Můžu použít 5 let starou postýlku od kamarádky?

695
1.1.19 14:51

Detska postylka muze byt?

Je bezpecne pro moje miminko pouzit postylku a matraci, kterou mi dala kamaradka po jejich detech?(5let stara)
(Nemam zkusenost proste se ptam)
Dekuju :hug:

Příspěvek upraven 01.01.19 v 14:56

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2090
1.1.19 14:54

A v čem by to mělo být nebezpečné? Až budeš mít další dítě, tak koupíš novou postýlku, aby tahle nebyla nebezpečná? Jen se ptám…
Představ si, že obě moje děti spaly v postýlce, ve které jsem před 30 lety spávala já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2716
1.1.19 14:55

Pokud po slozeni je bytelna, neprevrati se, neni okousanej lak (da se pretrit) tak proc ne. To dite v tom jen spi, nema se to moc jak rozbit. Tak kdyz ji nebudes chtit, si poridite jinou, co se ti bude zamlouvat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24299
1.1.19 14:55

Pokud není na třísky tak fakt nebude nebezpečná. My jsme měli jako druhou postýlku postýlku po manželovi a nic se dětem nestalo. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
869
1.1.19 14:56

My v rodině používáme postylku,která je už skoro 30 let stará a je super bytelna :palec:
Ty starší věci víc vydrží,než ty dnešní drevotrisky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2737
1.1.19 14:57

Jasně, úplně v klidu. :D My máme postýlku z bazaru a u tý máme záruku že je rozhodně nezávadná, protože byla na několika místech ohlodaná :lol: A co jsem viděla toho mini bobra, který jí okousal, tak vypadal že mu to nic neudělalo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
1.1.19 14:57

Chapu devcata a matraci?timpadem jsem asi spis myslela matraci..
No mam to z imternetu takove chytre otazky no :roll:
Tak snad chapete :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1677
1.1.19 14:58
@Tulipankaa píše:
Je bezpecne pro moje miminko pouzit postylku, kterou mi dala kamaradka po jejich detech?(5let stara)
(Nemam zkusenost proste se ptam)
Dekuju :hug:

Madrac kup novu a zkontroluj ci je stabilna a nikde prasklina. Unava materialu (srouby,matice atd). Jinak nicemu nevadi ze je po detech a poradne ji umyj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
869
1.1.19 15:00

@Tulipankaa
Matraci bych koupila novou..musíš vidět jestli je prochcaana nebo znicena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22986
1.1.19 15:01

Koupila bych novou matraci. Pouzita postylka je ok, jen bych si dala pozor, aby nebyla ohlodaná (kvůli případným třískám).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1159
1.1.19 15:07

Máme postýlku i matraci starou 20 let :lol: postýlka je jako nová, neokousaná a matrace stejně není vidět :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28516
1.1.19 15:16

Kup novou matraci. Ale postýlku 5 let starou si klidně nech. Mnozí mají postýlku ještě po sobě :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2746
1.1.19 15:23

Záleží na každém, někdo musí mít matraci novou, jiný má použitou. Pokud nesmrdi, nebo neni viditelně poskozena nebo prolezela, klidně bych si ji nechala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
872
1.1.19 15:42

Koupila bych novou matraci, postýlku umyla a víc bych neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
695
1.1.19 15:47

Prave ze je ohlodana po jejich detech tak me tohle vsechno napada…
Postylka po me a brachovi 40let stara nebyla ohlodana vubec a bracha ji pouzil na svoje dve deti…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat