Desinfekce v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Chesekhake
Povídálka 34 příspěvků 13.09.18 07:49
Desinfekce v těhotenství

Ahoj ubližuje dítěti každodenní čicháni desinfekce v těhotenství? Každý den s tím uklizim celý byt, ale četla jsem že to je škodlivé.. Je tomu tak? Přece to nepiju.. Děkuji za odpovědi

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinejahuhudka
Extra třída :D 11262 příspěvků 13.09.18 07:51

Ty chemikalie dychas. Navic nicis zivotni prostredi,tedy i budouci zivot tveho ditete. Uklidit se da i s napr.octem

lisma
Ukecaná baba ;) 1416 příspěvků 13.09.18 07:58

Prečo denne dezinfikuješ celý byt? 8o Inak zdravé to určite nie je ani pre teba.

Celina
Závislačka 3576 příspěvků 13.09.18 07:58

Proboha a proč to děláš? Vy máte v rodině nějakou infekci?

ugluk
Hvězda diskuse 43497 příspěvků 13.09.18 08:08

No, popravdě bych se spíš zamyslela, jestli ti přijde normální denně dezinfikovat celý byt než v těhotenství čichat dezinfekci.

Chesekhake
Povídálka 34 příspěvků 13.09.18 08:15
@Celina píše:
Proboha a proč to děláš? Vy máte v rodině nějakou infekci?

Stiram tím prach, podlahu.. Záchod.. Nemáme infekci, jen nesnáším binec a prach

Chesekhake
Povídálka 34 příspěvků 13.09.18 08:17
@ugluk píše:
No, popravdě bych se spíš zamyslela, jestli ti přijde normální denně dezinfikovat celý byt než v těhotenství čichat dezinfekci.

Každodenní uklízení není normální?

Celina
Závislačka 3576 příspěvků 13.09.18 08:18

@Chesekhake wc chápu, ale proč desinfekcí byt?

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 13.09.18 08:20
@Chesekhake píše:
Každodenní uklízení není normální?

Každodenní desinfekce bytu opravdu normální není. A ano, čicháš to a to může vadit, až se dítě narodí, trochu bych se bála, že to s ním šlehne, až přijde do nesterilní školky :think:

Já být desinfekcí neprolévám a binec ani prach tu není :think: jsem holka šikovná.

Chesekhake
Povídálka 34 příspěvků 13.09.18 08:20
@Celina píše:
@Chesekhake wc chápu, ale proč desinfekcí byt?

Přijde mi to pak tady čistější

Chesekhake
Povídálka 34 příspěvků 13.09.18 08:22

@radkka až se to narodí, tak to desinfikivat nebudu tolik, jen koupelnu a toaletu.. To jen teď mám potřebu vše čistit a čistit..

Evulina
Neúnavná pisatelka 15334 příspěvků 13.09.18 08:25
@Chesekhake píše:
Stiram tím prach, podlahu.. Záchod.. Nemáme infekci, jen nesnáším binec a prach

Víš, nechci ti brát iluze, ale největší brebery, které jsou odolné a zmutované, se nacházejí v přísně dezinfikovaných prostorách nemocnic..
Dezinfikuje i soda, ocet, nebo si kup flašku slivovice nebo vodky, nalij do rozprašovače a co chceš vydezinfikovat, tak postříkej a setři. Takhle to dělám já. Nikdo by v krámě neřekl, když mám v košíku lahvinku tvrdého, na co jí doopravdy použiju. Radši kupuju ve městě a bez dětí než v naší vesnické Jednotě s dětmi po boku, drby jsou drby :mrgreen:

Evulina
Neúnavná pisatelka 15334 příspěvků 13.09.18 08:25
@Chesekhake píše:
Přijde mi to pak tady čistější

To je jen pocit..

Celina
Závislačka 3576 příspěvků 13.09.18 08:25

@Chesekhake upřímně, to je opravdu jen tvůj pocit. Běhat po bytě každý den s dezinfekcí trošku zavání nějakou obsedantni poruchou, tak daleko snad nejsi. Zkus se trochu zamyslet, že tyhle chemikálie jsou určitě horší, než mg prachu. Navíc to dýcháš ty i miminko. A absolutně sterilní prostředí není taky úplně dobré, nebude mít žádnou imunitu. Chce to kompromis.

Chesekhake
Povídálka 34 příspěvků 13.09.18 08:27

@Evulina díky za radu, ale že smradu z alkoholu se mi dělá blivno :lol: ale sodu bych tu vyhrabala

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Glosa: „Snílek“ Feri formuje EU. Proč ho v Česku neberou vážně?

Nejmladšího českého poslance Dominika Feriho z TOP 09 zařadil server Politico... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >