Depo provera - snažení

19
1.3.21 05:47

Depo provera - snažení

Ahoj holky, kolik z vás otehotnelo do roka po vysazeni depo provera? Na poslední injekci jsem měla jít v říjnu, ale už jsem nesla, jelikož jsme se rozhodli ještě mít další mimco :lol: První ms jsem měla az ted 27.ledna, tak jsme se zacali snažit, teď už druhy den mám jen úplně zanedbatelné spineni, které je vidět jen papíře, tak nevím, zda se testovat, nebo ne, abych nebyla zbytečně zklamaná :zed:. Tak me právě zajímá, kolika z vas se povedlo po vysazeni co nejdříve otěhotně :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4268
1.3.21 07:06

A důvod se testovat je jaký?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
1.3.21 07:15
@SlečnaDahlia píše:
A důvod se testovat je jaký?

Protože příznaky jako, že by Ms mela přijít a prave nic :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4268
1.3.21 07:46
@kotatko13 píše:
Protože příznaky jako, že by Ms mela přijít a prave nic :,(

Kdo ví, jak dlouho jsi chtěla po svém těle, ať funguje úplně jinak, než jak je nastavené; ať nemá ovulaci, ať nemá menstruaci, ať prostě reprodukčně nefunguje. Šťastné ženy vysadí HA a hned první měsíc se zadaří, ale mnohem obvyklejší je, že tělu prostě trvá, než se po tomhle restartuje (zvlášť, když dostávalo takovou srajdu, jako je Depo Provera). Měla jsi první menstruaci na konci ledna, máme sotva začátek března, ještě nevíš, jak dlouhý cyklus teď máš. Špinění jako před MS není projev těhotenství, co popisuješ je prostě obvyklé při vysazení HA. Zkus tomu dát ještě pár měsíců, během kterých se nebudeš na sílu snažit, ale spíše se naučíš, jak teď tvoje tělo funguje. Klíčové je přijít na to, kdy tak. zhruba máš ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
1.3.21 07:52
@SlečnaDahlia píše:
Kdo ví, jak dlouho jsi chtěla po svém těle, ať funguje úplně jinak, než jak je nastavené; ať nemá ovulaci, ať nemá menstruaci, ať prostě reprodukčně nefunguje. Šťastné ženy vysadí HA a hned první měsíc se zadaří, ale mnohem obvyklejší je, že tělu prostě trvá, než se po tomhle restartuje (zvlášť, když dostávalo takovou srajdu, jako je Depo Provera). Měla jsi první menstruaci na konci ledna, máme sotva začátek března, ještě nevíš, jak dlouhý cyklus teď máš. Špinění jako před MS není projev těhotenství, co popisuješ je prostě obvyklé při vysazení HA. Zkus tomu dát ještě pár měsíců, během kterých se nebudeš na sílu snažit, ale spíše se naučíš, jak teď tvoje tělo funguje. Klíčové je přijít na to, kdy tak. zhruba máš ovulaci.

No právě, já vlastně ani přesně nevím kolik let jsem ji brala, myslím ze 4 roky :,( žádné problemy jsem s ni právě neměla, ale dr me nevarovala, ze pak otehotneni může byt tak velikansky problém :zed: tak teď to mám :zed: takže mi nezbývá nic jiného než čekat, kdy se dostaví další a další ms, abych aspoň zjistila kdy probíhá ovulace že? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat