tak uz prospala 2h a zase usina. U prvni dcerky mi doktorka rikala, ze do pul roku nejaky rezim nemam ocekavat. Jinak v noci ti spi krasne, jeste minuly tyden moje slecna byla vzhuru co 1,5-2h.

Bubla_Bučková
Kelišová 5152 příspěvků 22.01.19 10:54

Mám to stejně a taky mě to občas hlodá :mrgreen: jsem připravena s knížkama, hračkama, dekou, nosit a maximálně po hodině už se spí :mavam: já teda toho u krmení, přebalování zvládnu hodně(léky, očistit oči, nechat vyvetrat a vykopat…) a nutno říct , že celá akce trvá i 45 minut… Takže u nás je to cca hodina krmení a přebalování, hodina spaní a hodina vzhůru a tak celý den. Krmím 6 krát denně. Přes den tedy spí asi čtyřikrát vždy hodinu, nebo hodinu a půl :nevim:

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 22.01.19 10:55

Taky mám spavce :) buď rada :) kluk ma teď skoro 7M a přes den vydrží max 2,5 hodiny vzhůru a pak je úplně vyřízeny, takže spi ještě 3× denně a v noci spi taky. Ale už má teda režim… teď mu teda rostou zuby, tak v noci nespi nikdo, ale jinak je to lambada :lol:

Bubla_Bučková
Kelišová 5152 příspěvků 22.01.19 10:59
@Verurizeckova píše:
Taky mám spavce :) buď rada :) kluk ma teď skoro 7M a přes den vydrží max 2,5 hodiny vzhůru a pak je úplně vyřízeny, takže spi ještě 3× denně a v noci spi taky. Ale už má teda režim… teď mu teda rostou zuby, tak v noci nespi nikdo, ale jinak je to lambada :lol:

Koliky se nám doma tak nějak vyhnuly, jsem zvědavá na ty zuby! :)

Kaci89
Kecalka 399 příspěvků 22.01.19 11:00

Hele kdyz mel syn 3 mesice tak uplne stejny scenar,az jsem si rikala jestli nespi moc.ted o mesic pozdeji,spi po 15min a staci a mamo hrat :mrgreen:

scentini
Závislačka 3579 příspěvků 22.01.19 11:13

To je normalni, mam druhou dceru a ta spi furt. Pres den v kocaru na jeden zatah 4-6 hodin, rekord je 6 a pul. Spi celou noc a po ranim krmeni a jeste pred vecernim, je asi po me. Taky rada spim. Prvni dcera vyzadovala jidlo po 3 hodinach ve dne v noci. Druha klidne zaspi jedno krmeni.

Aduš8
Závislačka 3422 příspěvků 22.01.19 11:23

Buď za to ráda. Mně malý usínal kolem sedmé večer, budil se každé tři hodinky na kojení a mezi 5 a 6 vstával. Přes den si dával čtvrthodinovky a začal spát až ve čtyřech měsících v kočárku. Do té doby jsem jen nosila a ukazovala, byl zvědavý :lol:

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 22.01.19 11:23

@Bubla_Bučková koliky taky nebyly, flegmaticky syn, krasne spal, všichni jeeeej ten je hodny :lol: a teď poslední 3 týdny? Paradaaa, budí se 10× za noc, knoura, knuci… tak snad už vylezou :zed: ale samozřejmě držím palce, ať se vám to vyhne ;)

P4ja
Echt Kelišová 7785 příspěvků 1 inzerát 22.01.19 11:51

Buď ráda. Malá to taky tak měla. A v noci se s přehledem vzbudila i po šesti hodinách a spala dál.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

10 let pro Terezu! Státní žalobce navrhl dívce maximální trest. Poškodila naši zemi, hřímal

To nevypadá dobře. I dnes pokračoval soudní proces s Terezou, která byla v... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >