Desinfekce v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Chesekhake
Stálice 56 příspěvků 13.09.18 07:49
Desinfekce v těhotenství

Ahoj ubližuje dítěti každodenní čicháni desinfekce v těhotenství? Každý den s tím uklizim celý byt, ale četla jsem že to je škodlivé.. Je tomu tak? Přece to nepiju.. Děkuji za odpovědi

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinejahuhudka
Extra třída :D 14456 příspěvků 13.09.18 07:51

Ty chemikalie dychas. Navic nicis zivotni prostredi,tedy i budouci zivot tveho ditete. Uklidit se da i s napr.octem

lisma
Ukecaná baba ;) 1450 příspěvků 13.09.18 07:58

Prečo denne dezinfikuješ celý byt? 8o Inak zdravé to určite nie je ani pre teba.

ugluk
Hvězda diskuse 47047 příspěvků 13.09.18 08:08

No, popravdě bych se spíš zamyslela, jestli ti přijde normální denně dezinfikovat celý byt než v těhotenství čichat dezinfekci.

Chesekhake
Stálice 56 příspěvků 13.09.18 08:15
@Celina píše:
Proboha a proč to děláš? Vy máte v rodině nějakou infekci?

Stiram tím prach, podlahu.. Záchod.. Nemáme infekci, jen nesnáším binec a prach

Chesekhake
Stálice 56 příspěvků 13.09.18 08:17
@ugluk píše:
No, popravdě bych se spíš zamyslela, jestli ti přijde normální denně dezinfikovat celý byt než v těhotenství čichat dezinfekci.

Každodenní uklízení není normální?

radkka
Generální žvanilka 20808 příspěvků 13.09.18 08:20
@Chesekhake píše:
Každodenní uklízení není normální?

Každodenní desinfekce bytu opravdu normální není. A ano, čicháš to a to může vadit, až se dítě narodí, trochu bych se bála, že to s ním šlehne, až přijde do nesterilní školky :think:

Já být desinfekcí neprolévám a binec ani prach tu není :think: jsem holka šikovná.

Chesekhake
Stálice 56 příspěvků 13.09.18 08:20
@Celina píše:
@Chesekhake wc chápu, ale proč desinfekcí byt?

Přijde mi to pak tady čistější

Chesekhake
Stálice 56 příspěvků 13.09.18 08:22

@radkka až se to narodí, tak to desinfikivat nebudu tolik, jen koupelnu a toaletu.. To jen teď mám potřebu vše čistit a čistit..

Evulina
Neúnavná pisatelka 17260 příspěvků 13.09.18 08:25
@Chesekhake píše:
Stiram tím prach, podlahu.. Záchod.. Nemáme infekci, jen nesnáším binec a prach

Víš, nechci ti brát iluze, ale největší brebery, které jsou odolné a zmutované, se nacházejí v přísně dezinfikovaných prostorách nemocnic..
Dezinfikuje i soda, ocet, nebo si kup flašku slivovice nebo vodky, nalij do rozprašovače a co chceš vydezinfikovat, tak postříkej a setři. Takhle to dělám já. Nikdo by v krámě neřekl, když mám v košíku lahvinku tvrdého, na co jí doopravdy použiju. Radši kupuju ve městě a bez dětí než v naší vesnické Jednotě s dětmi po boku, drby jsou drby :mrgreen:

Evulina
Neúnavná pisatelka 17260 příspěvků 13.09.18 08:25
@Chesekhake píše:
Přijde mi to pak tady čistější

To je jen pocit..

Chesekhake
Stálice 56 příspěvků 13.09.18 08:27

@Evulina díky za radu, ale že smradu z alkoholu se mi dělá blivno :lol: ale sodu bych tu vyhrabala

Evulina
Neúnavná pisatelka 17260 příspěvků 13.09.18 08:27
@Chesekhake píše:
@radkka až se to narodí, tak to desinfikivat nebudu tolik, jen koupelnu a toaletu.. To jen teď mám potřebu vše čistit a čistit..

No já si vzpomínám, že jsem záchvaty přehnané čistoty měla ne v těhotenstvích, ale pak po příjezdu z porodnice s miminkem, hlavně s první dcerou. Měla jsem obavu, aby, zvyklá na sterilní prostředí porodnice, tady něco jako novorozenec s nevyvinutou imunitou nechytla :roll: . Ale chemické srajdy jsem nikdy nepoužívala, ty mohou miminku vdechováním uškodit mnohem víc, než hůř uklizený byt a to i tomu nenarozenému.

stinga
Echt Kelišová 7809 příspěvků 13.09.18 08:27

@Chesekhake není to normální, čistit lze i bez desinfekce, kup si nějaký bio saponát, když už musíš pořád uklízet, ani to totiž není normální, je to na psychologa nebo psychiatra
a svému dítěti zaděláváš docela jistě na problémy s alergiemi - mnoho odborníků už to ví, že přehnaná čistota může za velké množství alergií u dětí

Uživatel je onlineKriss Tina
Extra třída :D 11133 příspěvků 13.09.18 08:28

Nedezinfikuj každý den proboha 8o není to zdravé ani pro tebe i miminko pak bude potřebovat kolem sebe takové ty běžné přirozené bakterie, aby si vybudovalo nějakou imunitu, když budeš mít byt sterilní tak pak akorát tak chytnete první nemoc co se kolem vás někde mihne :nevim: já Teda dezinfekci neberu skoro nic, max wc a občas sprchový kout, na ostatní mám prostě klasický saponát a světe div se mám doma čisto a roky u nás nikdo nebyl nemocný :palec:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama