Sexuální polohy

Anonymní
23.12.19 15:39

Sexuální polohy

Mám problém s dosažením orgasmu. Tak mě zajímá, v jakých polohách ho nejlépe dosáhnete vy. Děkuji za rady. Jinak na klitorisu bohužel moc dráždivá nejsem, tak hledáme s manželem možnosti, jak mě uspokojit vaginálně.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26945
23.12.19 15:54

Vem si smradlavé podkolenky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1936
23.12.19 16:05
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 16:16

Mě to jde nejlépe nahoře, když to mám ve vlastní režii

• Citovat
  • Nahlásit
15855
23.12.19 16:26

Možná nejdůležitější je hlava. Představy a chtít. Zavřít oči a přestavovat si - mimo akci.
A dostatek energie - odpočinku. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
23.12.19 16:27

Také když jsem na partnerovi, sama si to řídím a vždy se mi to podaří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 16:30

Já dosáhnu orgasmu při sexu jen, když si (nebo chlap mi) klikám na myšku. :oops: :D
Vaginální nemám a nechybí mi.
Takže když je nahoře, dělám si to rukou mezi námi, když jsem nahoře já, otírám se o něj nebo mi to dělá rukou on… Ale orální je u mě prostě top na orgasmus. :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 16:41

Tak v mém případě jde hlavně o tempo. Mazlivej sex jednou za čas proč ne, ale jinak potřebuju opak :mrgreen: jak říkaly holky, nahoře má prostě ženská víc možností, můžeš vyzkoušet právě tření, sama zjistit jaká rychlost ti vyhovuje a jak hluboko je ti to příjemný. Prostě se poznávejte, neber to jako akt rychlýho uspokojení, ale zkoušej a objevuj sama sebe i partnera :) zkoušejte i obměny místa, poloh, druhů sexu, je podstatný zjistit co je pro tebe to pravý :)

• Citovat
  • Nahlásit
1397
23.12.19 17:03

Aneb dotaz do sekce honění :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7279
23.12.19 18:40

@Mango_Lassi :mrgreen: kdepak, ty si musi vzit on!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.12.19 20:42

Já to mám nejraději, když mi to partner dělá prsty… Bez klitorisu se neudělám, ale stejně mi přijde, že je to nejsilnější, když mi to dělá uvnitř právě prsty.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.20 13:06

Já klasicky na misionare :oops: nahoře vůbec nemůžu být je mi to hrozne nepříjemný :? A hlavně záleží s kým, z mých 8 chlapů se to povedlo jen dvěma :nevim: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat