Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@Tunrida no tak to s tim rivotrilem je masakr, tak to jsi musela mit echt tezky
jeste ze to stihli
![]()
Jinak moc dekuju za to info o tom haloperidolu, aspon se ho nebudu tolik bat.
@DancaM no vy jste si to taky slusne vybrali. Aspergera znam, jednu dobu jsem o tom hledala hodne info, a pak se ukazalo ze to ma syn kamaradky. To musi byt kolikrat fakt narez pocitam…
Jinak rozumim tem vahacim chvilim ohledne skol. Jsi dobra ze mas dve
nase slecna uz mela problemy od porodu a tak jsem se ani ke chteni druheho drobka neposunula ![]()
@Sexynohy píše:
@Tunrida no tak to s tim rivotrilem je masakr, tak to jsi musela mit echt tezky![]()
![]()
jeste ze to stihli
![]()
![]()
Jinak moc dekuju za to info o tom haloperidolu, aspon se ho nebudu tolik bat.
Samozřejme může na každého působit jinak, ale tohle byly jediný léky, po kterých jsem nebyla totálně nepoužitelná. Ty mi naopak na spánku spíš ubíraly. Ten Rivotril jsem brala ještě na základce a učitelka se ptala mamky na rodičáku, jestli prej nefetuju
Musela jsem vypadat hrozně. Tenkrát ještě nebyl tolik rozšířený internet a už vůbec ne diskuze tohoto typu, důvěřovalo se doktorům. Rivotril jsem brala několik let
Ono vlastně, jo, jsem fetovala ![]()
No ja ho taky dostala na zakladce, myslim ze podle toho co jsi psla jsme vekove tak nejak nastejno. Asi to byl tehdy hit ci co
A ze skoly si hlavne pamatuju jak jsem se snazila neusnout ![]()
Jinak u nas presne jak pises, kdyz jsme se o tom nedavno doma bavili:duverovalo se doktorům a net byl v plenkach takze o tomhle nulovy info. Moje neurolozka zase porad tvrdila ze to zpusobuje/zhorsuje spatne voleny uces
![]()
@Tunrida @Sexynohy Teda holky to jste si s těma lékama užily… Jsem ráda, že to zvládáme bez léků, jen s těma vitamínama. Ťuk ťuk - snad to vydrží…
@Sexynohy jj, dvě 2 a 1/4 roku od sebe. Jsem byla dřív těhule, než jsem si to stihla promyslet
Ale nikdy jsem nelitovala, mám pocit, že díky ségře je syn socializovanější (to se týká hlavně toho AS) a skrz sourozenecký šarvátky i vytrénovanější na stres ![]()
Mmch soustavně pracujem na třetím, vždycky jsem chtěla velikou rodinu. A děcka si alespoň jednoho sourozence taky ještě přejí ![]()
@Sexynohy píše:Účes?
No ja ho taky dostala na zakladce, myslim ze podle toho co jsi psla jsme vekove tak nejak nastejno. Asi to byl tehdy hit ci co![]()
A ze skoly si hlavne pamatuju jak jsem se snazila neusnout
Jinak u nas presne jak pises, kdyz jsme se o tom nedavno doma bavili:duverovalo se doktorům a net byl v plenkach takze o tomhle nulovy info. Moje neurolozka zase porad tvrdila ze to zpusobuje/zhorsuje spatne voleny uces![]()
@Tunrida jj, nevim kde to sebrala
kamaradka se tam o par let pozdeji dostala kvuli migrenam a taky se ji dostalo tehle rady
doktorka byla stara, tak jestli to v te hlave nemela popletene a nemyslela si ze sedi v kadernictvi
![]()
@DancaM je tak to je super ze jsou takova dobra dvojka. Jinak preju hodne stesti, at toho tretiho spunta nakonec mate. Priroda by mela bejt rada, ze je nekdo ochotny se dat na takovou vojnu
a ne mu hazet klacky pod nohy ![]()