Dětská klinika Hradec Králové

4485
19.4.17 13:45

Dětská klinika Hradec Králové

Krásné odpoledne všem,

prosím o aktuální rady, jak to chodí na dětské klinice HK. Máme tam nastoupit se čtyřletým dítkem, nemám vůbec žádné zkušenosti, tak zkouším tady.
Jak je to se spaním - jsou v posteli bočnice, co spaní doprovodu? Jak je to s jídlem. Případně na co se připravit.

Moc děkuji všem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

7871
19.4.17 13:56

@Salorka Byla jsem s dcerou na trhání mandlí, už je to sice dlouho ale bylo to tam v pohodě, bylo jí tehdy 5 let, takže spala na normální posteli a druhou postel jsem měla já, jídlo jsem normálně dostávala. Záleží na jak dlouho tam jdete a jestli bude pro doprovod místo. Když tam byla dcera v devíti letech tak tam bylo tak plno že jedna mamina tam měla jen židli u postele, bohužel to jinak nešlo. U nemonice je v nejhorším případě ubytovna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4485
19.4.17 14:07

@arinecka Nikdy bych tam dítko samotné nenechala, čtyřleté…klidně na zemi, ale s ním.
Je tam nějaký dětský koutek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7871
19.4.17 14:20

@Salorka Co si pamatuju tak tam byla herna pro děti, docela dost dětí tam bylo bez rodičů a úplně v pohodě, nikdo tam nebrečel :D Ta ubytovna je jen krajní nouze, kdyby prostě nebyla možnost tam být. Do šesti let dítěte je snad i nárok tam být s ním, tak se neboj, nikdo ti v tom bránit nebude. Na jak dlouho tam jdete?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
19.4.17 14:30

@Salorka byla jsem tam se skoro 4 letym pred vanocemi-febrilni krece. Sestry byly uzasny. Lekari moc nekomunikovali.Dalo se to, sestry se snazily vyhovet ve vsem. jidlo nic moc ale muzes mit vlastni.Na jaky oddeleni jdete? My byli 2.patro. Sestry byly cakt velka psychicka podpora.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4485
19.4.17 15:53

Vůbec nevím, kde budeme.

Je tam WiFi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
7871
19.4.17 17:45

@Salorka To asi jo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4485
19.4.17 19:42

Holky moc díky.

Měli bychom tam být do soboty. Teď jsem dobalila a mám toho jak na dovolenou… i polštář dítku beru - nebudu za blázna?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4485
19.4.17 19:58

A na jídlo mám nárok, nebo si mám zajistit své?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4485
19.4.17 20:28

Holky a co nočník, mám brát nebo tam jsou? My někdy v noci několikrát vstáváme, tak abychom nemuseli někam chodit :-/

A když máme nástup na 10hod, máme nárok na oběd ten den nebo až večeři?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7871
20.4.17 07:19

@Salorka To je zvláštní že ti nikdo nic neřekl :think: je to už 12 let co jsem tam byla ale nástup taky takhle dopoledne a oběd už byl. Nočníky tam určitě mít budou si myslím. Na jídlo jsem nárok měla taky, bylo to do šesti let dítěte, pobyt + jídlo i pro doprovod. Tak atˇje prcek v pořádku a uteče to. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10635
20.4.17 07:27

Nočník tam mít budou ;-)moje dcera tam jezdí pravidelně už přes 15 let- od narození. Do jejich 6let jsem tam byla s ní, potom jsem už nárok neměla tak to vyřešila ubytovna.
Sestřičky tam jsou příjemné, kdybys cokoliv potřebovala tak ti pomůžou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10635
20.4.17 07:30

A herna je tam spojená s jídelnou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4485
22.4.17 17:03

Ahoj holky,

jsme doma :srdce:

Byli jsme na druhém patře ve větších dětech. A jsme naprosto spokojení. Sestřičky úplně úžasné a doktorky/doktoři také. Jídlo nám chutnalo a pokoj jsme měli sami pro sebe :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4485
22.4.17 17:04

Akorát mám trochu strach - na tom druhém patře v oddělení větších dětí je i kožní klinika. Děti z této kliniky jsme tam docela často potkávali, tak mám strach, abychom si něco nepřivezli. Sestřičky sice říkaly, že nemají nic infekčního, ale i tak :nevim:

Nevíte, s čím se tam děti léčí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama