Depka z práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 08:37
Depka z práce

Nějak to na mě padlo. Pracuju jako asistent pedagoga a současné navýšení minimální mzdy pro mě bude znamenat, že budu brát ještě méně čistého, neboť pracuju na zkrácený úvazek jako většina AP. U nás není žádné osobko, žádné odměny, těžko tedy něco jde nahnat jinou cestou. Mimo to si připadám jako holka pro všechno, když chybí učitelka, tak mě hodí do vody, když chybí uklízečka, tak také zaskakuji. Práce mě jinak baví, nedovedu si představit pracovat stereotypně ve fabrice, asi se potřebuju spíš vypsat. Asistenti pedagoga jsou dle mě podhodnocený, ale člověk s tím nic nenadělá. Prosím o zachování anonymity nebo smazat.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

jkra
Generální žvanilka 24916 příspěvků 02.01.17 08:50
@Anonymní píše:
Nějak to na mě padlo. Pracuju jako asistent pedagoga a současné navýšení minimální mzdy pro mě bude znamenat, že budu brát ještě méně čistého, neboť pracuju na zkrácený úvazek jako většina AP. U nás není žádné osobko, žádné odměny, těžko tedy něco jde nahnat jinou cestou. Mimo to si připadám jako holka pro všechno, když chybí učitelka, tak mě hodí do vody, když chybí uklízečka, tak také zaskakuji. Práce mě jinak baví, nedovedu si představit pracovat stereotypně ve fabrice, asi se potřebuju spíš vypsat. Asistenti pedagoga jsou dle mě podhodnocený, ale člověk s tím nic nenadělá. Prosím o zachování anonymity nebo smazat.

Najdi si neco jineho. Tady velke zlepseni asi nenastane.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 08:54

Já loni dělala taky AP, měla jsem 10 000 čistého, prac.doba 7:30-12:30, nic jsem si nechystala, výjimečně zaskakovala za p. učitelky.. Absolutní pohoda! Teď? 17 tisíc čistého, v práci jsem denně 6:30-14:30, vstávám 4:40, domů přijedu po třetí hodině, přijdu dom a sedím a dělám věci do školy. Nyní pracuji jako učitelka na plný úvazek… Vše má své pro i proti…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 08:56

V jakém oboru jsi byla původně, jaké máš vzdělání?
Jinak ano, asistentky jsou holky pro všechno. U nás ve škole dokonce byly v září zadarmo, protože projekt začínal až v říjnu ( ano, taky nechápu, který magor toto mohl vymyslet :zed: )

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 09:00
@Anonymní píše:
Já loni dělala taky AP, měla jsem 10 000 čistého, prac.doba 7:30-12:30, nic jsem si nechystala, výjimečně zaskakovala za p. učitelky.. Absolutní pohoda! Teď? 17 tisíc čistého, v práci jsem denně 6:30-14:30, vstávám 4:40, domů přijedu po třetí hodině, přijdu dom a sedím a dělám věci do školy. Nyní pracuji jako učitelka na plný úvazek… Vše má své pro i proti…

Jo, já si jsem těch „pro“ vědoma, jak píšu, práce mě baví… Já mám pracovní dobu o hodinu delší než jsi měla ty a bude mi to teď dělat necelých 9000 Kč čistýho. Potřebovala jsem to spíš ze sebe dostat, práci měnit nechci, nechci chodit do práce se staženým žaludkem jako v té předchozí. Ty finance jsou ale velký mínus.

vokishka
Extra třída :D 12760 příspěvků 02.01.17 09:03

Mě by zajímalo, kde jsou ty peníze, co slibovali od září. Vždyť ministerstvo mělo plnou h..u inkluze, asistenti budou mít plné úvazky atd. A kde nic tu nic.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 09:24

A vidis..ja bych to sla delat..zrovna jsem bez prace a tohle by me bavilo. Zatim jsem mela nabidku jen jednu. Nemam zatim kurz a moje voska socialni nestaci. Pracovala jsem v soukr. firme na adm. pozici, zadna pohoda to nebyla, jednalo se o terminovanou praci, takze honicka…8.5 hod denne za 14000 cisteho plus stravne, tak tvuj plat pri tolika hodinach zas neni tak strasnej. A to jini meli jeste mene treba 13500 pri stejnych podminkach.Ale chapu…je to tak na vyziti ani ne.

tasa
Echt Kelišová 9023 příspěvků 02.01.17 09:26
@jkra píše:
Najdi si neco jineho. Tady velke zlepseni asi nenastane.

Nenastane

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 09:28
@Anonymní píše:

Stydim se, ze jsem Tupa, pro sim anonym.proc navyseni min.mzdy se Ti zmensi plat?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 09:29
anonym - evidentně několikátý :-)

Já teda řeknu jen jedno - jsem vystudovaná učitelka (2. stupeň) a nikdy jsem neměla na to to dělat :oops: :zed: Chci říct, že smekám ještě víc než před učitelkama před asistentama pedagogů… já bych na to neměla - nemohla bych to dělat ani za zlatý prase :-( Obdivuju vás!!! Fakt! A to myslím vážně…!! Chápu, že je to důležitá práce, a že je vás třeba… Plat raději ani komentovat nebudu - to je prostě NO COMMENT :-( :zed:
Přeji hodně sil!!

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1716 příspěvků 02.01.17 09:32
@Anonymní píše:
Jo, já si jsem těch „pro“ vědoma, jak píšu, práce mě baví… Já mám pracovní dobu o hodinu delší než jsi měla ty a bude mi to teď dělat necelých 9000 Kč čistýho. Potřebovala jsem to spíš ze sebe dostat, práci měnit nechci, nechci chodit do práce se staženým žaludkem jako v té předchozí. Ty finance jsou ale velký mínus.

A nemuzes si po škole udělat nějaký kroužek na doplnění peněz? Kamarádka má takhle 2× týdně francouzštinu a 2× tydne slučuje děcka tsp. Nebo družina?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 09:36
@Anonymní píše:
Stydim se, ze jsem Tupa, pro sim anonym.proc navyseni min.mzdy se Ti zmensi plat?

Zvýší se minimální zálohy na zdravotní pojištění a to si budu muset doplácet. Budu tedy mít ještě o něco méně než teď.

jkra
Generální žvanilka 24916 příspěvků 02.01.17 09:36
@Anonymní píše:
Jo, já si jsem těch „pro“ vědoma, jak píšu, práce mě baví… Já mám pracovní dobu o hodinu delší než jsi měla ty a bude mi to teď dělat necelých 9000 Kč čistýho. Potřebovala jsem to spíš ze sebe dostat, práci měnit nechci, nechci chodit do práce se staženým žaludkem jako v té předchozí. Ty finance jsou ale velký mínus.

hele, to je tezky. normalni lidi chodi z prace v 5, 6. bud mit vic penez, ale musis jinam.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.17 09:46

Ahoj, jestli tě to uklidní, já pracuji, resp. jsem před mateřskou pracovala, jako redaktorka v regionálních novinách - a brala jsem 12 tisíc čistého. A to mám VŠ, tedy jen Bc., ať nekecám. Pracovní doba sice volná, takže někdy „jen“ od 7 do 14, ale někdy klidně do 19. Plus jednou za měsíc víkend. O stresu ani nemluvím. Bohužel v mém oboru asi nic moc lepšího neseženu, jsem z města, kde je obecně „netechnické“ práce pomálu. Dojíždět někam daleko nechci, to bychom s dětmi nedali, stačí, že dojíždí manžel. A školky zavírají v půl 4…
Technickou profesi dělat nemůžu, jak jsou někde čísla, tak je se mnou konec :lol:. Takže to vidím na kariéru uklízečky (pokud se mi takový dream job povede sehnat) nebo dělnice na pásu…
Takže tvoji depku z práce, která mě co nevidět čeká, sdílím…

paandatko
Ukecaná baba ;) 1195 příspěvků 4 inzeráty 02.01.17 09:59

OT..jakou skolu clovek musi mit, aby mohl byt asistentem pedagoga nebo vychovatelkou v druzine? Nebo staci nejaky kurz nebo nejake pedagogicke minimum? Dekuji

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >