Deprese o Vánocích

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.12.19 21:47

Deprese o Vánocích

Ahoj,
letos jsem spadla na úplné dno, nechci nic slavit, chtěla bych se vyspat, mít klid.
Veselé Vánoce mi zní jako prázdné klišé.
Důvod? Po delší odmlce přišlo třetí dítě, dle lékařů jsem měla být neplodná. Takže jsem to brala jako zázrak.
Jenže, vztah s otcem dětí šel úplně do kytek, je necitlivý, vše by zvládnul lépe a levou zadní.
Když je škola, mám možnost si odpočinout před den, teď ale celý den živo a v noci vstávám… Není už prostor pro mě.
Když jsem to řekla, mám prý si najít garsonku a jít. Není tu žádné není ti dobře, vymyslíme to nějak.
Před třetím dítětem jsem byla nezávislá, chodila do práce, náš vztah byl ok. Asi proto, že jsem nic nepotřebovala.
Vůbec jsem nečekala, že se mi bude chtít nebýt.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
292
23.12.19 21:55

Vanoce ty depky jeste umocnujou. Vanoce utecou a zase ri bude lip. Uvidis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15714
23.12.19 23:04

Mi povídej o depce, za letošní rok jsem dvakrát přišla o zaměstnání, zažila v práci šikanu, ztratila nejlepší a jedinou kamarádku, milovanou babičku mi v 64 letech vzala leukémie, prošla jsem si docela ostrým rozchodem, staršímu synovi potvrdili ADHD a vyhodili ho z družiny, tři měsíce jsem žila ve strachu, co bude, jestli seženu práci tak, abych se zvládla o kluky postarat.. tajně doufám, že v roce 2020 bude líp.. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
85
23.12.19 23:16

Dle mého je jedinou cestou komunikace, zjistit co mu vadí, říct co vadí tobě a snažit se to rozplést. A nejdůležitější je, zda on chce, což nevypadá dobře, když mluví o garsonce. Ale třeba je jen vystresovaný a taky se trápí a neumí o tom mluvit, co já vím, když vás neznám… :lol: každopádně komunikace je základ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 23:19

Jelikoz debil.ni reklamy Na Vanoce byly snad uz od rijna, na nejaky svatky se vubec netesim. Prosinec jsem chodila vecery 2-3× tydne na brigady, abych neco nasetrila a proste prachy se hodej, ne? Jenze doma problem :roll:…najednou :zed: Reknu, ze jsem unavena, tak prijdou kecy o tom, ze nemam teda chodit do prace. Jenze kdyby treba k diteti v noci vstal a uklidi po sobe vecer bordel, kdyz jsem byla pryc, tak by to tsky bylo o necem jinym… takze lehce blba nalada doma, do toho ty blby shony po darcich, blby litani po pribuznych. Musim zabalit veci pro 2 deti, jelikoz budem spat 2×-3× mimo domov. Autem sem a tam. Nikdo neumi zvednout zadek a prijet za nama. Pristi rok na to z vysoka prdim. Nikam nejedu 24. Uz chci aby to bylo za mnou. Taky se chci vyspat. Jen si sednout k filmu a aby mi vsichni dali pokoj.
Tvuj pribeh je asi horsi, starej te jeste vyhazuje nekam do garsonky :,( si mysli jako co? Ze budes mit na starost 3 deti+praci a on si je,,pujci,, na vikend? At jde taky nekam. Kdyz nepouzival ochranu, ani jste se o tom nebavili, tak muze bejt nastvanej mozna tak na sebe, pokud mu treti dite vadi. Kkt

• Citovat
  • Nahlásit
3619
23.12.19 23:31

Ja dnes mela taky krizi..vanoce, sestinedeli..hormonalni smrst nikdy bych neverila, ze je to takova psychicka masaz. Drz se, nadechni se a jet dal. Neboj se rict „potrebuju obejmout“…ja potrebovala dnes moooc obejmout :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 23:35

Je nás víc. Já se doma snažím pro děti udělat hezké vánoce, ale do toho jezdím do nemocnice za tatínkem po mrtvici a čekáme na zlepšení. Jenže bych se momentálně potřebovala min. roztrojit, protože mě potřebují jak děti, tak oba rodiče. Ještě že manžel zvládá sám a částečně zvládne i děti. Už se nyní taky těším až to bude za námi, ideálně až nám taťku pustí domů. A to mám teď 14 dní volno, abych načerpala síly do další práce, ale nějak není kdy.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.12.19 00:10

Letos mi zemřela dcera 6 let.
Snažím se nezbláznit a zároveň připravit synovi hezké vánoce. Upínám se k roku 2020,že bude k nám milosrdnější a třeba se něco změní a bude kapku líp.

• Citovat
  • Nahlásit
2146
24.12.19 00:28

Moc mě mrzí co prožíváte, můžu nějak pomoct? :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15714
24.12.19 00:47
@Anonymní píše:
Snažím se nezbláznit a zároveň připravit synovi hezké vánoce. Upínám se k roku 2020,že bude k nám milosrdnější a třeba se něco změní a bude kapku líp.
:hug:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
214
25.12.19 07:51
@Tamtama píše: :hug:

Myslela jsem si kolik mám starostí a problémů, až se stydím :,(
Je mi to nesmírně líto, kdybych Vám mohla jakkoliv „pomoct“… Hodně sil :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
214
25.12.19 07:53
@Anonymní píše:
Snažím se nezbláznit a zároveň připravit synovi hezké vánoce. Upínám se k roku 2020,že bude k nám milosrdnější a třeba se něco změní a bude kapku líp.

Myslela jsem si kolik mám starostí a problémů, až se stydím :,( Kdybych Vám mohla jakkoliv „pomoct“.. Hodně sil :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15866
25.12.19 08:02
@Tamtama píše:
Mi povídej o depce, za letošní rok jsem dvakrát přišla o zaměstnání, zažila v práci šikanu, ztratila nejlepší a jedinou kamarádku, milovanou babičku mi v 64 letech vzala leukémie, prošla jsem si docela ostrým rozchodem, staršímu synovi potvrdili ADHD a vyhodili ho z družiny, tři měsíce jsem žila ve strachu, co bude, jestli seženu práci tak, abych se zvládla o kluky postarat.. tajně doufám, že v roce 2020 bude líp.. :hug:

Tys měla teda rok. Ztráty nejbližších je mi moc líto.
Jak to máš s prací? Už máš? Mít práci a být finančně aspoň trochu soběstačná, to je takový ten základ, aby si člověk připadal jako člověk. Znám to.
Jak zvládáš se synem bez družiny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15866
25.12.19 08:04
@Anonymní píše:

Přeji ti ze srdce, ať je vše lepší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15714
25.12.19 12:25

@g.sandova sehnala, roznáším poštu. Není za to extra moc peněz, ale žít se z toho dá. Vozí mi to domů až po osmé ráno, takže kluky stíhám odvést. Staršího po obědě vyzvedává babička. Když je hodně pošty a nestíhám, tak holt vyzvednu mladšího, babička mi předá staršího a jdou oba se mnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat