Dětská kosmetika Babydrem x Babylove

275
22.8.15 13:01

Dětská kosmetika Babydrem x Babylove

Ahoj maminky, zajímal by mě Váš názor na kosmetiku značky Babydream ( Rossmann ) a Babylove ( Dm ), zajímají mě názory jak na pleny, vlhčené ubrousky, mýdla, přebalovací podložky, tak i na kojenecké výživy - mléka, přesnídávky, čaje a jiné. S jakou značkou jste spíše spokojení? A je něco s čím jste byly vyloženě nespokojení? Třeba nějaký konkrétní výrobek? Zrovna dávám dohromady výbavičku pro miminko, chci se vyhnout značkám Hipp, Pampers, Huggies atd, kde si myslim, že se platí především za značku, budu mít rodičák na 2 děti, tak se musíme zaměřit na levnější značky, děkuji moc za vaše názory. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17546
22.8.15 13:10

Já moc ráda kupovala příkrmy (skleničky) v Rossmannovi i ty v DM. Chuťově mi přišly mnohem lepší, než třeba Hipp a stály polovinu. Plenky jsem dlouho kupovala Rossmannovské, ale pak je nějak změnili a zdražili, tak jsem přestala. Vlhčené doteď kupujem v DM, v Rossmannu mi nepřišly nic moc.

UM v DM dobré, to z Rossmanna bylo takové horší na rozmíchání, ale jinak taky ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
590
22.8.15 13:19

@Jane.Nem Z Rossmanu nemáme nic, nemáme ho tady. Ale v DM nakupujeme.

• vlhčené ubrousky beru jedině od nich ty bílé
  • občas plenky na střídačku (z těch levnějších mohu doporučit třeba šmoulí z Albertu nebo zelené z Tesca)
  • příkrmy Babylove (třeba ovocné jsou nedoslazované, což je super)
  • měli jsme od nich i dudlíky (malá ale nebyla náročná, vzala jakoukoli značku)
  • v okolí měla většina dětí nějakou flaštičku na pití z DM (at už s gumovou násoskou nebo brčkem)
  • pěnu do koupele pro již větší mimčo od nich a v pohodě
  • UM jsem kupovala HA, takže jejich značku ne, ale kaše ano a také spokojenost

Takže za nás více méně se vším spokojenost. Jen ne úplně všechno vyjde nějak supr levně. Někdy se jiné značky dají sehnat v akci levněji někde v supermarketu. Nebo to chce slevové kuponky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
275
22.8.15 13:35

Děkuji moc za názory, těší mě, že jsou kladné, ještě mě napadlo, jestli někdo nepoužívá i prací gely, prášky vhodné pro miminka? ;) Jestli vyperou kvalitně a nedráždí pokožku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
22.8.15 13:45

S Babylove jsem nikdy nešlápla vedle. Nezkoušela jsem vše, ale kupuju jejich příkrmy - spokojenost. UM - taky spokojenost, nikdy žádný problém s bolením bříška atd. A vlhčené ubrousky sensitive, bílé - jsou jemné, nedráždí. Z kosmetiky sem tam nějaký krém či mycí gel a vše dobré ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6195
22.8.15 17:00

Babylove kupujeme pravidelně mycí gel na tělo i vlásky (modrá lahvička s dávkovačem), ten je šetrný a supr.
Dřív zásyp na zadek, mast na zadek, teď si nevzpomenu, ale všechno ok. Krém proti větru a mrazu, ten byl taky parádní.
Určitě doporučuju zkusti a pro mě je to pocitově šetrnější než něco pro děti od Nivey.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama